Akıntım var korkuyorum

sinirlari farkettim, ama zaten sinirlar tam dolmuyor ki, kontrol kisminda da dolmamis. benim takildigim sinirlarin icindeki ince cizgi:44:

işte sanki o sınırların içindeki ince çizgi varyaaa oda içindeki hamileysen dolması gereken yerin sınırları gibi..
ayyyyyyyyyyyyy cemre valla beni bi anda heycana soktun inanırmısın niyeyse içime bi umut dogduu:)
ama ben bu teste evin her köşesinde her ışıkta baktım. o sınırların içinde de iki tane ince çizgi var :KK43: ama gebelik testleirnde bekleyincede böle bşy olurmu acaba onu bilmiyorum işte:KK43:

işte sanki o sınırların içindeki ince çizgi varyaaa oda içindeki hamileysen dolması gereken yerin sınırları gibi..
ayyyyyyyyyyyyy cemre valla beni bi anda heycana soktun inanırmısın niyeyse içime bi umut dogduu:)
ama ben bu teste evin her köşesinde her ışıkta baktım. o sınırların içinde de iki tane ince çizgi var :KK43: ama gebelik testleirnde bekleyincede böle bşy olurmu acaba onu bilmiyorum işte:KK43:

o testin markasi nedir? internetten onunla ilgili pozitif orneklere bakalim.

$IMG_1088.jpg
bir tane benzerini buldum:))

Son düzenleme:
ilkine benziyo sanki amaaa benimkinde pembelik yokk.. sadece sınır çizgiler pembe içi boş beyaz:KK43:
bu arada testimi akşam attım çöpü dışarı koymasam çıakrırdım vallada kapıcı atmıştır kesin:)

ilkine benziyo sanki amaaa benimkinde pembelik yokk.. sadece sınır çizgiler pembe içi boş beyaz:KK43:
bu arada testimi akşam attım çöpü dışarı koymasam çıakrırdım vallada kapıcı atmıştır kesin:)

eh, bosver o zaman, elinde fazla varsa sabah ilk idrar ile tekrar yaparsin:KK34:

minikgeliiiiiinnnn bu senin mi? ama orda bi çizgi görünüyorrr

var mı bişey yoks aradan uzun süre geçtiği için mi öyle görünüyor

hadi inşallah olur canım benm ya

Son düzenleme:
eh, bosver o zaman, elinde fazla varsa sabah ilk idrar ile tekrar yaparsin:KK34:

yok cnm evde test.. ben yarın test alayımm amaa adet günüme kdr beklemeye çalışcammm:)sabredebilirsem tabi:) bak aklımda olmayanı aklıma soktun ha:) bu ay hamileysem kızım olursa cemre koycam ismini zümra cemre olcak kız söz sana:)yeterki ahmile oalayım:)

minikgeliiiiiinnnn bu senin mi? ama orda bi çizgi görünüyorrr

var mı bişey yoks aradan uzun süre geçtiği için mi öyle görünüyor

hadi inşallah olur canım benm ya

valla anlamadım cnm normalde okdr test yaptım böle bşy görmedim... yalnız test yapar yaırm saat sonra atardım çöpe sanırım bekledi diye böle olduu:KK43:

yok cnm evde test.. ben yarın test alayımm amaa adet günüme kdr beklemeye çalışcammm:)sabredebilirsem tabi:) bak aklımda olmayanı aklıma soktun ha:) bu ay hamileysem kızım olursa cemre koycam ismini zümra cemre olcak kız söz sana:)yeterki ahmile oalayım:)

aminnnnnnnn:nazar:

valla anlamadım cnm normalde okdr test yaptım böle bşy görmedim... yalnız test yapar yaırm saat sonra atardım çöpe sanırım bekledi diye böle olduu:KK43:

ben de okumuştum bir süre sonra çıkan sonucu dikkate almayın ama önce hiç bişey yokken sonra böyle olur muymuş?

kız çok heyecanlndım yaaaaaa

yarın kan testi yapsana

direk hcg'nin ne oldugunu yazan ve evde yapilabilen bi test bulunsa, o testi bulan ne dua alir mustakbel annelerden:KK53:

ben de okumuştum bir süre sonra çıkan sonucu dikkate almayın ama önce hiç bişey yokken sonra böyle olur muymuş?

kız çok heyecanlndım yaaaaaa

yarın kan testi yapsana

ay kızlar vala heveslendirdiniz benii.. şimdi kan testi yaptırmak istemiyorum çünkü bu sefer her ay gidip kolumu delik deşik ederimmmm.. adetim geçsin 3-5 gün anca öle:) yarın test alayımmm salı günü yapayımm bu sefer farklı bi test alcamm:) ama bekledi diye böle oldu benceee.. ama bekleyince ikinci çizgi silik çıkınca hamile olunuyomu bilmiyorum cnm bnm:)

direk hcg'nin ne oldugunu yazan ve evde yapilabilen bi test bulunsa, o testi bulan ne dua alir mustakbel annelerden:KK53:

cnm digital testler varmış internetten baktımda ama degeri vermiyor sanırımm.. oda negatif pozitif diyor heralde:)
ama dedigin gibi olsa süper olur cidden:)

ay kızlar vala heveslendirdiniz benii.. şimdi kan testi yaptırmak istemiyorum çünkü bu sefer her ay gidip kolumu delik deşik ederimmmm.. adetim geçsin 3-5 gün anca öle:) yarın test alayımmm salı günü yapayımm bu sefer farklı bi test alcamm:) ama bekledi diye böle oldu benceee.. ama bekleyince ikinci çizgi silik çıkınca hamile olunuyomu bilmiyorum cnm bnm:)

ya da şöyle bi soru oluşuyo, test bekleyince silik çizgi oluşuyor mu

cnm digital testler varmış internetten baktımda ama degeri vermiyor sanırımm.. oda negatif pozitif diyor heralde:)
ama dedigin gibi olsa süper olur cidden:)hergün yapardım adet olsam bile:):):):):):)

evet, farkli bir test ile yap mutlaka. ve ilk idrarla yap...

ya da şöyle bi soru oluşuyo, test bekleyince silik çizgi oluşuyor mu

bilmiomki normalde hiç bekletmedim:) ama bundan sonra bekletcem bakalımm negatif olupta hepsi bekleyince silik çizgi çıkartıyorsa bilki hepsinde olna bşy ilk 10 dk sı önemli.. benim arkadaşımın adeti 3 gün gecikmişti testi birlikte yaptık inan 1 dk bile sürmeden iki çizgide kıpkırmızı oldu... gebelik olsa adam giib çıkar heralde:KK43:

canim bizim nerelerimiz agriyor bi bilsen:KK53:
saka bi yana, test yapmadan belirtilerin hepsinin hikaye oldugunu birbirimizden ogrendik burada:KK34:

Galiba haklısın... test yapcam da korkuyorm negatf çıkmasından perşembeye kadr bekliyim adet olmazsam kan tahlili yaptırırım kesin sonç alırım ve işnlh aldığım sonuç beni mutlu edecek bir sonç olur...

X