Akıntım var korkuyorum

belli olmaz cnm belki boşanma olayları falan kafasına dank der.. bikere daha şans ver olmassa ayrıl kesin.. haa döndügün zaman can güvenligin yoksa kesinlikle gitme boşannnnnn

ilk durusma salı günü... 14 ekimden beri ailemin evindeyim... bi 28 ekimde ulastı bana o güne kadar tık yok... sonrasında da değişen bir şey yok. düzelmiş gibi görünüyor ama huylu huyundan da vazgeçmez. bilmiyorum artık o kadar yoruldum ki helesi su baş ağrılarım o kadar canımı sıkıyor ki anlatamam

nsl yani 14 ekimden sonra 1 keremi aradı seni ondan sonra aramadımı..
off valla cnım bi yuvanın dagılması kötüü heleki bu devirde dahada kötü beni arkadaşım boşandı kocası koca deildi ilgilenmez umursamazın tekiydineyse boşandılar bunlar.. arkadaşım dunya güzeli bi bayan ama şuanda herkes (erkekler) dul bayan diye bakıp sanki iki dakikada ayartıp afedersin eve atarım diye düşünüyorlar..çok üzülüyorum o haline..haaaa eski kocasııında hiç iş yoktu gerçekten ayrılması iyi oldu çocuguda yokken..nebilimmmm iyi düşün taşın ilk duruşmaya çık boşanmaya kararlı gibi dur zaten ilk celsede boşaması imkansız hakimin belki ikinci celseye kdr eşin durumun ciddiyetini görürde biraz silkelenir.. nediyim yaf zor allah yardım etsin.. benim eşim iyi biridir ama çok gamsızdır arkadaş canlısı kahve canlısıdır çok burnumdan getirdi bu konuda.. neyse zamanla alıştım tabi 1 senelik evliliigmde burnumdan geldi ya neyse 1 senenin sonunda çok şükür işe girdimde kafam dagıldı takmıyorum artık ondan sorunumuz kalmadı gibi..inan o 1 sene içinde valla kaç kez boşansanmmı diye düşündüm.. düşünsene annem babam bikere bile evde yalnız bırakmadılar korkuyorum diye.. eşimse yeni evlendik kahveden çıkmadı yalnız başıma korkmaktan aklım çıkıyordu.. kendi kendime bunun içinmi yalnız kalmak içinmi evlendim diyordum..annem aradıgında akşamları eşim evde diyrodum halbuki olmyyordu..neysecigime anlatsam daha uzar.. şuanda iyiyiz benim işe başlamam bi çok şeyi çözdü eşim yine aynı azda olsa deişti ama genel olarak aynı sadece ben deiştim onun gibi gamsız oldum :)öle olunca sorunda kalmadı:)

sorunlarınızı çözmüş olmanıza sevindim tatlım... ne güzel diyorsun işe girdim sorunlar çözüldü diye. benim işe girmemi bile istemiyor. yani dönsem de evde olucam. söz sahibi o olacak hep bilmiyorum balım dedingibi ilk durusmayı bir atlatalım bakalım... hayırlısı olsun

hadi cnm hayırlısı ben 1 sene çok bunaldım ya bebek ya iş ikisinden biri olması lazımdı oyalanmam için ..bebek olsa kaynanam çok karışcaktı ondada ayrııı bunalcaktım...ondan işe girmem iyi oldu...bebek istiyorum eminim dogum yapınca kaynanam aylarca bizden çıkmaz kayınpederimle offf hiç alışamadım kaynanama sevmiyorum allahım sevdirsin nediyeyim:)
anlıycagın dertsiz bi evlilik olmuyor inş yoluna girer herşey:)

mrb kızlar nasılsınız 1 haftadadan beri giremyorum nezle oldum ardından eşim grip oldu hastalıkla geçirdik bu haftayı:2:şekerlik canım bence eşin degişmiş olsa bu zamana kadar kapında yatar,özür diler, durmadan arar,seni geri kazanmak için elinden geleni yapardı ama kafası tınlamamış onun bir insan 7sinde neyse 70de de odur canım degişmez.iyi düşün taşın ALLAH'ım hakında ne hayırlısıysa onu nasip etsin inş. bir yuvanın yıkılımasına çok canım sıkılır üzülürüm ama baktın adam adam olmuyor ne çürütecen ömrünü onla, olan çünkü sana oluyor içine düşüp hastala kalan sen olursun adama bişe olmaz.bide kaynanayla berabermi oturuyorsunuz? arkadaşlar bu arada benim bu ay hiç ümidim yok yumurtlama dönemimde 1 kere yapabildik ancak bayramdı hastalıktı çalışamadık beklenmeyen adet tarihim 20si yani önümüzdeki pazara. sizin beklenmeyen adet tarihiniz nezaman?

meryem cnm aynı durumlardayız bizde 3 kez yapabildik eşim şehir dışındaydı geldi grip oldu sonra misafirim geldi yatılı zor bela 3 kez yapabildik.. bu 4. ayım ve en az denedigim ay bu olcak off bu ayda hamile deilsem ovulasyon testi alcam benimde batım 22 si ama gecen ay 9 gün geciktiii ondan bu ay nsl olur bilmiyorum.. ama normalde 2 gün önce yada 2 gün sonra oluyorum:)

geçen ay benimkide 9 gün gecikmişti kardeşim kaza yapmıştı onun stresinden kaygısından bu ay nolur bilmem bugün günüm vardı komşularımla bendeydi komşumun biri kız sen hamilemisin yokk dedim nerden çıktı şimdi dedim yüzün falan degişmiş güzelleşmişsin sanki hamile gibisin demesinmi 1 kerede tutarmı :)bu ay ben zaten tutmaz dedim eşime kaygı etmedim çünkü bayramdı gelen gidendi derken yapamayız olmaz dedim tutarsa bir mucize olur resmen :)))

ya tmm hatırladım şimdiiii kardeşin kaza yapmıştı
benimde bayramdaydı ovulasyonum 1 kere bayramda oldu 2 kerede bayram öncesi..
hatta eşim bayram koyarız hamile olursan ismini diyip dalga gecti:)
umutsuzum adet olcagımı hisediyorum bu ay ..bakalım kısmet hayırlısı

bende 6 gün snra adet görücem ama ne adet belirtisi var ne bişey kırmızı kart güzel benzetme herşeyin hayırlısı ama alıstım olmamasına deme bence....

bende dün sabah erken saatte kırmızıları gördüm zaten umudumda yoktu napalım kısmet hakkımızda hayırlısı olsun. bu arada teachernn hiç girmiyor napıyor acaba çalışmalara başladımı haber yok ?? bende 3,4 günlüne anneme gidecem rahatsız biraz görüşürüz kızlar kendinize iyi bakın moralimizi bozmayalım nasıl olsa gelecek bebişler sdadece zaman sabır edecez:13:

hakkımızda hayırlısıııı cnm benim önümüzdeki aya inş hamiş kalırızz..teacherden haber yok valla

hakkımızda hayırlısıııı cnm benim önümüzdeki aya inş hamiş kalırızz..teacherden haber yok valla

kızlar ben netten çok takip edince her belirtiyi yaşıyo gibi hissedip üzülüyordm yaaa. bu ay elimi eteğimi çektim netten gün hesaplamadan. bi de böyle deneyelim dedim. ama olursa mutlaka haberdar edecem sizi canlarım. umarım hakkımızda hayırlısı olur. kavuşuruz bebişlerimize inşallaahhhhhh

haklısın cnm nekdr çok bu konuları araştırınca okdr çok kafan karışıyor..
bende bu son 1 haftadır batım yaklaştıgı için elimde olmadan bakıyorum..
inş hamile haberin versin bu ay:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…