Akıntım var korkuyorum

merhaba kızlar..

ben henuz test yapmadım ama sanırım pozitif olcak.. normalde bugün başlaması gerekiyordu ama değil başalamak hareket bile yok. teyze mi olcaksınız ne :)

ay canıımmm inşallllaaahhh.:nazar::nazar::emir_bebek: idrar yapmışsın onda belki çıkmaz, dediğin gibi genelde gecikince net sonuç veriyor. ama kan testi adet gününden önce dahi sonuç veriyor. bekletme bizi de kendinide canım ya yap bi kan testiiii:18::18:

minikgelinin dediği gibi umut oluyo bize

bat ıma 6-7 gün var dün misafirim vardı gittiler benim akşam başım agrıyordu zaten saat 10 gibide baş agrım tavan yaptı veeeeeeeeee böğüre böğüre 5 dk kustum artık nefes alamadım o derece..gecede uyuyamadım midem bulandı diye sabah üstü uymuşum.. şimdi bu neden oldu inanın kusarken hamilemiyim diye sevindim:)
eşim üşütmüşsündür yada sistit için ilaç kualnıyorum ya o yapmıştır dedii.. amaa ben sistit için olan ilaçları iki haftadır kulanıyorummm migdem kaldırmassa ilk günlerde kaldırmazdı..bide bana ilaç dokunmaz hiç ilaçtan dolayı kustugum olmadı aynı şekilde çok kötü grip oldugumdada hiç kusmazdım.. offfffff pskolojik dediii kk daki kızlar ama pskolojik olarak okdr kötü olup öle kusmam imkansız eşimin eli ayagı birbirine girdi rengim sapsarı olmuş öle diyo:KK43:inş hamileyimdirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK43:

Son düzenleme:
bat ıma 6-7 gün var dün misafirim vardı gittiler benim akşam başım agrıyordu zaten saat 10 gibide baş agrım tavan yaptı veeeeeeeeee böğüre böğüre 5 dk kustum artık nefes alamadım o derece..gecede uyuyamadım midem bulandı diye sabah üstü uymuşum.. şimdi bu neden oldu inanın kusarken hamilemiyim diye sevindim:)
eşim üşütmüşsündür yada sistit için ilaç kualnıyorum ya o yapmıştır dedii.. amaa ben sistit için olan ilaçları iki haftadır kulanıyorummm migdem kaldırmassa ilk günlerde kaldırmazdı..bide bana ilaç dokunmaz hiç ilaçtan dolayı kustugum olmadı aynı şekilde çok kötü grip oldugumdada hiç kusmazdım.. offfffff pskolojik dediii kk daki kızlar ama pskolojik olarak okdr kötü olup öle kusmam imkansız eşimin eli ayagı birbirine girdi rengim sapsarı olmuş öle diyo:KK43:inş hamileyimdirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK43:

hadi hayırlısı inşallah. kan testi yapsan çıkar aslında

sende durumlar nsl sanki keyfin yok öle sezdim:KK43:

ordan da mı belli oluyo :26:

ya ister istemez üzülüyo insan ama o kadar da çok değil tabi. hani hep isteyince olur düşüncesi olur ya bizde işte olmayınca da biraz hayal kırıklığı oluyo. hepsi bu.

onun dışında herşey yolunda ya çok şükür. sende durumlar nasıl

merhaba arkadaslar maalesef haberler iyi değil bende

bugun regl basladı ve ummadığım sekilde... bebek bekliyorsanız süphesi bile varsa sakın ama sakın kimseyle kavga etmeyin tartısmayın sıkıntıya düsmeyin... yoksa birden geliveriyo hemd e şiddetli olarak

cok öptüm sizi....

ordan da mı belli oluyo :26:

ya ister istemez üzülüyo insan ama o kadar da çok değil tabi. hani hep isteyince olur düşüncesi olur ya bizde işte olmayınca da biraz hayal kırıklığı oluyo. hepsi bu.

onun dışında herşey yolunda ya çok şükür. sende durumlar nasıl
öle cnm o duyguyu çok iyi biliyorummmm ama herşeyin hayırlsı rabbim en kısa zamanda nasip etsin hepimize.. ben dün kustum diye dün ve bugun umutluyumm yoksa hepp moralim bozuk olur:KK43:

bugun regl basladı ve ummadığım sekilde... bebek bekliyorsanız süphesi bile varsa sakın ama sakın kimseyle kavga etmeyin tartısmayın sıkıntıya düsmeyin... yoksa birden geliveriyo hemd e şiddetli olarak

cok öptüm sizi....
hayırlısı kuzum üzülme sakin önümüzdeki aya deneriz allah saglık sıhat versin elbek hamile kalcaz:)

cok öptüm sizi....

hadi ya canım benim... evet dediğin gibi kendimizi germemiz gerekiyor, çok önemli psikoloji.

sağlık olsun. ALLAHım hakkımızda hayırlısını eylesin

kızlar bızde de hıc bır sorun yokken aylarca hamıle kalamadım
hamıle kalcam dıye kafaya takınca hamıle kalmak zorlasıyormus ( stres oldugumuzdan )
sımdı hamıleyım
hamıle kalmıcam artık dusunmuyorm zamana bırakyorm dedım
hamıle kalmısımmmm bırazcık sabırrr
bırde dusunceyı kafanızdan atarsanız ınsallah daha rahat hamıle kalacaksınızzzzz
:nazar:

:44:kalması ayrı dert,kaldıktan sonra tasıması ayrı dert...hele de dogurduktan sonrası apayrı dert..

valla gelsinler biz onları seve seve çekeriz heralde diye düşünüyom şimdi

ama tabi ancak çeken anlar. davulun sesi belki uzaktan hoş geliyo. bilmiyorum

kızlar bızde de hıc bır sorun yokken aylarca hamıle kalamadım
hamıle kalcam dıye kafaya takınca hamıle kalmak zorlasıyormus ( stres oldugumuzdan )
sımdı hamıleyım
hamıle kalmıcam artık dusunmuyorm zamana bırakyorm dedım
hamıle kalmısımmmm bırazcık sabırrr
bırde dusunceyı kafanızdan atarsanız ınsallah daha rahat hamıle kalacaksınızzzzz
:nazar:
haklısın arkadaşım ama gelde bunu bilnç altımıza anlat. gerçi biz yeni de başladık burdaki arkadaşlarla. belki ondan çok takıyoruz. seninkini de ALLAH bağışlasın kaç aylık

Allah kahrı cekılmıcek dert vermez ıllakı dayanılıyor..rabbım kımseyı evlatsızlıkla ımtıhan etmesın..vaktı zamanı gelınce O (Allah)''ol'' dedıgı anda kımse manı olamaz bebek sahıbı olmanıza...

merhaba kızlar..
hazır konusuyken bişi sorabilir miyim
5aydır bebek istyrz
malesef daha yok
adetin 9gün sürer
bugun 10.gün hala devam ediyor
ped koyacak kadar değil ama kahverengi ve kırmızı şekilde
ne oluyor anlamıyorum
bugün bitecek gibi görünmyr
neden olabılır acaba
bilgisi olan var mı

kaç ay hamıle kalamadımmmm... yaşayan bilirrr anlarrrr tek hamile kalayım da her derdini çekerim demiştimmmm :KK6: oyle derde can kurban :)

kaç ay hamıle kalamadımmmm... yaşayan bilirrr anlarrrr tek hamile kalayım da her derdini çekerim demiştimmmm :KK6: oyle derde can kurban :)

Allah bana bır bebek versın de her derdını cekerım.....cok yanlıs bır dua..Allah korusun bebegınızın hasta dogdugunu kalıcı hasarlarla dogdugunu dusunun..ebeden cekecegınız belkı zaman zaman onun acılar ıcındekı kıvranıslarıyla Allahım evladımın canını al,alda acıları dınsın dıyecegınız haller olacak belkı..

yanı sızın dılınızden cıkan dua bebegınızın kaderı olur..Allahtan sadece hayırlı vakıtte hayırlı evlat dıleyın ve tevbe edın..ıcım ürperdı sız boyle deyınce ..Allah sızı ve ınsaallah verecegı bebegınızı korusun..

haklısın arkadaşım ama gelde bunu bilnç altımıza anlat. gerçi biz yeni de başladık burdaki arkadaşlarla. belki ondan çok takıyoruz. seninkini de ALLAH bağışlasın kaç aylık[/QU3
3 aylık arkadasımmm saollll
bak ben evlendıgım gunden ıtıbaren bebek ıstedım sorunmuz yoktuuu.hastaneye kasınma problemımden gıttım benı rahım kanserısın alıncak rahmın dedı yolladı
benım ve esımın yasadgıı o gunlerı hatrlamak bıle ıstemıyorummmm
baska bı doktr cocuk yapman gerek dedııı aylarca hamıle kalamadım esım askere gıttı onun yanına gıdp geldm evlılıgımde mahfoldu tabı bu suredeeee
hergun denedık resmen ama olmaddııı kan sonclarm heppp negatıf geldııı
bu arada fıtıl ve ılac tedavımı gordum kanser dedıklerıde kasınmadan dolayı zedelenmıs dokuymussss
saolsunlar hayatı zından ettıler
bebek olmadı ve ben bırgun dedım kı BEBEK ISTEMIYORUM KAFAMIZDAN CIKARALIM OLMYOR DENEMEYE GEREK YOK ISTIYOSAN AYRILALIM
esımde yanımda olduu saolsunnn
askerden ızıne geldı dusunmedımmm aklıma gtrmedım
hamıle kalmısım
sızı cok ıyı anlıyoruuuum umarım hayrlısı ıle inşallah bebıslerınız olurrrr :nazar:

X