Akıntım var korkuyorum

cnm benım merhaba senı bebışte erken gelmış sanırım bızımkıde 37 haftalıkken geldı 19 ekımde bızde pazartesı kontrole gıdıcez bende meraktayım kg aldımı dıye
3780 doğmuştu bakalım ne kadar oldu bebışın huyu nasıl sızınkı ne sebeple erken oldu cnm bızım acıl sezeryan oldu

mrb. benimki 38 haftalıkken geldi. normal doğumla oldu. sancılar başladı erkenden. çok hareket etmeme bağlıyorum ben ama doktorum normal dedi 38 de doğuma. prematüre değil artık o haftada bebek, doğum olabilir demişti. kızım huysuzlaşmaya başladı ya, kucağa gelmek istiyo, gazı var bi de kuzumun.

bu arada kakasını günde 5 6 kez yapıyo demiştim ya hatırlıyosan, şimdi çok azaldı. günde bi kez yapıyo. ama sıvı normal kakası. seninki nasıl oldu?

mrb. benimki 38 haftalıkken geldi. normal doğumla oldu. sancılar başladı erkenden. çok hareket etmeme bağlıyorum ben ama doktorum normal dedi 38 de doğuma. prematüre değil artık o haftada bebek, doğum olabilir demişti. kızım huysuzlaşmaya başladı ya, kucağa gelmek istiyo, gazı var bi de kuzumun.

bu arada kakasını günde 5 6 kez yapıyo demiştim ya hatırlıyosan, şimdi çok azaldı. günde bi kez yapıyo. ama sıvı normal kakası. seninki nasıl oldu?

cnm benımkı devam 5 kere faan kesın yapıyo nette okuduklarımda 3 4 den azsa doymuyodur falan yazıyodu cnm öle problemınız varmı
cnm gaz ıcın bışey kullanıyomusun ben kızımda zıncodan cok memnun kalmıştım aras kendı cıkarıyo sımdılık ınşalla böyle devam eder

cnm benımkı devam 5 kere faan kesın yapıyo nette okuduklarımda 3 4 den azsa doymuyodur falan yazıyodu cnm öle problemınız varmı
cnm gaz ıcın bışey kullanıyomusun ben kızımda zıncodan cok memnun kalmıştım aras kendı cıkarıyo sımdılık ınşalla böyle devam eder

sütüm iyi az değil. ama emme süresi bana kısa geliyor 10dk en fazla 15 dk. uzadığı zaman ağzında bekletiyor memeyi. gaz için metsil diye bi damla veriyorum ama zinco tavsiye ettiler onu alayım diyorum

kızlar slm. nerdesiniz yaaaaaa. uğurlu topic imize uğrayın ya arada. merak ediyorum nasıl gidiyo bebişlerle. uytunca kuzuları gelin sohbet edelim. zaten dışarıda çıkamıyoruz. malum havalar soğuk bebekler üşümesin diye.

bu arada meryem doğum yaptın mı

mrb canım. meleklerimizle yaşadıklarımız aynı şeyler nerdeyse:-))) dediğin gibi kızlar azcık cadı oluyo. benimde ilk 3 gün falan sütüm yoktu. kucakta mama verdim ayrıca. o yüzden kucağa alıştı kızım. yatağını hiç sevmiyor. şimdi biraz daha iyi yatağıyla arası. bi de bu bi iki gündür gaz sorunu çıktı. damla var kullanıyoruz, o iyi geliyor. ayın 20sinde de aşıya gidecez. siz yaptınız heralde aşınızı. merak ediyorum bu arada gelişimimiz ne alemde, inş sütümüz yarıyordur bebişlerimize. bi de benim kızım çok minik doğdu kuzum ya. ondan çok merak ediyorum kilo aldımı acaba? sizin nasıl? aylık kontrole kadar iyi kilo alabildi mi ilaydack? sende kokla kuzumu mis gibi kokuyodur canım şimdi:emir_bebek::nazar:

kızlar slm. nerdesiniz yaaaaaa. uğurlu topic imize uğrayın ya arada. merak ediyorum nasıl gidiyo bebişlerle. uytunca kuzuları gelin sohbet edelim. zaten dışarıda çıkamıyoruz. malum havalar soğuk bebekler üşümesin diye.

bu arada meryem doğum yaptın mı

merhaba kızlar bugun tam 2 aylık bir kuzu olduk:) maşallahımız var :) hersey yolunda kilo alımımız gelişimimiz.. olabildiğince emziriyorum gerekirse 2 saat toparladı kendini hersey yolunda suan için fazla vaktim yok sonra anlatırım :) kgmuz 4,600 boyumuz da 57 cm :) doğum kgmuz 3,350 boyumuz 50 cmdi öptümmmm

merhaba kızlar bugun tam 2 aylık bir kuzu olduk:) maşallahımız var :) hersey yolunda kilo alımımız gelişimimiz.. olabildiğince emziriyorum gerekirse 2 saat toparladı kendini hersey yolunda suan için fazla vaktim yok sonra anlatırım :) kgmuz 4,600 boyumuz da 57 cm :) doğum kgmuz 3,350 boyumuz 50 cmdi öptümmmm

maşallah kuzuma.sende vakit sorunu yaşıyon demkki benm gibi. acaba merym ne yaptı

mrb kızlar :KK3::KK3:napim bende valla kızımla,iki ogluşla ugraşıyorum bir yemek yapabiliyorum oda zar zor ev işlerinide eşime devrettim :KK9:arada telden falan girip bakıyorum ugrayan varmı diye uykusuzluktan,koşturmaktan yorgun düşüyorum biraz uyudularmı bende yatıp uyuyorum hemen :KK14: geceleride saolsun eşimde yardımcı oluyor 2 3 güne bir annem gelip kalıyor,bende durumlar böle sizler napıyorsunuz bebişler nasıl :emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar dogum yapanlar bıle olmuş ben buraya gelemeyeli uzun zaman oldu bende hamıleyım 2.5 ay. Sonra doğumum var :) özlemişimm hepinizi:)

Kızlar dogum yapanlar bıle olmuş ben buraya gelemeyeli uzun zaman oldu bende hamıleyım 2.5 ay. Sonra doğumum var :) özlemişimm hepinizi:)

canııımmm demek sende hamilesin. maşallah hepimze valla.inat ettik başardık. (tabi ilk önce rabbimize inandık) çok şükür. Allah steyen herkese nasip etsin inş. çok güzel bi duygu. çoooook sevindim. hayırlı olsun inş. bebişimiz kız mı erkek mi?

biz daha tecrübeliyiz artık:KK51:. olursa soruların sorabilirsin. ok?
:KK54::KK54:

mrb kızlar bende yazılarınızı baştan sona kadar okudum hayırlı olsun allah analı babalı byutmeyi nasip etsin hepinize

benimde cok akıntım var adetim geçeli 6-7 gün oldu idrar testi yaptım ama negatif çıktı sabahları biraz bulantım oluyo ve vüvudumda çok şidetli ağrılar var bnde hamile olabilirmiyim acaba

herkese teşekkürler. umarım hayırlısı olurr. benim bi iki hafta önce mide bulantım oluyordu sabahları. şimdi bulantım yok. kasıklarımda da ağrı var ama adetime 2 3 gün kaldığı içindir diye düşünüyordum ama bu sabahki durum biraz tuhaftı. çok korkuyorum arkadaşlar ya. hamile olupta düşük gibi birşey mi oldu acaba. şimdi netten akıntılar konusunu araştırdım aklım karıştı.

adet oluruz ya aktığın hissederiz öyle birşeydi bu sabahki akıntım. ped kullanmayı gerektireck gibi

bnide bilgilendirirmisiz 6-7 gün oldu adetim geçeli test yaotım ama çıkmadı çok akıntım sabahlrı çok şidetli ağrılarım oluyo vücudumda birazda bulantı hamile olbilirmiyim

kızlar akıntı şeffafsa o yumurtlama belirtisi, o günleri verimli geçirin. diğr akıntı hamileliğin ilerleyen zamanlarında görülüyo.

bnde burda bi arkadaşın tavsiyesi üzerine yapmıştım, sizde deneyin derim ben. ilişki sonrası mutlaka biraz sağa biraz da sola dönerek uyuyun. altınıza bi yastıkta alın biraz yüksk yatın.,

Allah hepinzin gönlüne göre versin inş

bnide bilgilendirirmisiz 6-7 gün oldu adetim geçeli test yaotım ama çıkmadı çok akıntım sabahlrı çok şidetli ağrılarım oluyo vücudumda birazda bulantı hamile olbilirmiyim

idrar testi pek güvenli değil. gebelik hormonu b hcg hemen idrara karışmayabiliyo. kan testi yapsana canım.

kızlar bi de belki herkes aynı şeyi söylüyo olabilr size. bende öyle düşünürdüm hep aynı şeyler diye ama gerçekten öyle. hamile kalacam diye düşünp kendinizi ona motive etmeyin. rahat olun aklınızdan geçirmeyin bile mümkün olduğunca(zor oluyo ama deneyin)

betül sana bişey diycem bugün bi arkadaştan geldim hamilelik konusu açıldı ve arkadaş adet gecikmesinden gün sonra test yapıyo çıkmıyo ve hafta sonra tekrar yapıyo yine çıkmıyo kan testinde çıkmış öyle işte

X