Akıntım var korkuyorum

tabi canım herşeyin hayırlısı. ben hep diyorum ne kızım ne oğlum var. o yüzden kız erkek hiç farketmez. sağ salim sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar yeterki.

ayyy bayıldım hele o ayakkabı ve saç bantııııı:KK9: canımmmm ya nasılda yakışır kuzuma. hayırlısıyla sağ salim doğarda üstünde görürüz inşallah.

ilayda ya karar verdiniz demek. kesin mi

ilayda kesin tatlım evet. ben sadece su perisi anlamını biliyordum o niyetle koyucaktım ismini ama asıl anlamını öğrenince hiç su perisi falan demiyorum artık :) kurandaki asıl anlamı... " cennete düşen ilk su"imiş... sağlıklı sıhhatli adıyla büyümesi nasip olur inşaAllah.

bu arada kuzenim söyledi. cocuğuna isim ararken anlamını iyi secmelisin. peygamberimiz tarafından yasaklanan ya da dinen uygun olmayan isimleri koyduğun zaman Allah'ın karşısında cocuğun isimsiz olarak çağırılır diye anlattı. ilaydanın anlamını da o söyledi zaten... hani bilginiz olsun dedim paylaşmak istedim...

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: teyzesi yer onları :) maşaAllah çok tatlılar. Rabbim sağlıkla kucağına alabilmeyi nasip eylesin kuzum

ilayda kesin tatlım evet. ben sadece su perisi anlamını biliyordum o niyetle koyucaktım ismini ama asıl anlamını öğrenince hiç su perisi falan demiyorum artık :) kurandaki asıl anlamı... " cennete düşen ilk su"imiş... sağlıklı sıhhatli adıyla büyümesi nasip olur inşaAllah.

bu arada kuzenim söyledi. cocuğuna isim ararken anlamını iyi secmelisin. peygamberimiz tarafından yasaklanan ya da dinen uygun olmayan isimleri koyduğun zaman Allah'ın karşısında cocuğun isimsiz olarak çağırılır diye anlattı. ilaydanın anlamını da o söyledi zaten... hani bilginiz olsun dedim paylaşmak istedim...

inşallah canım, anlamı güzelmiş.

tabi isim çok önemli canım dinimizce. hatta anlamı kötü olan çocukların isimlerini peygamberimiz (sav) değiştirmiştir. bu yüzden dikkat etmek gerekiyor.

:nazar::nazar::nazar: $CIMG0918.jpg yeni ultrason resmi net değil. bu sanırım 12.haftamızdı. :nazar::nazar::nazar:

sekerlik amin canım hepimizin bebişleri çok tatlı şimdi resimlerini seviyoruz ama doğduklarında kucana aldınmı daha başka o an süper bir duygu daha çok baglanıyorsun kuzucuna :KK16:

Ay çok tatlı canım sağlıkla kucana alırsın inş cinsiyetlerini bilsek bizde alışveriş yapardık kız birde 7. aya girince babasının parasıyla bebişe birşeyler alın rızkı bol olurmuş aklınızda bulunsun:KK49::emir_bebek::emir_bebek:

amin inşaAllah tatlım hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşaAllah...7. aya girildiğindeki alısverişten haberim yoktu yani rızkı bol olması. ama dikkat ederim söylediğin için saol tatlısım :KK34: hoş biz şimdiden basladık alısverişlere :) darısı basınıza.

kızlar hadii yyaaaa merak ediyorum göbişlerinizi. çıktı mı? ekleyin artık resimlerinizi?

ya dün bi bayanla tanıştık. benimkinden 1 hafta büyük ama nasıl göbek çıkmış (maşallah)

ben dedim acaba bende mi tuhaflık var, çünkü daha normal göbek gibi duruyo

bi arkadaş doktoruna sormuş, doktor bazılarında rahmin geniş olduğunu dışarı çıkmadığını, bazılarında dar olduğunu bu yüzden göbeğiin çıktığını söylemiş

hareket lazim bu topige..tek gebe olmayan ben olduguma gore ben hareketlendireyim...
:KK4::KK6::nazar::KK12::KK55::KK8::13::KK16::KK24::KK22::KK19::KK36::KK39::KK64::KK68::KK62:

haklısın valla hepimizde bi ağırlık. helede havalar ısınınca...

ya bizde ev değiştirmek zorundayız, ev bakıyoduk falan. zaten okulun son haftaları bayağı iş var yani. pek vakit bulamıyorum.

meryem bizim iki katımız yoruluyodur heralde.

bakıyorum senin maşallahın var, koşu felan:KK34:

bu arada nasıl gidiyo çalışmalar, ALLAHın izniyle yolundadır inş herşey

hocam, ogretmenlerin tatili kisaliyormus galiba, bu yaz basliyo mu uygulama, insallah sana denk gelmez, olmadi rapor alirsin...
benim ovulasyon gunleri:))...
bu ev tasima isi ertelense olmuyo mu? sakin biseye dokunma, dalginligina gelir, unutursun,kaldirirsin...

hocam, ogretmenlerin tatili kisaliyormus galiba, bu yaz basliyo mu uygulama, insallah sana denk gelmez, olmadi rapor alirsin...
benim ovulasyon gunleri:))...
bu ev tasima isi ertelense olmuyo mu? sakin biseye dokunma, dalginligina gelir, unutursun,kaldirirsin...

ya canım zaten biz 1 temmuza kadar okuldayız, okullar geç açılsa dahi öğretmenler 1 eylülde işe başlıyor. bu zaten hep vardı. yani tatilimiz öyle bilindiği gibi hiçbir zaman 3 ay değildi. 2aydı.

tekrar gündeme gelmesi heralde lise öğretmenlerinide kapsadığı içindr.

valla ev taşıma ertelenemiyo. kiradayız. ev sahibi yerleşecek mecburen çıkacaz. annemler gelecek sağolsun.

sende bu günleri iyi değerlendir. yan yatmayı unutma. altına yastık al ama yan yat. biraz zor oluyo ama idare et artık:KK34:

şekerlik göbüşin çok tatlı canım maşşallah bebiş büyüyor :nazar: teachern seninde göbüşin resmini bekliyoruz fırsat bulunca ekle canım ok :KK34:bu arada hareketini hissetmeye başladınmı canım ben dün soldaki bebişten ilk tekmeyi yedim bugün sabahta yataktan kalmadan sağdakinden yedim:KK1: tekmelemeyedei başladı yaramazlar:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

meryem maasallah, hic daha once cocuk dogurmusa da benzemiyo ilk resim, manken gibisin valla...

ay teşşekkür ederim canım:KK17:dogurdumda görecektin beni tombiş tombiştim:KK9::KK9:ee teyzesi göbüşümüze yorum yapmamışın:KK1:senin çalışmalar nasıl gidiyor bakim varmı bir gelişme dualarım seninle canım:KK16::KK16::KK16:

meryemcim maşallah göbüş çıkmış iyice.:nazar:
bende yarın eklerim inş. hareketten ziyade böyle gaz sıkışınca olur ya, aynen öyle oluyo arada sanırım hareket edince öyle oluyo

bu arada kızlar grip olmuşum zor nefes alıyom. dikkat edin kendinize havalara hiç güvenilmiyo:KK43:

:KK9: şekerlik canım artık kıyafetlerini bana göster fikir olsun. benimde kızım geliyo ALLAHın izniyle

Son düzenleme:
X