Akıntım var korkuyorum

canım benımmmm benım neyı kasteddıgımı bılmeden yazmıssın sanırımmmm
her derdını mecbur cekmek zorundayız
aklına kotu sey getırırsen kötü şeyler olurrr elbettekiiii
dertten kastım bu değil için ürpermesinnnnn

kesınlıkle katılıyorummm ... çokkkk doğru yazmışssın

bence doktra gıt canım eğer devam ederseee benımkıde hıc bellı olmyodu ama sen yınede uzmana sorrmalısın

canım tabiki zaten okuduysan önceki yazdıklarımızı hep söylediğimiz şey, hayırlı vakit ne zamansa o zaman gelsin bebeklerimiz en hayırlısından. biz onu değil, kendi çekeceğimiz ağrılar, bel baş ağrısı vs onları kastetmiştik.

elhamdulıllah kızlar..Allah sahıt ezan okunuyor kulaklarımdan ates cıktı bu soze,sız yınede ne bebegınız ıcın ne kendınız ıcın demeyın her cefayı cekebılecegınızı,ınsanın aklına hayalıne gelmez Allahın takdırınde olanlar.ben burda gordum nıce kahırlı ınsanları ..cunku vebalı ınanılmaz agır olur..Allah korusun..o yuzden agızdan cıkan her sozun bedelını sız ve bebegınız oder..Allaha dayanın kızlar..
ben ılk zamanlar hıc hazır degıldım bebek sahıbı olmaya..kımseye bısey dıyemesemde ıcten ıce düşer nasılsa dıye umıt ettım durdum uzun zaman..sonra sızler gıbı evlat sahıbı olmak ıcın yanan kardeslerımı gorunce cıgerım yandı..Allah kalplerde olanı en ıyı bılır ya hanı..Allahım affet benı ..benı de bebegımıde esırge dıye yalvardım durdum..

rabbım tez zamanda bu mutlulugun goz yaslarını dokmeyı nasıp etsın sıze...

ya stres falan da hikaye. diyorum ya, tecavuze ugrayanlar ya da ne biliyim iste evlilik oncesi korunmadan cinsel iliski yasayan genc kizlar sanki stres olmuyor mu? onlarin stresi de ''ya hamile kalirsam korkusu''. bence bu isin stres ile ilgisi falan yok, tamamen %25'i tutturma olayi. yani uc siyah bir beyaz kart arasindan gozumuz kapali olarak beyaz olani secme olasiligi.
daha simdi okudum gazetede, kadinin biri 44 yasinda dogurmus sokak ortasinda. 9 ay anlamamis hamile oldugunu bi de. nasil is anlamadim.

dogru dedin cnmmmmm stres yaparak kendimizi üzüyoruz sadeceee ondan stres yapmamak lazım.. tecavüz ve evlilik öncesi konusundada çok dogru söledin bende aynı düşünüyorum.. 44 yaşındaki kadına gelince:) bizim alt komşu adet çok düzensiz olurdu aylarca olmadıgı zamanda olurdu.. neyse bu bi baktık kilo alıyo sürekli göbeklendi falan.. neysee doktora gitti veeee hamileymiş hemde 6 aylık :) şaka gibi demii.. ama oluyo yanii:)

dogru dedin cnmmmmm stres yaparak kendimizi üzüyoruz sadeceee ondan stres yapmamak lazım.. tecavüz ve evlilik öncesi konusundada çok dogru söledin bende aynı düşünüyorum.. 44 yaşındaki kadına gelince:) bizim alt komşu adet çok düzensiz olurdu aylarca olmadıgı zamanda olurdu.. neyse bu bi baktık kilo alıyo sürekli göbeklendi falan.. neysee doktora gitti veeee hamileymiş hemde 6 aylık :) şaka gibi demii.. ama oluyo yanii:)

dogru dedin minikgelinim. kendimiz icin stres yapmamaliyiz. yoksa zaten ''tamam, gebe kalmak icin stres yapmayacagim'' demekle de stresden uzaklasamiyoruz zaten.

bende görmedim cnm inş hamiştir deeee buRAYI UNUTMUŞSTUR:) sizin bat günleirniz nezmandı kızlar..
benim ayın 12-13 gbi az kaldı zaman geçmio

mikingelin, benim 15-16...ama cok umutlu degilim bu ay, cok fazla bi faaliyet olmadi maalesef(

mikingelin, benim 15-16...ama cok umutlu degilim bu ay, cok fazla bi faaliyet olmadi maalesef(

cnm bendede çok faliyet yok ovulasyonumun 13-14-16 sında birlikte olduk okdr.. umarım tutmuştur bilmiiom içimden bi ses hamileyim diyor amaa olmassada üzülcem

kızlar yazılarınızı okudukca sızler ıcın dua edıyorum hamılelerın duası gecermıs,6aylık hamıleyım,Allah ısteyen herkese versın,stresle ılgısı var tabıkıde,tecavuze ugrayanlar yada sevgılısıyle iliskiye ugrayanlar hamile değilimdir insallah dıye strese gırıyorlar oluyor malesef!!! ama sızın hamıle kalayım dıye strese gırıyorsunuz olmuyor,kendımden bılıyorum hıcbır problem yoktu esım ve ben ama olmuyordu ,eşimlede bu yuzden kavgalıydık sureklı,dedım Allah cocukta vermıyor bu evlılık bıtsın ıstıyor herseyd ebır hayır vardır dedım,esımden ayrıldım ılk defa 1 hafta telde konusmadık,sonra hastaneye gıttım adet olamıyorum adet söktürücü almak icin galıba stresten dedım,bırde ne öğreneyım 5 haftalık gebeyım ağlamaya baslamıstım

meraba kızlar napiniz bakim kaç gündür giremiyorum.unutmadım sizi kız unuturmuyum salı günü adet günüm inş olmam:97:arkadaşım ev taşıdı ona gittim,anneme gittim,annanneme gittim,komşulara oturmaya gittim bir türlü fırsat bulamadım günlerdir.bir ara girdim cevap yazacaktım elektirik gitti yamurlar başladı artık kesilir durur.öle işte kızlar sizlerde gelişme olan varmı bakim.ben adet olacam zaman gögüslerim agrırdı ama agrımıyorlar olmıyacam gibi geliyor karnımın içinde tuhaf bişeler oluyor gibi hissediyorum kasıgımın oralar sertleşti biraz şiş gibi ara ara midem ekşiyor azıma geliyor bu arada acayip gaz var ya:26:ara ara sık idrara çıkıyorum üşütmemeye çok dikkat ediyorum nebilim hamişim gibi hissediyorum inş bu ay hüsrana ugramam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…