Akıntım var korkuyorum

o göbüş ne ki tatlım sen suan gör :) 21. haftaya girdik artık ondan daha da cıkmaya basladı. bebişin hareketleri dısardan bakılınca da görülmeye basladı, hareketlerimiz baya bir güclendi öyle ki bu sabah 5,30da uyandırdı velet yan yatıyordum sırt üstü yatmısım. hanımefendinin rahatı bozuldu herhalde bir tepikliyor sorma

maşaAllahın var tatlım yahu değmesin inşaAllah

şekerlik canım artık kıyafetlerini bana göster fikir olsun. benimde kızım geliyo ALLAHın izniyle

kuzum o kadar cok kıyafet oldu ki bugun en iyisi fotolarını cekip ekleyeyim benim aldıklarım aynı kaldı henuz yenilerini almadım. bebeğimiz kış cocuğu olacağından suan hep yaz kıyafetleri var. biraz daha mevsim kıyafetleri cıksın öyle bakınıcam :) kayınvalidemden kıyafetler geldi 1 kutu dolusu onları eklerim bugun fırsatım olursa. artık fazla net basında durmak istemiyorum nedense içime bir soğukluk geldi gibi bişi ondan fazla gelemiyorum yanlış anlamayın emi

mrb kızlar nasılsınız nezamandır gireremiyorum annemin orda yatıyordum ayın 5de gece kanamam oldu acile gittik bebişler saglıklı bir sorun görünmüyor dedi anneme gittik orda kaldık sabah kalkınca yine bir kanama boşaldı kendi doktoruma gittik hemen yatış yaptı koca bir serom taktılar igneler falan yedim sonrasında leke bile gelmedi bebişin biri aşşagı inmiş nese ertesi gün taburcu oldum ilaç verdi şimdiye kadar annemde yattım bir yemekle lavaboya kaltım arada kahve rengi lekeler geldi kahve renginden korkma kırmızı yada pembe olursa hemen gel dedi pazartesi kontrole gittim bebiş geri yukarı çıkmış iyiler ikiside şükür yat fazla yorma kendini dinlen dedi zaten iş falan yapmıyordumki yatıyordum sürekli bu gidişlede dogurana kadarda yatacak gibi gözüküyorum tek sağlıklı olsunlarda yatrım napim ilaç falan verdi bu arada kızlar iki ogluşum olacak teachern seninkide kızmış hayırlı olsun canım pembiş pembiş giydirirsin artık sizlerin hamişlik nasıl gidiyor hani göbüş resimleriniz bakim

merhaba tatlımm.. çok büyük geçmiş olsun. bebişlerinin seninle beraber olmasına cok sevindim... rabbim bundan sonrası için dilerim rahat bir hamilelik nasip eylemiştir sana...

ben iyiyim çok sükür. gecen hafta persembe günü detaylı usg.ye girdik cok sükür ilaydamız pek iyiydi. uyuyordu haylazım hoş şuanda da yerinde durmuyor o da baska birşey

cok hareketli bişi olcak buna eminim... göbüşleri sormussun. henuz foto cekmedim ama cektiğim ilk anda eklerim buraya söz unutmadan. hareketlerimiz sertlesmeye basladı... 2

gün önce kasığımın orda bir tekme yedim zıpladım yerimden bir an önce büyüsünler de kucağımıza alabilmek nasip olsun artık özlüyorum ben kızımı

saol canım bebişlerimle iyiz şimdilik benimkilerde yerinde durmuyorlar prenses ilaydanın iyi olduna sevindim ciciler almaya başladınmı bakim hayırlısıyla kucamızada alırız inş.bebişlerimizi(amin)

saol canım bebişlerimle iyiz şimdilik benimkilerde yerinde durmuyorlar prenses ilaydanın iyi olduna sevindim ciciler almaya başladınmı bakim hayırlısıyla kucamızada alırız inş.bebişlerimizi(amin)

kızlar nerelerdesiniz kimse ugramıyormu buraya inş herşey yolundadır:44:

merhaba tatlım :) haklısın valla uzun zaman oldu gelemiyoruz sanırım sıcaklar bastı üzerimize hamişlik bebişlerin hareketleri derken üzerimize ağırlık geldi herhalde şahsen benim öyle biraz :)

eksikleri yavaş yavaş tamamlamaya çalışıyoruz işte ne olsun bebişin küveti, maşrapası, duş filesi, kovası, çoğu pijaması, cıtcıtlı badyler vs falan tamamlandı sadece uzun kollu ve kalınlar kaldı

haliyle onlar da anca eylülden sonra alınacak sanırım...

bugun beşik baktık çarşıda kafam iyice karıştı fena seçim yapamıyorum pff o kadar çok secenek var ki secebilmek cok zor içlerinden

siz neler yaptınız ? hazırlıklar ne alemde...

valla komikmiş son yazdığınız teknolojiye ayakmı uydurdu bu hamilelik belirtileride

valla komikmiş son yazdığınız teknolojiye ayakmı uydurdu bu hamilelik belirtileride

cok güzel söylemişsin arkadaşım

sanırım belirtiler de artık teknolojiye ayak uydurdu ya da hamile ile ilgili yazılar okuya okuya bizim beynimiz teknolojiye uydu bilmiyorum ama baş dönmesi, mide bulantısı, uyku hali vs bunlar halen hamilelik belirtisi bitmiş ya da ESKİLERDE kalmış değil yani sadece mide bulantısı bebeğin kalp atışları başladığı zaman olumaya başlıyor bu da 6. hafta itibariyle zaten regl gecikmesi falan da ona denk geliyor

kızlar mrb. herşey yolundadır umarım uzun zamandır giremiyordum. annemlerdeyim net yok burda giremiyorum. bende herşey yolunda çok şükür. sizd de öyledir umarım. iyi bakın kendinize ve bebişlere. tatil dönüşü görüşürüz

mrb kızlar nasılsınız havalar çok sıcak ya bende daha alışveriş yapmadım ama bu ay içinde hepsini birden alıcam beşik olarakta park yatak alacam 1 tane kızımda sepet beşik almıştım oda var yazada odalarını yaparım diye düşünüyorum

rabbim hayırlısıyla almanı ve kullanmayı nasip eylesin tatlım şimdiden hayırlısı olsun...

bizim büyüyen yatağımız da bugün geldi hala alışmaya çalısıyoruz :)

bir de eski tiplerden anakucağımız var yani eski tiplerin modern hali gibi bişi :)

eksikler yavas yavas tamamlanıyor hayırlısıyla bakalım :)

göbüşler ne alemde yavastan cıkmaya baslamıstır...

ben ilaydamın tepikleriylen uyumaya alısmaya basladım... tam alısırım doğum gelir :)

özletiyorsunuz ama kendinizi kızıyorum ama

Amin canım:) evet özledim kız sizleri hergün yattım yerden telden girip bakıyorum buraya gelen varmı diye.pazartesi göbüş resmimi eklerim alışveriş yapınca onlarında eklerim canım sende kızına aldın giysilerin beşin ana kucanın resimlerini eklermisin neler aldın bakim merak ettimtepik olayına gelince ben alıştım ikisi birden atıyor okadar tatlı oluyorlarki ogluşlarım teyzesi birde eşime söhüre kalkıyorum bende atıştırıyorum onlarda uyanıyorlar tepikler başlıyor

kızlar slm. herşey yolundadır umarım. özledim ya nete girip sizinle yazışmayı.
yazdıklarınızı okudum. bebişlerimiz anlaşılan bayağı büyüyolar maşallah. benimkide tekmeleriyle burdayım diyor. ben de kızıma hazırlık yapmak için eve dönmeyi bekliyorum. tatil dönüşü inşallah başlıcz hazırlıklara. hırkalarımızı burda anneannemiz örüyo.
kendinize ve bebişlere dikkat edin. öpüyorum hepinizi

kuzum benim özledim valla hepinizi geçsin şu ramazan tatillerden gelin de eskisi gibi yazışalım malum son rahat haftalarımız sonra bebişler uyutmayacak sürekli ilgi onların üzerinde olması gerekecek hazır rahatken bol bol görüşelim diyorum

yatagımız geldi, esyalarımız yıkandı ütülendi yerlestirildi, kızımın hastane çantası hazır darısı benim çantamın başına son bir kaç birşey kaldı bakalım onları da hallettik mi tamamdır... bu arada ben çamasırlarını yıkamak için bebişimin dalan roxy aldım ve cok memnun kaldım. granürlü değil tamamen bitkisel ve doğal cok tatlı kokuyor bir görseniz bebek gibi bayram sonrası da tekrar markete gidip bir iki paket daha alıp stoklamayı planlıyorum... 800 gr.da 3,89 ( elde yıkama ) 800 gr 3,99 ( matik ) olanları tabi ben alırken biraz zaman sorunum vardı bu yuzden dikkat etmemişim elde mi makinada mı diye gidip elde yıkama almısım ama makinada da güzel yıkadı uzun lafın kısası bebekler için dalan roxy tavsiye ederim...

Mrb canım şimdilik herşey yolunda bebişler iyi şükür evet özledik hepimiz birbirimizi Ben yavaştan ağırlaşmaya başladım artıkBizim anneannemiz kolundan rahatsız sinir sıkışması ve kasta yırtık var örgü yasak örim diye içi gidiyor ama sakın diyorum elde örülmüş satılıyor onlardan alırım diyorum sende kendine dikkat et görüşürüz canım

bir arkadasım paylastı az önce 3 aylık bebişi var onunda sizinle de paylasmak istedim... denenmiş ve faydası görülmüş yani

"ilk 20 gün kesinlikle domates yok
salatalığı emzirdiğin sürece unutuyosun
kuru bakliyat ilk 6 ay yok
gazlı içecekleri emzirdiğin sürece unut
yeşil sarı mercimek yok
bunları uygularsan çocuğunda gaz sorunu olmaz rahat edersiniz
sütü tek başına ilk 2 ay tüketmiyosun
sütü çayla beraber karıştırıp içiyosun
süt içmen gerek tek başına içtiğinde gaz yapar
sütlü çayla beraber kurabiye tüketirsen sütün artar
sütü artıran en güzel şeyde TARHANA ÇORBASI
hem çok faydalı
gaz yapmaz
baktınçocukta gaz var
Bebeğin gazı nasıl çıkarılabilir? - UZMANTV
bak bu videoda kadın çocuğun bacaklarını kaktırıyo
onun gibi yapçan tamammı
eğerki çocuk çok kolik ağlıyo çok gazı var
kasıklarını güzelce tülbentle sık
ama çok sıkma tabi
sar güzelce
sonra havluyu ütüyle ısıt
kasıklarının üstüne koyup ovalıyosun
ve bacaklrını kaktırıyosun
gaz ilk 3 ay olur
ilk 1,5 ayı çok sıkıntılı oluyo
günde 2 defa 5 damla olarak metsil damla verebilirsin
eğer mama vermen gerekirse aptamil verme bakteri bulunmuş geçen haberlere çıktı
hero baybi ver
anne sütüne yakın
yada ese mama ver
soğuk içecekleri unut
soğuk yok
zaten kış geliyo
rezene papatya ve ısırgan çayı tüketebilirsin bunlar iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…