Akıntım var korkuyorum

Edasu cnm bebisin hAyirli olsun duaların kbl olur hamış oluruz ins:). Meryem bende çarşamba Yada Perşembe olcam belirtilerimiz birebir aynı göğüslerimde ağrı yok normalde olması lazım niye yok garp akıntımda yok denecek kdr az sadece gaz ve arada batmalar var okdr ins hamileyizdir yarın sabah test yapcam sabredemiyorum:)

cnm idrar mı yaptıracn kanmı bnmde 2 gun sonra olmm lazım aynı seylerı bnde yasıyorum da

cnm idrar mı yaptıracn kanmı bnmde 2 gun sonra olmm lazım aynı seylerı bnde yasıyorum da

Yok cnm evde yaptırcam kanda yaptırıp olmazsa cok üzülürüm onun kan testini 1 hafta geçerse gunüm oZaman yaptırım sanırım:)yarın 3-4 gün kalmış oluyo adetime bu forumda cogu kisinin çıkmış ondan şansımı deniycem:)

edasu bebişin hayırlı olsun minikgelin testi yapınca yaz buraya merakla bekliyorum canımbende çarşamba günü yaparım evde test kanda da 1 hafta geçtikten sonr yaptırrım inş hamişizdir inş

edasu bebişin hayırlı olsun minikgelin testi yapınca yaz buraya merakla bekliyorum canımbende çarşamba günü yaparım evde test kanda da 1 hafta geçtikten sonr yaptırrım inş hamişizdir inş

malesef cnmmm kocaman bi negatif çıktı adetime 3-4 gün var.. zaten belirtide yokkk ne adet nede gebelik belirtirtisi hiç bşy yok bu ay umaırm sen hamilesindir:):):)

malesef cnmmm kocaman bi negatif çıktı adetime 3-4 gün var.. zaten belirtide yokkk ne adet nede gebelik belirtirtisi hiç bşy yok bu ay umaırm sen hamilesindir:):):)
canım yaaa seninde mi olmadı
üzülme ya bi daha ki aya hayırlısıyla inşallah.
daha önceleri adetten önce oluyor muydu ağrılar?

sende benim gibisin sanırım, korunmayı bırakalı biraz farklı şeyler oluyor vücut dengemizde.

umarım içeride hazırlık vardır

ben zaten 4 beklerken 30 da oldum. şimdi bitti tekrar başladık çalışmaya:26:

ucuz gebelik testlerinden vardi. laf olsun die ben de yapiyim, bana da bisey cikmadi. 6 gun var...

Son düzenleme:

ben de gecen sefer 2 gun erken oldum. yumurta sperm savasi gecikmeye neden oluyor galiba.

ayy inş bu ay bebişin gelir cnm benim:)
benim adete daha 3-4 gün var ama genelde burda yapıpta hamile çıkan çok heveslendim bende yaptım koca bi tek çizgi çıktı...
ben 3 aydır korunmuyorum 11-15-12 sinde oldum 3 ay böleydi.. hele 15 inde oldugum zaman kesin hamileyim dedimm yine fos..umarım erken regl olurumda heveslenmem..
zaten daha şu belirtim var bu var demiycemmmm karar verdim:)
adetten önce adet olcagımı anlardım yani onun sıkıntısı agrısı gelirdi 5 gün öncesinde ama hala tık yok sadece gribim öksürdügümde arada sol kasıgıma agrı giriyor okdr.. sanırım korunmasız olunca bünye şaşırıverdi

ucuz gebelik testlerinden vardi. laf olsun die ben de yapiyim, bana da bisey cikmadi. 6 gun var...

ben de gecen sefer 2 gun erken oldum. yumurta sperm savasi gecikmeye neden oluyor galiba.

daha erken kuzu sakın onun sonucuna bakma ..daha bekle 1 hafta var:)

minikgelinim, son cumlede ayni beni de anlatmissin sanki
ovulasyon gunu olarak tahmin ettigim iki gun calisabildik sadece. yani 30'u ve 1'i. normalde gebelik gerceklesmisse, yarindan itibaren gebelik testlerinin cok hafif de olsa ikinci cizgiyi gostermesi gerekiyor. sali gunu bi daha denicem. kan testini hic sevmiyorum

Son düzenleme:

cnm bende ovulasyonun sadece 3 günü birlikte olabildik..
13-14-16 eger 13-14 de hamile kaldıysam bugun yaptıgım testin silik çıkması lazımdı yok eger 16 sında hamile kaldıysammm benim daha 3-4 gün beklemem lazım yani adet tarihimi beklemem gerekiyor..bi umut 16 sına döllenme olursa şimdi yapsamda çıkmaz hamilelik olsada..bu arada döllenme gününden itibaren idrarda çıkması iiçin 15 gün gerek en az cnm.. senin ayın 15 ine kdr beklemen lazımkii silikte olsa çıksın adetinde.. ben öle biliyorum yanii:)
of ya prof olcam bu hesap kitap işlerinden:)

Son düzenleme:

o diilde, test yaptiktan sonra cizgiyi goreyim diye evin degisik yerlerinde tekrar tekrar baktigin oluryor mu teste? ben yakinda sasi olacagim sanirim

ovulasyondan itibaren 11. ve 12. gun yapilan testler. nette buldum, bana ait degildir...

Son düzenleme:
Arkadşlar bnmde bir sorm olacktı bnmde 2 gündr adetm yukarı gidiyo ve akıntım var belim ve kasıklarm ağrıyo özellikle sol kasığım daha çok normalde adet zamanmdan önce bu tip şeyler yaşamam adetimin 2. günü bel karın ağrım olur okadr. hadi diyelim adet olucağım şmdiye olmam gerekirdi bu bel ağrısıyla neredeyse 1 haftadr böyle ağrıyo belim son 3 gündrde kasığıma batma tarznda ağrı giriyo. Hamilelikten olabilir mi acaba ?

o diilde, test yaptiktan sonra cizgiyi goreyim diye evin degisik yerlerinde tekrar tekrar baktigin oluryor mu teste? ben yakinda sasi olacagim sanirim
ehuheuh aynı bennnnnnn:)::):)) bide nevar biliomusun şimdi heraçıdan bakıyorum cam önünde gölgede güneşte falan:) bugun yaptıgım teste sanki hafiften çizgi var gibiydi ama onu görmek istedigim için gördüm yoksa normalde yoktu:)pskolojim bozuldu inan:)
buda sabahki testim

Eki Görüntüle 270342
ovulasyondan itibaren 11. ve 12. gun yapilan testler. nette buldum, bana ait degildir...

ay negüzel keşke böle olsa:)

Son düzenleme:

canim ben de senin testte hafiften bisiler goruyorum sanki

canim bizim nerelerimiz agriyor bi bilsen
saka bi yana, test yapmadan belirtilerin hepsinin hikaye oldugunu birbirimizden ogrendik burada

canim ben de senin testte hafiften bisiler goruyorum sanki

cnm ilk yaptıgımda hiç bşy yoktu saat 9 da sabah yaptım sonra uyudum 12 de uyandım böleydi..
sanki bşy varmış gibi duruyor ama bak C kısmında kırmızı koyu çizginin dışında ince çizgi var aynısı T de de var.. T kısmın içindede ince çizgi var.. çok dikatli baktımda sanki sınırları varrrr içinin dolması gerekiyor gibi

valla belirtilere bakarsak 3 aydır hep hamileyim sandım kendimii.. ama olmuyor.. şiddetli agrılar hisetmedigim süreceeee bundan sonra belirtim var demiycem:)

sinirlari farkettim, ama zaten sinirlar tam dolmuyor ki, kontrol kisminda da dolmamis. benim takildigim sinirlarin icindeki ince cizgi:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…