Akıntım var korkuyorum

insallah hepimiz biran once hamis kaliriz da ailelerimize nasil soyleyecegimizi konusuruz:KK61:

Son düzenleme:
Galiba haklısın... test yapcam da korkuyorm negatf çıkmasından perşembeye kadr bekliyim adet olmazsam kan tahlili yaptırırım kesin sonç alırım ve işnlh aldığım sonuç beni mutlu edecek bir sonç olur...

inşallah gönlüne göre olur. bu ara da sen ne kadardır bebek düşünüyosun

cemre kıs bak o konuda ayrı olay:)kaynanama gerile gerile söyleirmde anneme çok utanırım ya nsl sölenir bilmem:) telde sölerim önce direk yüzüne söyleyemem utanırım valla:)bide karnım burnumdayken babamın yanında dolaşamam sanki utanırım yaf:) böle saçma şeylerde düşünüyorrum arada:)

cemre kıs bak o konuda ayrı olay:)kaynanama gerile gerile söyleirmde anneme çok utanırım ya nsl sölenir bilmem:) telde sölerim önce direk yüzüne söyleyemem utanırım valla:)bide karnım burnumdayken babamın yanında dolaşamam sanki utanırım yaf:) böle saçma şeylerde düşünüyorrum arada:)

Allah iyiligini versin:). gebe kaldigimiz icin iyi calistigimizi dusunecekler tabi:KK1:

en güzeli kız kardeşlere söylemek, o anneyi hazırlar, bizde söyleriz. ama dediğin gibi babanın yanında insan utanır ya

ayyy canım babamda nasıl seviyo çocukları, ve torunu olsun istiyo artık. inşallah ona ilk torunu ben veririm hayılısıyla en kısa zamanda

inşallah gönlüne göre olur. bu ara da sen ne kadardır bebek düşünüyosun

Benim 1 şubatta 7 haftalıkken bi düşüğüm oldu ondan sonra ara verdik. temmuzda başladık yine 3 aydr korunmuyorum henüz bişey yok ama bu aydan şüpeliyim işte şuan ki belrtiler hamileymişim gibi geliyo tuhaf hissediyorum ve umarım yanılmam :KK43: haziran beri adtlerm düzenli gelir düzenli derken 31-34 gün o şekilde görürüm bu defa 2 gün geciktim umarm hayrlı güzel bi haber alırım cnm

Allah iyiligini versin:). gebe kaldigimiz icin iyi calistigimizi dusunecekler tabi:KK1:

hiç sorma ya vala çok utancam ama olsun ya artık annemde torun istiyor arada ima etti bi kaç kes normalde hiç sölemez:))
neysem ben yatam hele sabah iş var yarın görüşrüs yine :)öptm heppinizi kıslar:)

en güzeli kız kardeşlere söylemek, o anneyi hazırlar, bizde söyleriz. ama dediğin gibi babanın yanında insan utanır ya

ayyy canım babamda nasıl seviyo çocukları, ve torunu olsun istiyo artık. inşallah ona ilk torunu ben veririm hayılısıyla en kısa zamanda

valla cnm ben şuan hamile olduğumu öğreniyim ilk arıyacağım kişi BABAM :) dicem babacım güzün aydın torunun geliyo diğer düşüğümde çok üzülmüştü ilk ona söyleyip onu sevndrmk istiyorum :)

HAYRLISIYLA EN KISA ZAMANDA HAMİLELİK HABERİYLE SEVİNİRSİN CANIM....

valla cnm ben şuan hamile olduğumu öğreniyim ilk arıyacağım kişi BABAM :) dicem babacım güzün aydın torunun geliyo diğer düşüğümde çok üzülmüştü ilk ona söyleyip onu sevndrmk istiyorum :)

insallah babani sevindirirsin en kisa zamanda...:KK43:
herkese iyi geceler kizlar...

HAYRLISIYLA EN KISA ZAMANDA HAMİLELİK HABERİYLE SEVİNİRSİN CANIM....

amiiinn canım inşalllah hepimiz de kavuşuruz bebeklerimize. geçmş olsun bu arada, hayırlısı olsun inş.

benim babam öyle böyle değil ya çok seviyo çocukları, inşallah bende onu sevindirirm

insallah babani sevindirirsin en kisa zamanda...:KK43:
Herkese iyi geceler kizlar...

[sıze=2]işnlh cnm... Tek ben değil umarım hepimiz sevdiklerimizi böyle güzel haberlerle sevndiririz işnlh rabbim bu duyguyu en kısa zamnda nasip edr bize kndime dua edrken emin ol ki sizlerde ediyorum...
Iyi geceler canım ....
[/sıze]

amiiinn canım inşalllah hepimiz de kavuşuruz bebeklerimize. geçmş olsun bu arada, hayırlısı olsun inş.

benim babam öyle böyle değil ya çok seviyo çocukları, inşallah bende onu sevindirirm

AMİN cnm işnlh en kısa zamnda veririsn güzl haberi. rabbim hamilemiyim değilmiyim diye bekleyen tüm kullarını hamilelik haberiyle sevndirir işnlh...

slm kızlar ben bugun farklı marka bi etst aldım yaptım malesef negatif.. artık önümüzdeki aya inş:)
karar verdim gebelik bölümüne çok bakmıycam çünkü çok etkileniyorum.. 1 gün arayla hergün ilişkiye gircem bölece ovulasyon kaçtımı derdimde olmuycak bakalım öle sonuc ne olcak:)

slm kızlar ben bugun farklı marka bi etst aldım yaptım malesef negatif.. artık önümüzdeki aya inş:)
karar verdim gebelik bölümüne çok bakmıycam çünkü çok etkileniyorum.. 1 gün arayla hergün ilişkiye gircem bölece ovulasyon kaçtımı derdimde olmuycak bakalım öle sonuc ne olcak:)

merhaba ben iki kez gebe kaldım.birincisinde 14-15-16.günler ilişkiye girdi hamile kaldım.ikincisinde adet bitiminde 7.gün başladım iki günde bir 16.güne kadar ilişkiye girdim.yine gebe kaldım.artık öyle yapıcam adet bitiminden 16.güne kadar iki günde bir ilişkiye giricem.bir sorun yoksa tutar zaten.böylece yumurtlama günümü bilmeme gerek kalmıyor:KK61::KK61::KK61:

merhaba ben iki kez gebe kaldım.birincisinde 14-15-16.günler ilişkiye girdi hamile kaldım.ikincisinde adet bitiminde 7.gün başladım iki günde bir 16.güne kadar ilişkiye girdim.yine gebe kaldım.artık öyle yapıcam adet bitiminden 16.güne kadar iki günde bir ilişkiye giricem.bir sorun yoksa tutar zaten.böylece yumurtlama günümü bilmeme gerek kalmıyor:KK61::KK61::KK61:
aynen yumurtlama günü ovulasyon testi ateş ölçme yöntemiylede ugraşırsam pskolojim bozulur iyicene. ondan 1 gn ara ile sürekli ilişkiye gircem doktorum adetin ilk gününden itibaren sayarsak 10. ve 18. günler arasında çalışın dedii.. ben riske atmak istemiyorum artık bu ay adetim bitsin düzenli ilişkiye gircem bakalımm yine olmassa diger ayda 10-20 .günler arasını boş bırakmam:)
ama bu ay düzenli olcak azimliyim işten yorgun gelsemde yapcam:KK70:
bu arada bende bu ay 13-14-16 da ilişkiye girdim tutmadı:KK43:

Son düzenleme:
kızlar slm.

ya bi şey sorucam size,

şu sperm taşıyan meniler ilişkiden bir süre sonra dışarı çıkar mı

cnmm ayaga kalkınca akıyo valla.. hatta yatarken öksürdügümde bile çıkıyo..önümüzdeki ay ilişkiden sonra hiç kalmayıp yatcam sabaha kdr:)

ya ben daha önce de bi 15 20 dk yattığım halde geri akıyodu ama şimdi bişey akmıyor. ondan merak ettim şimdi

kızlar slm.

ya bi şey sorucam size,

şu sperm taşıyan meniler ilişkiden bir süre sonra dışarı çıkar mı

Evt cnm çıkar tabi çıkmasıda lazım zaten içerde saklanıckları bir yer yok ki ilişkiden sonra 2dk sonra sperm hücreleri yumrtaya ulaşır zaten ilişkiden snra 1 saat yatmanın iyi olduğunu söylüyolar belin altına yastık koyark. 1 saatte yatsan sabaha kadr da kalkmasan meni dışarı çıkıcaktır zaten kaliteli olan sper hücreleri yumurtadadr zaten dışarı çıkan spermi taşıyan menidir onun akmasıda sn derece norml ... cnm sen hamileydin değil mi ? ynlış htrlamıyorum..

X