Akıntım var korkuyorum

kadının eşide hamile ozaman :KK60::KK66:

eee bosa dememisler erkekler uc kez dogurur diye:KK52:
bu arada benim umutlarim iyice azaldi. arada mide bulantisi gibi bisey geliyo ama sanmiyorum ondan oldugunu. yani hamile olsam kesin daha belirgin isaretler olurdu, cok uykum gelirdi, sinirli olurdum falan... biraz hassas bi yapim var:86:

kızlar fosforlu sarı gibi bi akıntım oldu kahverengiyle karışık.

allah ım hayırlısını et.

bi sabah olsa da test yapsam.

kızlar fosforlu sarı gibi bi akıntım oldu kahverengiyle karışık.

allah ım hayırlısını et.

bi sabah olsa da test yapsam.

canım hemen kan testi yaptır bekleme ben bekledim sonunu biliyorsun hayırlısı canım belki bebiş yerleşiyordur folik asit içiyormusun bu arada

hamile olup olmadığının en kesin öğrenme yöntemi kan testi tatlım. yaptığın sıkıntılar bile etkiliyor seni. fazla takma kafana yarın sabah kan testi yaptır en doğru sonucu o vericektir. hakkmızda hayırlısı bakam ben de yarın yaptırıcam... ben de bir ümitleniyorum sanırım hamileim diyrum sonra korkuyorum ya değilsem ya kendimi kandırıyorsam diye.. bakalım nasip

eee bosa dememisler erkekler uc kez dogurur diye:KK52:
bu arada benim umutlarim iyice azaldi. arada mide bulantisi gibi bisey geliyo ama sanmiyorum ondan oldugunu. yani hamile olsam kesin daha belirgin isaretler olurdu, cok uykum gelirdi, sinirli olurdum falan... biraz hassas bi yapim var:86:

üç dört kez dogursunlar halimizden anlarlar :KK52: ümidini yitirme tutarız inş hepimiz bir bebiş

hamile olup olmadığının en kesin öğrenme yöntemi kan testi tatlım. yaptığın sıkıntılar bile etkiliyor seni. fazla takma kafana yarın sabah kan testi yaptır en doğru sonucu o vericektir. hakkmızda hayırlısı bakam ben de yarın yaptırıcam... ben de bir ümitleniyorum sanırım hamileim diyrum sonra korkuyorum ya değilsem ya kendimi kandırıyorsam diye.. bakalım nasip

senin de hayirli haberlerini bekliyoruz canim...hadi mujdeler olur insallah...:KK64:

teachercnn nasılsın naptın kan testi yaptırdınmı yada adet oldunmu haberdar et meraktan çatlıyorum burda bende kızım hastaydı sağlık ocana doktara götürdüm. bende kan vereyim dedim laboratuvarda arıza varmış veremedim :26: hadi hayırlısı bakim bekliyorum haberini ok:KK52:

teachercnn nasılsın naptın kan testi yaptırdınmı yada adet oldunmu haberdar et meraktan çatlıyorum burda bende kızım hastaydı sağlık ocana doktara götürdüm. bende kan vereyim dedim laboratuvarda arıza varmış veremedim :26: hadi hayırlısı bakim bekliyorum haberini ok:KK52:

canım mrb. nasılsın? bu arada geçmiş olsun kızına, iyi bak meleğine.

çok üzgünüm ya. tam bi hayal kırıklığı içerisindeym. adet oldum. ve kasıklarım hiç olmadığı kadar çok ağırıyo

bugün okullarda başladı ne uzanabildim ne oturabildim. hiç böyle olmamıştım

2 aydır korunmayı bıraktık ve iki aydır değişimler var adetimde

umarım dedikleri gibi rahim kendini hazırlıyodur.

herşeyde vardır bi hayır meryem yaa

bunda da vardır bi hayır bizim göremediğimiz

sen neyaptın nasılsın

ins guzel haberler aliriz.

kizlar psikolojikmi bilmiyorum kasiklarimda bir hareket var gibi , yani ozelliklede sag tarafta boyle
hafif sanci ve doluluk hissi var. sivilcelerimde artti. tahminime gore bugun yumurtlama gunum geceli 3 oluyor
boyle olan var mi??

canım mrb. nasılsın? bu arada geçmiş olsun kızına, iyi bak meleğine.

çok üzgünüm ya. tam bi hayal kırıklığı içerisindeym. adet oldum. ve kasıklarım hiç olmadığı kadar çok ağırıyo

bugün okullarda başladı ne uzanabildim ne oturabildim. hiç böyle olmamıştım

2 aydır korunmayı bıraktık ve iki aydır değişimler var adetimde

umarım dedikleri gibi rahim kendini hazırlıyodur.

herşeyde vardır bi hayır meryem yaa

bunda da vardır bi hayır bizim göremediğimiz

sen neyaptın nasılsın

iyim bende napim bekliyorum bu beklemek öldürdü beni yarın yada birgüne adet günüm inş olmam:44: melegimde çok kötü öksürüyor kuzum.neyse canını sıkama olur daha yeni başlamışınız. ben geçen ay çok kötü olmuştum sancıdan.bu ayda hamiş degilsem sogan ve incir kürünü deneyecegim bakim. hakkımızda hayırlısı canım :93::KK59:

ya zaten bir yıl normal bi süreymiş. denemelere devam ne yapalım:KK14:

o kürler niçin nasıl yapılıyo

bu arada soramadım hep hamilelikten bahsettik :KK1:sen nerden?

ins guzel haberler aliriz.

kizlar psikolojikmi bilmiyorum kasiklarimda bir hareket var gibi , yani ozelliklede sag tarafta boyle
hafif sanci ve doluluk hissi var. sivilcelerimde artti. tahminime gore bugun yumurtlama gunum geceli 3 oluyor
boyle olan var mi??

canım yumurtlama dönemi çoğu kadında adet dönemiyle benzerlik gösterirmiş. ben normalde hiç farketmezdim yumurtlama dönemimi evlenmeden önce yada evlendiğimizde korunduğumuz dönemlerde.

ama korunmayı bırakalı 2 ayda farkediyorum yumurtlama dönemimi.

fazla kaptırma kendini canım yaa kendimden biliyom sonra üzülüyo insan

ya zaten bir yıl normal bi süreymiş. denemelere devam ne yapalım:KK14:

o kürler niçin nasıl yapılıyo

bu arada soramadım hep hamilelikten bahsettik :KK1:sen nerden?

evet canım normal bir süre daha başındasın durmak yok çalışmalara devem hamiş olana kadar:KK34: ya ben eşimin dükkanındayım kürün tarifi evdeki bilgisayarda akşam girerim yazarım tarifi faydasını gören çokmuş denemekte fayda var :KK34: memleket hatay canım sen nerden ?

Son düzenleme:
ok. yakınmışız. bende mersin tarsus. neyse meryemcim ben azcık dinleneyim. sonra görüşürüz. sende haberdar et beni. inş hayırlısı olur.
görüşrz:KK16:

off çok canım sıkkın kızlar yaa hafif sanıcılanıyo gibiyim. bide eşimin dayısının hanımı hamile, amcasının kızıda hamişmiş bugün ögrendim bi ben tutamıdım bebişi inş adet olmam.moralim çok bozuldu offff:84::KK14:

orta boy soğanın kabuğunu soy ve 4 e böl. birbuçuk su bardağı kaynar suya at ve 5 dk orta ateşte ağzı kapalı olarak kaynak.sonra ocaktan indir ve ağzı açık ılıması için bırak.içibileceğin kadar ıldıktan sonra süz ve iç.
bu günde iki kez yapılacak ve adetin 7. günü başalyıp 15 gün devam edilecek günde iki kez ve her defasında taze hazırlanacak.hiç bir yan etkisi yok evli bekar herkes yapabilir.faydasını gören çokmuş bence denemeye deger:KK34:sonunda hamişlik var:KK49:

mrb canım. sıkma canını ya. olur inşallah zamanı geldiğinde.

tadı nasıl kötüdür kimbilir

X