Akıntım var korkuyorum

kızlar bide bunu buldum başka topikten. yarım kilo kadar süte birdemet maydanoz doğruyorsunuz.bunu ocağa koyup kaynamasını bekliyorsunuz.üzerinden buharlar çıkması lazım.sonra bunu yere koyun.elinize büyük bir çarşaf alın.onu belinize sararak bu buhara bacaklarınızı açarak çömelin.tabii üzerinizde giysi olmamalı.ve dikkat edin yakmayın cildinizi.artık buhar çıkmayınca yine biraz ocağın üstünde tutun aynı işlemi uygulayın.bununda faydasını gören çokmuş kızlar bu ay denecek çok şey var .eger hamiş degilsen bunların hepsini deneyecem inş hamişimdir yaa

doğru kız, saraçoğlu da anlatmış senin dediğini tıkla izle bak
Hamile kalmayı kolaylaştıran bitkisel kürler var mı? - UZMANTV
ama kokmaz mı ya. dışarı falan çıkıyoz
naneli şeker falan yersin dişi fırçalarsın falan geçer heral buhara oturdun zamanda hemen eşinle birlikte olup banyo yapmıcakmışın sabah yap banyoyuda adetin biter bitmez 3 gün yapacakmışın buharı dene bence bide incir kürü varmış kız ay bugün baya bişeler buldum

ay sorma bugünlerde herkesin ilgi alanı hamilelik. biz bayanlarla sohbet ediyoduk biri hamile arkadaşlardan (allahım esirgesin yavrusunu) bi baktık erkek hocalarda sohbete dahil oldu. valla sanki herkes bile bile bugün hep hamilelikten söz etti.

ama soğan da öyle bişey ki. bastırır mı onlar? gerçi pişmişi pek kokmaz heralde

canım şimdi hamile kalmak çok zor oluyor ya. çünkü yedimiz herşeyde hormon kimyasal katkılar var buda tabiki etkiliyor hamileli onun için hep gündemde hamilelik varbence sogan pişti için fazla kokmaz yemegede koyuyoruz bişiyor kokmuyor koksada yani nane falan bastır bence sonunda hamişlik var boş ver

Valla kızlar hamile kalma konusunda tek diyeceğim kesinlikle stresten uzak kalmak. daha önce de söylediğim gibi 3 aylık dahi olsa bir tecrübem oldu sonucu kötü de olsa... dediğim gibi tek diyebileceğim stresten uzak olmak. hayatınız çok güzel olsa bile inanın acaba hamie kalır mıyım şunu kullansam etkisi daha mı çok olur, şu dönem bu dönem bunların bile stresi yetiyor inanın bana... bırakın siz elinizden geleni yapın gerisi Allah'ın bileceği birşey nasibimizde varsa gelecektir zaten. Hani bir de derler ya yuumurtlama döneminin 14. günü asıl dönemdir diye o günlere dikkat edin diye. benim 9. günde tutunmuştu ilk bebeğim. Daha ne diyebilirim ki...

haklisin fazlada kaptirmasam iyi olur zaten bu ay ilk ay. hemyumurtlama tarihimide tesbit edemedim.
gebelik olmazsa gelecek ay kurleri denicem bakalim
bu arada senin bat in ayin kaci?

meryem yesim minik gelin gelişemelerinizden beni de haberdar edin. hayırlı haberlerinizi bekliyorum inşallah

teacher cnm hayırlısı diger aya olur inşş bebiş:)valla benim belirtiler tavan yapmış durumda.. internetten kaç gündür araştırıyorum veee ciddennn hamilelik belirtisi.. özellikle belim agrıyor demiştim ya ben son iki denemede farkettimki ilişki sırasında hafiften belim agrımaya başlıyor ayaga kalktıgım anda agrısı artıyor gecede uyuyamıycagım kdr çok agrıyor.. kk da baktım bikaç bayanında böle olmuş ve hamile imişler o sıra.. cuma lazere gitcem kıllarım tavan yaptıı..ama perşembe kan testimi yaptırsam diyorumm bi yandanda saçma geliyor 10 gün içinde belli olurmu gebe oldugun.. nebilimmm hamile kalana kdr sürekli böle vesvesede olcaz sanırım:)

meryem yesim minik gelin gelişemelerinizden beni de haberdar edin. hayırlı haberlerinizi bekliyorum inşallah

canım benim hafif sancım oluyo uzanıyorum geçiyor bide bişey farkettim bugün vajinal bölgemde morarma var baya önceden yoktu inş hamileyimdir ya boşa umutlanmakta istemiyorum ama bişe var gibi hissediyorum bugün olamam gerekti olmadım bakim hakkımda hayırlısı artık

o renk degisikligi de hamileligin en onemli belirtilerinmis.

o renk degisikligi de hamileligin en onemli belirtilerinmis.

ay zanından bal damlıyo kız inş inş ay meraktan çatlıyorum yaa 4 güne kadar olmassam kan testi yaptırrım hadi bakim hayırlısı ALLAHIM HERKESE BEBİŞ NASİP ET KİMSENİN KUCANI BOŞ KOYMA AMİN..

amin bitanem, hepimize hayirlisini versin Allah!...
ama gercekten oyle. daha dun okudum hamilelik belirtileri kisminda. idrar rengi genellikle sariya yakin olurmus ve vajina da renk degisikligi baslarmis.

amin bitanem, hepimize hayirlisini versin Allah!...
ama gercekten oyle. daha dun okudum hamilelik belirtileri kisminda. idrar rengi genellikle sariya yakin olurmus ve vajina da renk degisikligi baslarmis.

amin canım.evet idar rengim biraz sarı. renk degişiklini bugün fark ettim ay inş hamişimdir karnım kubarık gezmek istiyorum gerile gerile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…