Akıntım var korkuyorum

sekerlik bebişin çok tatlı ALLAH'ım esirgesin nasıl gidiyo hamişlik bende yarın eklicemde nasıl ekleniyor tarıf edermisin canım

hamilelik güzel geçiyor tatım en azından bulantılarım azaldı diyebilirim. fotoğraf eklemeye gelince... foruma cvb verdiğimiz sayfada yazı seklini ayarladığımız kısım var ya ( kalın italik altı cizili vs. ( onun sonuna doğru film şeridi işareti var onun yanındaki kare simgesine tıklıyosun insert image yazana yani... tıkladıktan sonra acılan sayfadan dosyaları sec de... fotoğraflarını sec tmm de ve eklemiş olursun :)

Allah razı olsun ,çoook sağolun =) Beklemedeyim adetime 10 gün,umarım olmamda bebişim gelir

allah razı olsun ,çoook sağolun =) beklemedeyim adetime 10 gün,umarım olmamda bebişim gelir

mrh bende ne zamandır takip ediyorum hepinizi yeni annelerin dualarını almak inanın çok motive ediyor bekleyenleri bende bu ay yumurta takibine başladım yumurtamın çatladığını gördük normalde 5-6 mayıs adet olmam lazım (inş.olmam) hala beklemedeyim bazen kesin bu ay olacak diyorum kendi kendime seviniyorum bazende olumsuz düşünerek ağlıyorum allahım herkese bekleyenlere nasip etsin yeni anneler dualarınıza ihtiyacımız var unutmayın bizleri :)

Canım inş bu ay hamiş kalmışındın kafaya takmamak elde degil kalbini ferah tut bütün bebiş isteyenlere ALLAH nasip eder inş. hayırlı haberlerle dönersin buraya inş.(amin)

kızlar nerelerdesiniz sesiniz solunuz çıkmıyor herşey yolundadır inş bebişleriniz napıyor kıpırdıyorlarmı bakim

Son düzenleme:
kızlar nerelerdesiniz sesiniz solunuz çıkmıyor herşey yolundadır inş bebişleriniz napıyor kıpırdıyorlarmı bakim

merhaba tatlım yeni geldik :) bebişimiz kıpırdanmaya basladı teyzesi :) hani cok belirgin değil ama cok tatlı :) hafiften seyirttiriyor annesini :) sen napıyorsun iyi misin ? nasıl geçiyor hamişlik var mı bir sıkıntı ?

bu arada kızlar kıyafetlerle aranız nasıl. göbek çııyo yavaş yavaş. tişörtlerimin hiç birini görmek istemyorum yaaaaa. hamile gibi de değil göbek. kilolu biriymişsin gibi görünüyo şimdi.

Bir sıkıntı yok şükür iyiz bebişlerle :)kızlar benim tahminime biri kız biri erkek gibi bu gittimizde belli olur:)nerden tahmin ediyorsun derseniz kızımıda da bu aylarda arada kıpırtısını hissetmiştim sagdaki bebişi aynı kızımdaki gibi hissettim soldaki bebişimde farklıydı sanki kayıyor dönüyor gibiydi uzandımda arada bir hissediyorum kuzucuklarımı

bu arada kızlar kıyafetlerle aranız nasıl. göbek çııyo yavaş yavaş. tişörtlerimin hiç birini görmek istemyorum yaaaaa. hamile gibi de değil göbek. kilolu biriymişsin gibi görünüyo şimdi.

Ben bir tane aldım hamiş pantolonu beli ayarlanıyor onu giyorum şimdilik ama tişörtlerimi giyorum daha 1 kilo almışım :)iyip içip yatıyorum tartıldımda 2 3 kilo almışımdır diye bekliyordum şaşırdım zaten ben almak istemiyorum bebişlerim alsın gelişsinler kuzucuklarım

henuz erken değil mi tatlım yahu :) ben d ekıpırtı gibi hissediyorum ama emin olamıyorum sanırım artık emin olabilirim. bir de ben de sürekli sadece sağ tarafta hissediyorum son 2 haftadır pıt pıt böyle seyirme gibi henuz cinsiyetimiz de beli değil kız ya da erkek diyemiyorum. sağda olduğunda kız mı oluyor yani :) anamm heyecanlandım resmen

ben sadece bady aldım sadece onu da büyük beden aldım bilerek, LCWden cok cici :) pantolon da mayısta alıcam artık

mrb canım. çok şükür herşey yolunda. yok teyzesi bizimki daha çok minik. sanırım 19. 20. haftalarda hareketleri hssederiz.

kuzum kendini 19 - 20 diye hazırlama 14. haftadan sonra bekle hareketleri hafiften :)

göbüşümün maşaAllah'ı var teyzesi, belim de genişlemeye basladı yani artık gören hamile dicek o derece :) bursada metroya bindiğimde yer vermeye bile basladılar yani şaşırıyorum resmen :) kıyafetleri de mayısta alıcam yavas yavas :)

henuz cinsiyetimiz belli olmadığı gibi ben bebişime bir hırka ördüm bile 1 yasında giyebileceği gibi biraz büyük ama olsun :) yelekler falan örülüyor hafiften :) ceyiz hazırlamaya basladık yani cok şirinler :)

maşallah arkadaşım
ikiz annelerine çok bayılıyorum darısı bana olsun inşallah...
biz 5 senedir bebek özlemi çekiyoruz ne olur dua et
dün adet olmam gerekiyordu hala olmadım ..bi ümit işte
hamilelerin duası kabul olur bu uğurda çok çaba sarfediyoruz ...

Mrb canım adet oldunmu inş olmamışındır ALLAH'ım sanada ikiz evlat verir 5 sene beklemenin hediyesi olarak inş(amin) biz 1 sene içinde neler yapmadık ki çocuk olsun diye şimdi aklıma gelince kendime gülüyorum herşeyde vardır bir hayır 1 isterken 2 tane verdi ALLAH insan elinde olmadan sabırsızlanıyor hemen olsun istiyor ama zamanı varmış herşeyin.eşinde yada sende sorun varmı canım

slm kızlar. nasıl gidiyor bebişlerle aranız nasıl? çok heyecanlıyım bir hafta sonra bebeğimin cinsiyetini öğrenecez. artık ona isim bulup ismiyle hitap edecem. çok mutlu ve heyecanlıyım. sizlerde nasıl gidiyo gelişim ve değişimler.

bu arada birer fotomuzu paylaşalım mı, şimdi ki halimizle ilerleyen günlerdekini kıyaslar yorum yaparız kilolarla ilgili:18:

ilk ben paylaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…