Akıntım var korkuyorum

canım ikimizin de aynı gibi benim bugün 4 gün oldu ama benim adet belirtilerim oluştu bugün. büyük ihtimalle olacam. o yüzden bi kaç gün bekliycem. sen de durumlar nasıl var mı adet ağrıların

adet belirtisi yok, benim zaten ağrım falan pek olmazdı, ama hamilelik belirtisi olan kasık ağrısı ya da akıntı artışı falan yok, aksine akıntım adetime yakın azalırdı, şu an azalmış durumda.

adet belirtisi yok, benim zaten ağrım falan pek olmazdı, ama hamilelik belirtisi olan kasık ağrısı ya da akıntı artışı falan yok, aksine akıntım adetime yakın azalırdı, şu an azalmış durumda.

o zaman yap canım ya vaktin falan varsa hiç düşünme derim. zaten varsa hemen çıkar kanda. hem kafanda rahatlar. beklemek insanı umutlandırıyo bu da korkutuyor insanı. çünkü olurda adet gelirse hayal kırıklığı da büyük oluyo. o yüzden bence yap kan testini . umarım pozitif çıkar yaa

ne kadardır deniyosunuz

yarin sabah bu forumu okudugum zaman teacher'in ''hamileyimmmmmmmmmm'' seklindeki mesajini gorurum insallah:118:

kız teacher senin regl dönemin ne cabuk geldi:)
tabi bana cabuk geldi kimbilir sana nsl geldi:)
ben daha yeni başladım ovulasyona önümde koskoca 3 hafta var:KK43:
güzel haberlerini okumak istiyorum bende cemre gibi:)

kız teacher senin regl dönemin ne cabuk geldi:)
tabi bana cabuk geldi kimbilir sana nsl geldi:)
ben daha yeni başladım ovulasyona önümde koskoca 3 hafta var:KK43:
güzel haberlerini okumak istiyorum bende cemre gibi:)

valla günler böyle bi kaç gün kalınca hiç geçmek bilmiyo.

iyi değerlendir bari yaaa

inşallah güzel haberler paylaşırız hepimiz.

motive olmak için iyi şeyler duymak istiyo insan ya,

inş en kısa zamnda gelir bebişlerimiz

o zaman yap canım ya vaktin falan varsa hiç düşünme derim. zaten varsa hemen çıkar kanda. hem kafanda rahatlar. beklemek insanı umutlandırıyo bu da korkutuyor insanı. çünkü olurda adet gelirse hayal kırıklığı da büyük oluyo. o yüzden bence yap kan testini . umarım pozitif çıkar yaa

ne kadardır deniyosunuz

adet oldum, kan testi yaptırmama gerek kalmadı.

teacher bi daha test yaptınmı canım?

yok yapmadım yaa.

ağrılarım başlayınca hasta olacam diye düşünüyorum.

bi daha tek çizgi görmek istemiyorum. o yüzden perşembeye kadar (olmazsam inşallah) bekleyecem.

cuma da kan testi yaparım. inşşşşşalllahhhh

yok yapmadım yaa.

ağrılarım başlayınca hasta olacam diye düşünüyorum.

bi daha tek çizgi görmek istemiyorum. o yüzden perşembeye kadar (olmazsam inşallah) bekleyecem.

cuma da kan testi yaparım. inşşşşşalllahhhh

allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin canım.varsada boşuna bekliyosun :nazar:

X