Akıntım var korkuyorum

ay Allah korusun ya, 4 kat inilip cikilir mi ilk uc ay hem de ikizlere gebe iken? ilk uc ay disari cikma bence, dikkat et kendine..bak kizdim sana simdi, bebisleri rahatsiz etme:KK49:

Ya napim kızda sıkıldı sürekli evdeyiz kendimide iyi hissediyordum gittik nerden bilim böle olacanı:KK43: dikkat ediyorum hep canım olaca varmış ne yapsan boş ALLAH'a emanetiz:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Ya napim kızda sıkıldı sürekli evdeyiz kendimide iyi hissediyordum gittik nerden bilim böle olacanı:KK43: dikkat ediyorum hep canım olaca varmış ne yapsan boş ALLAH'a emanetiz:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

sen kiza anlat, bebislerin buyumesi icin biraz daha evde durmamis lazim falan de, yazik bebislere de:)) film falan izleyin bolbol...kalkma kiz yerinden, otur iste:KK52:

mrb kızlar 10 günden beri annemde yatıyordum orda nette yok.pazar günüydü denize gittik oturduk bir iki saat eve geldik 4 katta oturuyorum asansörümüz yok çıkınca yoruldum biraz birde uyku çöktü yattım uyandımda laboya gidim dedim birden kan geldi drmu aradım nöbetçiymiş ALLAH'tan gittik bebişlerin kalp atışları var iyi gözüküyorlar ama içinde kanaman var biraz dedi ilaç verdi bir yeme laboya kalktım 1 hafta laboya gittimde damla damla kahve rengi leke geldi şükür kesildi 2günden beri bebeklerimi kaybedecem diye çok korktum ALLAH birdaha yaşatmasın inş.bugün konrole gittim kalp atışlarını dinleyebilirmiyiz dedim ilk aylarda bebe zararlı dedi ama dur göbek kordonundan azıcık dinletim dedi duyunca öle rahatladımki çok şekerlerdi ya ALLAH'ım esirgesin kuzularımı ama içerde biraz kanaman var dedi ilaca devam et yine damla şeklinde leke olursa korkma ama kanama olursa hemen gel dedi inş.bişe olmaz dua edin banada bol bol.bulantılarım geçmişti ne güzel dün geri başladı:KK43:evime geldim bugün kızım evimizi özledim diye sızlıyordu eşimde duramaz oldu özlemiş aşkım bir yemek yap yat temizli ben yaparım diyor kendimide iyi hissedince geldim işte böle kızlar hayırlısıyla şu aylar geçse alsak bebişlerimizi kucaklarımıza inanın nasıl büyütürüm ikizleri diye düşünüyordum ama şimdi onu hiç düşünmüyorum bıran önce aylar geçsin dogurim kucama alim diye düşünüyorum :KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

tatlım büyük geçmiş olsun. bu aralar yorma kendini fazla. bırak ev işleri kalsın hepsi hallolur. suan senin ve bebeklerinin sağlığından önemli hiçbir şey yok... bulantılarım bitti diye sevinme bence :) ben 14. haftadayım halen az az da olsa devam ediyor :)

1.sayfadan son sayfaya kadar yazdıklarınız okudum. Hatta okurken şekerliğin,meryemin,teacher'in ne zman hamile olacağını merak ettim. Hamileyim haberini ilk veren şekerlik sanırım ayağını sürttü .. Allah eli,ayağı düzgün,sağlıklı sıhatli,uzun ömürlü evlatlar nasip etsn hamişlerimize? Peki birşey sorabilirmiyim???

Acaba benide aranıza alabilrmisiniz?,uğurunzdan dualarınzdan yararlansam :18:

1.sayfadan son sayfaya kadar yazdıklarınız okudum. Hatta okurken şekerliğin,meryemin,teacher'in ne zman hamile olacağını merak ettim. Hamileyim haberini ilk veren şekerlik sanırım ayağını sürttü .. Allah eli,ayağı düzgün,sağlıklı sıhatli,uzun ömürlü evlatlar nasip etsn hamişlerimize? Peki birşey sorabilirmiyim???

aramıza hoşgeldin tatlım :) dualarımız senden yana olacak bunu unutma sakın... çok değişik bir duyguymus bu hamilelik anneliğe hazırlanmak... helesi son iki gündür hissetmeye basladım artık. haftadayız normal sanırım :) bir de gelişimi 1 hafta önden gidiyordu bakalım önümüzdeki randevumuz 14 mayısta o zaman cinsiyetimizi de öğrenicez :) darısı senin de basına inşaAllah

aramıza hoşgeldin tatlım :) dualarımız senden yana olacak bunu unutma sakın... çok değişik bir duyguymus bu hamilelik anneliğe hazırlanmak... helesi son iki gündür hissetmeye basladım artık. haftadayız normal sanırım :) bir de gelişimi 1 hafta önden gidiyordu bakalım önümüzdeki randevumuz 14 mayısta o zaman cinsiyetimizi de öğrenicez :) darısı senin de basına inşaAllah

Çok ama çok teşekkür ederim canım,Allah razı olsn.. İnşallah o duyguyu bende tadarım çünkü çok istiyorum. Kız yada erkek hiç farketmiyordr heralde yeter ki sağlıkla al kucağına,annemin bir sözü vardır bir avazda kurtulursn inşallah.Benim içinde dua et,hamilelerin duası kabul olurmuş :KK43:

Çok ama çok teşekkür ederim canım,Allah razı olsn.. İnşallah o duyguyu bende tadarım çünkü çok istiyorum. Kız yada erkek hiç farketmiyordr heralde yeter ki sağlıkla al kucağına,annemin bir sözü vardır bir avazda kurtulursn inşallah.Benim içinde dua et,hamilelerin duası kabul olurmuş :KK43:

her bebeğimi gördüğümde usgde... her cırpınısını hissettiğimde duamdır bu zaten. rabbim her isteyen insanlara hayırlısıyla bu duyguyu yasamayı nasip eyle diye... dilerim en yakın zamanda tadarsın sen de bu duyguyu tatlım... ben coğu yolu denedim hoş geçmişi okumussun ama hatırlatayım... ilişki sonrası yan yat emi :) cok etkisi oluyor. yumurtalıklar sağda ya da solda olduğu için

her bebeğimi gördüğümde usgde... her cırpınısını hissettiğimde duamdır bu zaten. rabbim her isteyen insanlara hayırlısıyla bu duyguyu yasamayı nasip eyle diye... dilerim en yakın zamanda tadarsın sen de bu duyguyu tatlım... ben coğu yolu denedim hoş geçmişi okumussun ama hatırlatayım... ilişki sonrası yan yat emi :) cok etkisi oluyor. yumurtalıklar sağda ya da solda olduğu için

daha hamile olmadan bunu hissediyorsam,hamilelik nasıl birseydir,nasıl bir mutluluktur kimbilir :) Çok teşekkür ederim dualarn için, tavsiyen için :KK54:

daha hamile olmadan bunu hissediyorsam,hamilelik nasıl birseydir,nasıl bir mutluluktur kimbilir :) Çok teşekkür ederim dualarn için, tavsiyen için :KK54:

Allah yardımcın olsun ve duaların en yakın zamanda kabul olsun tatlım :) ben hala şoktayım biliyor musun 4. aya girdik ama :) daha gecen gün bir elbise giydim göbüsüm biraz cıktı anaa ben hamileyim gerçekten dedim :KK70:

Allah yardımcın olsun ve duaların en yakın zamanda kabul olsun tatlım :) ben hala şoktayım biliyor musun 4. aya girdik ama :) daha gecen gün bir elbise giydim göbüsüm biraz cıktı anaa ben hamileyim gerçekten dedim :KK70:

ayyyy çok tatlı oluyor hamişler,helede göbişleri hafif çıkınca =) varlığını tamamen bilmek çok güzel =)

KIZLAR BENİ HATIRLADINIZ MI HEPİNİZ HAMİLE KALDINIZ DİYE İKİ SATIR YAZIP ÇIKMIŞTIM HANİ:) UĞURLU GELİN DİYE:p Allah razı olsun sizden uğurlu hamileler sizi:) çift çizgiyi gördüm az önce:)) çok mutluyum ya dua nızı da istemiştim dua ettiyseniz Allah razı olsun. :KK8:

canım gözün aydın. Senin adına çok sevindim.İNŞALLAH ALLAH isteyen herkese nasip eder HAYIRLISIYLA

Canım benm hoşgeldin aramıza ama okuduysan yazdıklarımızı aylarca bekledik. ümitsizliğe düşmek üzere olduğumuz anlar oldu. ama ALLAH tan umut kesilmemeli ve dua ederek beklemek sabretmek gerekiyo. inşALLAH ALLAH sana da isteyen herkese de nasip eder

meryem çok geçmiş olsun canım ya. kendine dikkat et. biz bir ederken senin iki etmen lazım. ilk aylarda en azından yorma kendinii. geçmiş olsun tekrar

teachercnn

ask olsun canım bana bişi dememişsin cok kırıldım gerçekten bebişimi onca fotosunu ekledim falan :KK43:(( tmm tmm annadım ben seni

teachercnn

ask olsun canım bana bişi dememişsin cok kırıldım gerçekten bebişimi onca fotosunu ekledim falan :KK43:(( tmm tmm annadım ben seni

canımmm beniiiimmmmmm. o kadar çok şey yazdım ki sonra dönüp okumadım ne yazıp yazmadığımı. senin bebişine bakmaz olur muyum? baktım. çok da sevindim. inşallah daha ileriki günlerde de ALLAH onları görmeyi bize nasip eder. bende ekliyim resmini salı günü doktor dönüşü. kusura bakma tamam mı alıngan annecik:KK54: :KK54:

Canım benm hoşgeldin aramıza ama okuduysan yazdıklarımızı aylarca bekledik. ümitsizliğe düşmek üzere olduğumuz anlar oldu. ama ALLAH tan umut kesilmemeli ve dua ederek beklemek sabretmek gerekiyo. inşALLAH ALLAH sana da isteyen herkese de nasip eder

Hoşbuldum =) Evet eylül ayından beri bu topiktesiniz:) Ama herkese uğur getirmiş. Herkes önce Allah'ın izniyle sonra sizlerin ve kendi dualarıyla hamile kalmış. Umarım benimde bu hayalim gerçekleşir..

Sağlıkla kucağına al emi :KK39:

Hoşbuldum =) Evet eylül ayından beri bu topiktesiniz:) Ama herkese uğur getirmiş. Herkes önce Allah'ın izniyle sonra sizlerin ve kendi dualarıyla hamile kalmış. Umarım benimde bu hayalim gerçekleşir..

aminn. cümlemiz inşallah

canımmm beniiiimmmmmm. o kadar çok şey yazdım ki sonra dönüp okumadım ne yazıp yazmadığımı. senin bebişine bakmaz olur muyum? baktım. çok da sevindim. inşallah daha ileriki günlerde de ALLAH onları görmeyi bize nasip eder. bende ekliyim resmini salı günü doktor dönüşü. kusura bakma tamam mı alıngan annecik:KK54: :KK54:

kuzum benim şaka yaptım dün :) alınganlık değildi... sen nasılsın bulantıların falan ne alemde ? hamişliğe alısabildin mi ?

canım benim dualarım seninle dilerim en yakın zamanda hamiş kalırsın sen de...

teachern teşekkürederim canım dikkat ediyorum 1 yemek yapıyorum kızımda üzmüyor prensesim odasını topluyor kardeşlerim rahatsız olmasın diyor mutfa bişi götürecem ben yapimdiyor kuzum öle geçiriyoruz işte sen napıyorsun nasıl gidiyor hamişlik:KK50::emir_bebek:

sekerlik bebişin çok tatlı ALLAH'ım esirgesin nasıl gidiyo hamişlik bende yarın eklicemde nasıl ekleniyor tarıf edermisin canım :KK19:

X