Akıntım var korkuyorum

slm kızlar. nasıl gidiyor bebişlerle aranız nasıl? çok heyecanlıyım bir hafta sonra bebeğimin cinsiyetini öğrenecez. artık ona isim bulup ismiyle hitap edecem. çok mutlu ve heyecanlıyım. sizlerde nasıl gidiyo gelişim ve değişimler.

bu arada birer fotomuzu paylaşalım mı, şimdi ki halimizle ilerleyen günlerdekini kıyaslar yorum yaparız kilolarla ilgili:18:

ilk ben paylaşıyorum
Eki Görüntüle 412673

canim yandan cektirmen lazim, boyle anlasilmiyo:KK52:
bu arada cok alimlisin canim, cok gusel bir hamis olucan...

ya bi kaçtane kayıtlıydı. en uygunu yine buydu. öne doğru mu genişleriz acaba:KK1:

benim korkum enine genişlemek

teşşekkür ederim canım bu arada. senin gözlerindir güzl gören.

ya sizde paylaşında cismen de tanıyalım birbirimizi:KK34:

merhaba kızlar :) nasılsınız ?

teachercnn tatlım göbüsün pek belli olmuyor cidden yandan bir foto eklesene :)

ben pzt günü cinsiyeti gösterirse eğer öğrenince eklicem göbüsümün fotosunu :) cinsiyetimi öğrenmenin ardından olsun istedim ama baya cıktı

bu arada ikimizn günleri cok mu yakın bana mı öyle gibi geldi sanki ?

merhaba kızlar :) nasılsınız ?

teachercnn tatlım göbüsün pek belli olmuyor cidden yandan bir foto eklesene :)

ben pzt günü cinsiyeti gösterirse eğer öğrenince eklicem göbüsümün fotosunu :) cinsiyetimi öğrenmenin ardından olsun istedim ama baya cıktı

bu arada ikimizn günleri cok mu yakın bana mı öyle gibi geldi sanki ?

canım slm. yok burda daha bebişim yoktu. ilk halimizle ilerleyen haftaları karşılaştırayım diye düşündüm. bekliyorum seninkini de sabırsızlıklA, dediğin gibi ya benmde göbş çıkmaya başladı

evet günlerimiz yakın :KK34:

canım slm. yok burda daha bebişim yoktu. ilk halimizle ilerleyen haftaları karşılaştırayım diye düşündüm. bekliyorum seninkini de sabırsızlıklA, dediğin gibi ya benmde göbş çıkmaya başladı

evet günlerimiz yakın :KK34:

sen suan kacıncı haftadasın peki yanlıs hatırlamıyorsam benden sonraydı senin cünkü ?

ben Amerika'dayim, hem okulum hem esimin isi dolayisiyle.
ufff, sizin oralarda ne kebaplar kunefeler vardir simdi:KK53:
ben de kendime bi yalanci cigkofte yapiyim bakiyim:KK37:

kuzuuum hamilelerin arasında :KK70: bu saatte bunlar yazılır mı cok fenasıııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ben Amerika'dayim, hem okulum hem esimin isi dolayisiyle.
ufff, sizin oralarda ne kebaplar kunefeler vardir simdi:KK53:
ben de kendime bi yalanci cigkofte yapiyim bakiyim:KK37:

özler insan memleketini yaaa.. yok mu dönme ihtimaliniz?

yok şekerlik ya canım hiç istemiyo bunları, ekşi istiyoo:KK56:

afiyet olsun cemreciğe

kuzuuum hamilelerin arasında :KK70: bu saatte bunlar yazılır mı cok fenasıııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bu arada naptın şekerlik göbüşü. oluyo mu kıyafetlerin. ay ben çok rahatsız oluyom ya göbeliğim görününce. en bol kıyafetleri giyiyorum. bi tane hamile pantolonu aldım. hep onu giyiyorum:KK1:

sen ne yaptın çıktı mı biraz:KK49:

özler insan memleketini yaaa.. yok mu dönme ihtimaliniz?

yok şekerlik ya canım hiç istemiyo bunları, ekşi istiyoo:KK56:

afiyet olsun cemreciğe

ah kuzuum bir hamile sen değilsin ki :) can bu ceker mi ceker :) belli mi olur

bu arada naptın şekerlik göbüşü. oluyo mu kıyafetlerin. ay ben çok rahatsız oluyom ya göbeliğim görününce. en bol kıyafetleri giyiyorum. bi tane hamile pantolonu aldım. hep onu giyiyorum:KK1:

sen ne yaptın çıktı mı biraz:KK49:

henuz kıyafet almadım tatlım calısmadığım için esofmanlarla falan idare ediyorum ama önümüzdeki hafta alıcam artık göbüş hafiften cıkmaya basladı

bu arada anneler gününüz kutlu olsun :)

merhaba kızlaar :) cinsiyeti öğrendik bugun Allah'ın izniyle ( dr. %95 dedi ) kız bebiş geliyor :) :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: o kadar mutluyum ki anlatamam :) :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8: darısı sizin basınıza inşaAllah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X