Akıntım var korkuyorum

kız teachern nerdesin meraktan çatlatacan bizi :KK52:naptın kan testi yaptırdınmı yoksa adetmi oldun sonuçları yaz bizi merakta koyma canım inş hayırlı haberler verirsin bize:KK16::emir_bebek::nazar:

herkesin kurban bayramı mübarek olsun arkadaşlar... sevdiklerinizle daha nice mutlu bayramlar geçirmenizi dilerim... her şey gönlünüzce olsun :KK71::KK48:

kızlar hamile kalmak hakkında size de bir önceki tecrübemden yazayım...

gün saymayı bırakın... ben artık öyle yapıyorum.. çünkü sıkıntı stres bebişlerin gelmesini engelliyor... bırakın gün saymayı adet beklemeyi... doktorum bunu söyledi bana... nasibi varsa tutunur zaten sadece yapman gereken kendine dikkat et dedi... sıkıntı stresten uzak kal bu bebiş için yeterliymiş ee bir de yediklerimize dikkat etmek şartıyla :)

kızlar hamile kalmak hakkında size de bir önceki tecrübemden yazayım...

gün saymayı bırakın... ben artık öyle yapıyorum.. çünkü sıkıntı stres bebişlerin gelmesini engelliyor... bırakın gün saymayı adet beklemeyi... doktorum bunu söyledi bana... nasibi varsa tutunur zaten sadece yapman gereken kendine dikkat et dedi... sıkıntı stresten uzak kal bu bebiş için yeterliymiş ee bir de yediklerimize dikkat etmek şartıyla :)

sekerlik yedeklerimiz derken? protein agirlikli mi olmaliymis mesela? yoksa sebze meyve mi?

mrb arkadaşlar kurban bayramınız mübarek olsun ALLAH her sene bugüne sevdiklerimizle çıkmayı nasip etsin inş.teachern nerdesin canım ya meraktan iyice çatlatacanmı bizi kız bir haber ver kız hamişmisin yoksa adet oldunmu noldu ??????????:44:

kızlar mrb. bayramınız kutlu olsun. ben evde değildim nette yoktu. giremedim.

adetim bir hafta gecikmeli olarak geçen perşembe kahverengilerle geldi. cuma günü kırmızılaşıp devam etti cumartesi tekrar kahverengilerle bitti yani toplam 3 gün. ki benm adetim 5 gün falan sürerdi.

yani malesef kızlar ya. olmadı bu ayda.

kızlar mrb. bayramınız kutlu olsun. ben evde değildim nette yoktu. giremedim.

adetim bir hafta gecikmeli olarak geçen perşembe kahverengilerle geldi. cuma günü kırmızılaşıp devam etti cumartesi tekrar kahverengilerle bitti yani toplam 3 gün. ki benm adetim 5 gün falan sürerdi.

yani malesef kızlar ya. olmadı bu ayda.

bu kahverengiler eskiden de arada olur muydu peki?

canım önce olurdu sonra kırmızılar gelir 3 4 gün sürer kahverengi olup biterdi. bu sefer kırmızıların olduğu süre kısaydı 1 gün falan sürdü.

hiç bişey anlamadım.

korunmayı bırakalı farklılaştı adetm. hayrolsun inş

slm kızlar internetim açılcak sanırım gelirim artık..
benim ovulasyonumun bugun 19.günü yani bitti ovulasyon zamanım..misafirim var yatılııı bugun yapabilsek iyidi ama olmuycak gibi gözüküyor..
hiç düzenli yapamadık bu ay sadece 14-15-17. gnle birlikte olduk hep aksilikler çıktı.. bidaki aya düzenli birlikte olcam demiycem çünkü olmuyor:)
bu aydan hiç ama hiç umudum yok garip bi duygudayım normalde heray umutlanırdım bu ay hiç beklemiyorum :KK43:(
teacher cnm bende gecen ay 9 gün gecikmiştim ilk gün kahve rengi koyu akıntı gelmişti çamur gibi toplamda 3 gün sürdü şüphelendim bendeeee adetim bitti yinede test yaptım negatifti istersen aklında kalmasın test yap:)

mrb şekerlik. teşekkürler.

sen nasılsın bu arada ne yaptın?

iyiyim çok şükür tatlım nolsun...

ilk duruşma önümüzdeki salı... eşim barışma çabalarında ailem karşı çıkıyo geri dönmeme napcam bilmiyorum...

sen naptın iyi misin ? her şey yolunda mı

iyiyim çok şükür tatlım nolsun...

ilk duruşma önümüzdeki salı... eşim barışma çabalarında ailem karşı çıkıyo geri dönmeme napcam bilmiyorum...

sen naptın iyi misin ? her şey yolunda mı

canım sen kimseyi dinleme kalbin dışında. umarım hakkında hayırlı olan olur. evlilikte fedakarlık şart. mutluluk için bzen fedakarlık yapmak gerekiyor ama tabii tek taraflı olmaması lazım. sen hakkında en iyisini bilirsin ama iyi düşün her yönüyle

ALLAH yardımcın olsun

canım sen kimseyi dinleme kalbin dışında. umarım hakkında hayırlı olan olur. evlilikte fedakarlık şart. mutluluk için bzen fedakarlık yapmak gerekiyor ama tabii tek taraflı olmaması lazım. sen hakkında en iyisini bilirsin ama iyi düşün her yönüyle

ALLAH yardımcın olsun

amin inşaAllah canım benim... kalbim dönmekten yana ama aynı şeyleri tekrar yaşamaktan korkuyorum bakalım zaman her şeyi gösterecek nasip...

amin inşaAllah canım benim... kalbim dönmekten yana ama aynı şeyleri tekrar yaşamaktan korkuyorum bakalım zaman her şeyi gösterecek nasip...

canim herseyi cok iyi dusun tasin. bir insani belli bir yastan sonra degistirmek zordur. ailen karsi ciktigina gore seni epey uzecek seyler yapmis olmali, yani sorun sadece siddetli gecimsizlik degil. daha ileriyi dusun. geri donsen, sonra bebegin olsa, bebek oldugu halde degisen birsey olmazsa (en kotusunu dusunuyorum), ilerde cocugunla tek basina yapabilir misin? bu gibi seylere hesapla, yoksa tabi ki herkesin ikinci bir sansi olmali...

canim herseyi cok iyi dusun tasin. bir insani belli bir yastan sonra degistirmek zordur. ailen karsi ciktigina gore seni epey uzecek seyler yapmis olmali, yani sorun sadece siddetli gecimsizlik degil. daha ileriyi dusun. geri donsen, sonra bebegin olsa, bebek oldugu halde degisen birsey olmazsa (en kotusunu dusunuyorum), ilerde cocugunla tek basina yapabilir misin? bu gibi seylere hesapla, yoksa tabi ki herkesin ikinci bir sansi olmali...

dediklerinde o kadar haklısın ki işte bu yuzden mantığım gitme geri dönme diyor... değişeceğine inancım oluyor bazen sonra o inancı yitiriyor... bilmiyorum bakalım. bugun onun son şansı. bu şansı kullandı kullandı kullanamadı yolları ayırıcam... baş ağrıları çekmek istemiyorum... dediğin gibi ileride bebeğim olursa onun mutsuz olmasını istemiyorum... ailesiyle uğraşmak istemiyorum... ama o bunları hesaba katmıyor. en basitinden farklı eve taşınalım yeni hayat kuralım dediğimde buna karşı çıkıyor. çalışmama izin vermiyor. bu ikisi benim için çok önemli... hayırlısı olsun diyorum

şekerlik cnm kalbinin sesini dinle o adamla bi ömür gidermi onu düşün..hakkında hayırlısı neyse o olsun cnm inşş boşanmazsın eşin degerini anlar

X