Akıntım var korkuyorum

kızlar ben netten çok takip edince her belirtiyi yaşıyo gibi hissedip üzülüyordm yaaa. bu ay elimi eteğimi çektim netten gün hesaplamadan. bi de böyle deneyelim dedim. ama olursa mutlaka haberdar edecem sizi canlarım. umarım hakkımızda hayırlısı olur. kavuşuruz bebişlerimize inşallaahhhhhh

en güzelini yapıyorsun tatlım. benim hamileliğim öncesinde cok hesaplardım ama o ay bursa dısından misafir telası onları gezdir et yedir içir derken :KK70: hiç farkında bile olmamıstım ve hamileydim. hoş nasi olmadı o ayrı birşey ama saymayı bırakın. bırakın belirtileri kitapları sakin olun. hiçbişi yapamıosanız bir şarap için vücudunuzdaki gerginlik gitsin :) bunlar ufak tatlı tüyolar :KK66:

MRB CANIM. Ya ne bileyim sebepsiz bazen insanın canı sıkılır ya işte öyleyim. sanki kalbim sıkışıyo gibi. ağlmk geliyo içimden resmen ya

banada arada olur cnm çıkmaz sokaga girmiş gibi... aslında herşey yolundadır ama mutlu deildir bu ruh hali arada benide yoklar..
bu son aylarda genelde adet zamanımda test yapıp negatifi görünce çok kötü oluyorum onuın haricinde çok şükür halime...
adet günüm dündü sürekli wc ye gidiyorum oluyormuyum diye.. testim negatif çıktı ama hala umudum var bi andiyoru hamileyim bi an diyorum sanırım anne olamıycam... deişik yani:)

banada arada olur cnm çıkmaz sokaga girmiş gibi... aslında herşey yolundadır ama mutlu deildir bu ruh hali arada benide yoklar..
bu son aylarda genelde adet zamanımda test yapıp negatifi görünce çok kötü oluyorum onuın haricinde çok şükür halime...
adet günüm dündü sürekli wc ye gidiyorum oluyormuyum diye.. testim negatif çıktı ama hala umudum var bi andiyoru hamileyim bi an diyorum sanırım anne olamıycam... deişik yani:)

sorma canım ya her ne kadar düşünmeyelim diyoruz ama duruyo işte bilinçaltımızda bi şekilde. ALLAH ım inşallah hepimize nasip etsin hayırlısıyla. ALLAH düşmanımızın başına vermesin anne olmak isteyip de olamamayı.

şimdi ki aklım olsaydı evlenir evlenmez korunmazdım. offff offf. hayırlısı olsun inş

sorma canım ya her ne kadar düşünmeyelim diyoruz ama duruyo işte bilinçaltımızda bi şekilde. ALLAH ım inşallah hepimize nasip etsin hayırlısıyla. ALLAH düşmanımızın başına vermesin anne olmak isteyip de olamamayı.

şimdi ki aklım olsaydı evlenir evlenmez korunmazdım. offff offf. hayırlısı olsun inş

ay cnm 1 saat önce tam yazmıştım kadınlar kulübü tadilata girdi:) yollayamadım:)
eşimle ben de keşke hiç korunmasaydık diyoruz.. ama bak bi arkadaşım 4 aylık evli iki aylık hamile oda çok erken oldu neyapcam diye üzülüyor.... rabbim hayırlı zamanda versin şuanda hamile kalırsam zerre şüphe olmuycak niye kaldım diye.. ama 1 sene önce hamile kalsaydım üzülürdüm sanırım..

kızlar ben aranızda yeniyim size söyleyeceğim tek şey fazla kafaya takmayacaksınız çünkü çocuk oluşsa bile siz stres yaptığınız an o ordan sökülüyormuş onun için adet günlerinizi falan fazla beklemeyin herşeyi oluruna bırakın bir sorun yoksa olur inşallah

kızlar ben aranızda yeniyim size söyleyeceğim tek şey fazla kafaya takmayacaksınız çünkü çocuk oluşsa bile siz stres yaptığınız an o ordan sökülüyormuş onun için adet günlerinizi falan fazla beklemeyin herşeyi oluruna bırakın bir sorun yoksa olur inşallah

canim elimizde degil ki:KK43:...hatta takmayacagim dedikce daha cok takiyorum. o yuzden rahatca kafaya takmaya devam ediyorum:KK52:

bir de kizlar forumdan edindigim tecrubelere gore:KK24: en gercekci belirti uyku olayi. butun hamislerin tek ortak ozelligi uykululuk hali. yoksa akinti, mide bulantisi falan gibi seylere gebeligi deneyen herkes yasiyor. yani gun ortasinda kafanizi yastiga koyar koymaz uyuyabiliyorsaniz (onceden boyle bir ozelliginiz yoksa tabi), hamis olma ihtimaliniz cok yuksek:KK52:...tabi beklenen adet tarihi itibariyle, yoksa ovulasyon gununden 5 gun sonra degil:KK53:...

kızlar acayip midem bulanıyooooo

acaba olur mu şimdiden mide bulantısı. benim bat 4 aralık.

ben kesin midemi üşüttüm diyorum ama yine bi ümit iştee:26:

kızlar acayip midem bulanıyooooo

acaba olur mu şimdiden mide bulantısı. benim bat 4 aralık.

ben kesin midemi üşüttüm diyorum ama yine bi ümit iştee:26:

bata bşy kalmamışki cnm belli olmaz bulanabilir yanii:) inş hamişsndir:) bende dün regl oldum koskoca 1 ay yinebekliycem of:KK43:

bata bşy kalmamışki cnm belli olmaz bulanabilir yanii:) inş hamişsndir:) bende dün regl oldum koskoca 1 ay yinebekliycem of:KK43:

hadi ya oldun mu? tüühh üzüldüm bak şimdi yaaa.

kesin benim de gelir yakında. adet öncesi de olur mide bulantısı.

minikgelin ya bizimmde olsun artık bebişimiz, valla o kadar istiyom ki anlatamam

içim gidiyo bebek mağazalarının önünden geçerken falan

offf off ne zaman gelecekler yaaa

minikgelin ya bizimmde olsun artık bebişimiz, valla o kadar istiyom ki anlatamam

keşke keşkee inan tüm arkadaşlarımın bebekleri var...
bi arkadaşım 4 ay önce evlendii 2.5 aylık hamile...artık korkuyorum acaba olmuycakmı bebegim diye....
deli gibi hamile kalmak için bitkisel kürlre bakar oldum..
hayıt tohumu kulancam baya övmüşer işe yarıyormuşş..
inşş sen bu ay hamile kalmışsındır cnm adet olana kdr umut kesilmez..
çocuk bakmak büyütmek çok zor gerçekten heleki çalışıyorz dahada bi zor olcak...ama bana bütün zorluklar kolay geliyor yeterki olsun.... evlendim ilk zamanlarında çok mutluydum bi ömür cocuk olmassa sallamam derdim ama öyle olmuyormuşş çocuk yuvayu yuva yapan asıl nedenmişş.. zaten etrafın lafındanda bıktım bana kaç ay öncesinde kısırmısın neden olmuyor diyen bile oldu..artık kim sorarsa yaza düşünüoruz diyorum belki yaza kdr hamile kalırım diye.. nebilimm rabbim kalbimizdekini hayırlı eyleisn inşşşşşşşşş

bi arkadaşım 4 ay önce evlendii 2.5 aylık hamile...artık korkuyorum acaba olmuycakmı bebegim diye....
çocuk bakmak büyütmek çok zor gerçekten heleki çalışıyorz dahada bi zor olcak...ama bana bütün zorluklar kolay geliyor yeterki olsun.... evlendim ilk zamanlarında çok mutluydum bi ömür cocuk olmassa sallamam derdim ama öyle olmuyormuşş çocuk yuvayu yuva yapan asıl nedenmişş.. zaten etrafın lafındanda bıktım bana kaç ay öncesinde kısırmısın neden olmuyor diyen bile oldu..artık kim sorarsa yaza düşünüoruz diyorum belki yaza kdr hamile kalırım diye.. nebilimm rabbim kalbimizdekini hayırlı eyleisn inşşşşşşşşş

amin canım ya. inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla gelir bebeklerimiz. dediğin gibi ben de razıyım yeterki olsun sağlıklı sıhhatli hayırlı bi bebeğim.

evet dediğin gibi sağdan soldan konuşmalar da insanın moralini bozuyo. ben daha 2 aylık evliyken bile bana soran olmuştu bişeyler yok mu diye. gerçi benim ımrumda değil takmıyorum

ama ben artık çok istiyorum olsun. dedğin gibi yaşımızda gelmiş, herkes de bebek. insan kendinde de olsun istiyor.

inşallah allahım en kısa zamanda hepimize isteyen herkese nasip eder hayırlısıyla.(amiiinn)

amin canım ya. inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla gelir bebeklerimiz. dediğin gibi ben de razıyım yeterki olsun sağlıklı sıhhatli hayırlı bi bebeğim.

evet dediğin gibi sağdan soldan konuşmalar da insanın moralini bozuyo. ben daha 2 aylık evliyken bile bana soran olmuştu bişeyler yok mu diye. gerçi benim ımrumda değil takmıyorum

ama ben artık çok istiyorum olsun. dedğin gibi yaşımızda gelmiş, herkes de bebek. insan kendinde de olsun istiyor.

inşallah allahım en kısa zamanda hepimize isteyen herkese nasip eder hayırlısıyla.(amiiinn)

inş cnm inş aslında hamilelik konularını okumamak lazım düşündükçe siter istemez stres oluyoruz onu anladım biraz bakmıycammmmm artık ..akışına bıraktım ini olur nediyeyeimm

mrb kızlar bugün çokk canım sıkıldı yaa arkadaşım hamişmiş geçen kan testi yaptırmış 3cü ayıydı bu korunmasız onun adına sevindim ama çokda canım sıkıldı millet şıp tutuyor bizde tık yok yaa etrafımda herkes hamiş dayanamıyorum .ALLAH sabrımızı versin ne inş.:KK14:piskolojim bozulacak artık ya en kısa zamanda bebişlerimiz olsa burda sevinsek hep beraber inş.ALLAH'ım dualarımızı kabul et nolur....:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

mrb kızlar bugün çokk canım sıkıldı yaa arkadaşım hamişmiş geçen kan testi yaptırmış 3cü ayıydı bu korunmasız onun adına sevindim ama çokda canım sıkıldı millet şıp tutuyor bizde tık yok yaa etrafımda herkes hamiş dayanamıyorum .ALLAH sabrımızı versin ne inş.:KK14:piskolojim bozulacak artık ya en kısa zamanda bebişlerimiz olsa burda sevinsek hep beraber inş.ALLAH'ım dualarımızı kabul et nolur....:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

malesef benimde etrafımda öyle hamişler var.. aslında malesef derken onların hamile olduguna seviniyorummm ama neden benim olmuyor yanii niye bukdr ugraştırıyor bilmiyorum..
herşeyde hayır vardır elbet.. bekliycez daha neyapalımm.. snein bat nezmaan canım benimki 27 aralık:)

X