Akıntım var korkuyorum

evet bn acı hıssedıyorum bızde kremle yapıoduk hamıle kalmayı beklıodum olur dıye bu engellıomu olmazmıyım şimdi ölmüşmüdür tüm sperm

eskiden normal zamanlarda ben de bazen kullanirdim, kuruluk hissettigim zamanlar. gebeligi dusunmeye basladiktan sonra biraktim.
yani spermlere birsey olup olmadigini su asama doktor bile soyleyemez tabi ki ama sadece bildigim bu tur seylerin kullanilmamasi gerektigi...ozellikle gebe kalmayi dusunenler...cunku kremleri içindeki yağ, spermlerin yumurtaya ulaşmasını engelleyebiliyormus.

eskiden normal zamanlarda ben de bazen kullanirdim, kuruluk hissettigim zamanlar. gebeligi dusunmeye basladiktan sonra biraktim.
yani spermlere birsey olup olmadigini su asama doktor bile soyleyemez tabi ki ama sadece bildigim bu tur seylerin kullanilmamasi gerektigi...ozellikle gebe kalmayi dusunenler...cunku kremleri içindeki yağ, spermlerin yumurtaya ulaşmasını engelleyebiliyormus.

anladım cnm cok tsk ederım ya moralım bozulmadı dııl ama yarın doktoruma danısacam saba erkenden gıdecem

benımde 9 gün var canım ama adetten once benım belımden kasıklarımdan once göğüslerim cok kötü agrırdı ama yok kasık ve bel agrısı ve asırı akıntı var ıns hamişizdir yaa:))

benimde bir buçuk hafta kalasıya göğüslerim agrırdı bazende dokunamıyacak kadar olurdu.bugün agrım yoktu geçti, göğüslerimdede hiç agrı yoktur 8 gün kaldı adetime.bugün kuaförüme gittim içeri girer girmez bana hamilemisin kız meryem dedi bende yook dedim :)))nerden çıktı bu fikrin dedim nebilim öle gözüktün birden dedi :))hayırdır inş.bu ay hayırlı haberler veririz az kaldı bakim inş hamişizdir :)):KK49::emir_bebek::nazar::KK71:

benimde bir buçuk hafta kalasıya göğüslerim agrırdı bazende dokunamıyacak kadar olurdu.bugün agrım yoktu geçti, göğüslerimdede hiç agrı yoktur 8 gün kaldı adetime.bugün kuaförüme gittim içeri girer girmez bana hamilemisin kız meryem dedi bende yook dedim :)))nerden çıktı bu fikrin dedim nebilim öle gözüktün birden dedi :))hayırdır inş.bu ay hayırlı haberler veririz az kaldı bakim inş hamişizdir :)):KK49::emir_bebek::nazar::KK71:

benimde adetime 9-10 gün var ve hiç gögsüm agrımıyor hassada deil:KK43:agrısın diye bekliyorum of:KK43:

tatlım biliomusun aynı seyler banada oluyo tam 8 gunum var ve adetten baya önce gögüslerim cok hassaslasırdı yüz üstü yatamazdım düşün. ve 3 gündür bnde hiç olmayan bıse oluyo seffaf sümüksü akıntı ama asırı cok oluyo.. acaba hamılemıyım yaa:))))

merhaba kızlar nasılsnız ?

uzun zamandır yazamıyordum. benim regl günü yarın ama baslıcana dair hiçbir belirti yok bakam hayırlısı

inşaAllah kendimi kandırmıyorumdur... eğer yarın sabah kırmızıları görmesem test yapcam hemen .)

bu yuzden gece gözüme uyku da girmezz hayırlısı bakalım .)

kızlar mrb. uzun süredir görüşemedik. nasılsınız, I hope everything is all right:KK34: umarım herşey yolundadır.

varmı bişeyler öğrenen, hayırlı haberleri olan. bizim listede vardı bugünlerde bat bekleyen. ben zaten bırakın geç olmayı 4 gün erken oldum.:KK61:

diğerleri ne durumda acaba

teachercnn 4 ekim
meryem 11 ekim
minikgelin 12 ekim
cemrecik 17 ekim
şekerlik 4ekim
mustu 4 ekim
umaygülay 3 ekim

kızlar mrb. uzun süredir görüşemedik. nasılsınız, I hope everything is all right:KK34: umarım herşey yolundadır.

varmı bişeyler öğrenen, hayırlı haberleri olan. bizim listede vardı bugünlerde bat bekleyen. ben zaten bırakın geç olmayı 4 gün erken oldum.:KK61:

teachercnn 4 ekim
meryem 11 ekim
minikgelin 12 ekim
cemrecik 17 ekim
şekerlik 4ekim
mustu 4 ekim
umaygülay 3 ekim

arkadaşlar ben dün test yaptım pozitif :)
:21:
sadece biraz kanamam oldu ondan korktum ama doktor vitamin ve folic yazdı dün başladım kullanmaya

:nazar::KK49::nazar:

Son düzenleme:
kırmızıları gören arkadaşlarıma (teacher) çok üzüldüm gerçekten dualarım sizlerle kızlar umarım birdahaki aya hamiş olursunuz

kırmızıları gören arkadaşlarıma (teacher) çok üzüldüm gerçekten dualarım sizlerle kızlar umarım birdahaki aya hamiş olursunuz

canım tebrik ederim. hayırlı olsun. inşallah sağlıkla kucağına almak nasip olur.:nazar::nazar::nazar::nazar::KK71::KK54:
darısı bizim başımıza artık. dualarını bizim için eksik etme. bebeklerimiz en hayırlı vakit ne zmansa o zaman gelsin. biz bekleriz onları:KK34:

teachercnn 4 ekim
meryem 11 ekim
minikgelin 12 ekim
cemrecik 17 ekim
şekerlik 4ekim
mustu 4 ekim
umaygülay 3 ekim

merhaba kızlar..

ben henuz test yapmadım ama sanırım pozitif olcak.. normalde bugün başlaması gerekiyordu ama değil başalamak hareket bile yok. teyze mi olcaksınız ne :)

merhaba kızlar..

ben henuz test yapmadım ama sanırım pozitif olcak.. normalde bugün başlaması gerekiyordu ama değil başalamak hareket bile yok. teyze mi olcaksınız ne :)

ay hadi bakalım inş cnm benim tam günü gününe oluyorsannnn hamile olabilrisin.. ben genelde 2-3 gn gecikebiliyor:KK43: hadi sende bebek var dekiii bize umut olsun diger aya kaldı diyen olursa umutsuzluga kapılıyorum:KK43:

ay hadi bakalım inş cnm benim tam günü gününe oluyorsannnn hamile olabilrisin.. ben genelde 2-3 gn gecikebiliyor:KK43: hadi sende bebek var dekiii bize umut olsun diger aya kaldı diyen olursa umutsuzluga kapılıyorum:KK43:

benim son iki aydır günü gününe baslıodu tatlım... 28i şaşmıodu

şuan inanır mısın baslıcana dair hiçbir belirti yok...

bilmiyorum bakalım hayırlısı olsun...

dualarım sizinle...

benim son iki aydır günü gününe baslıodu tatlım... 28i şaşmıodu

şuan inanır mısın baslıcana dair hiçbir belirti yok...

bilmiyorum bakalım hayırlısı olsun...

dualarım sizinle...

ozaman sen yarın bi test yapsanaaaaaa ben adet günüm geldigi gün kesin test yapcam çatlarım yoksa:) evde test varsa yapsana:)

ozaman sen yarın bi test yapsanaaaaaa ben adet günüm geldigi gün kesin test yapcam çatlarım yoksa:) evde test varsa yapsana:)

sabah arkadasın aklına uyup yaptım ama negatif cıktı meğer idrar testleri gecikince doğru sonuc veriomus :KK70: ondan amaaaan dedim baslamadığına göre var bi bildiği :KK70::KK70::KK70:D:

2 3 gün daha gelmezse eğer o zaman kanda test yaptırıcam

sabah arkadasın aklına uyup yaptım ama negatif cıktı meğer idrar testleri gecikince doğru sonuc veriomus :KK70: ondan amaaaan dedim baslamadığına göre var bi bildiği :KK70::KK70::KK70:D:

2 3 gün daha gelmezse eğer o zaman kanda test yaptırıcam

adet gününden bi kaç gün öncede çıkanlar var ama nadir.. en iyisi adetin 3-4 gün geçmesii ama işte sabırsızlık :) ben 3 tane test aldım duryorlar..sabırsızlıkla bekliyorum :)şansaaaa ben hep iki gün geç adet olurum bu bebek düşündügümüzden berii ya adet günümde yada 3-4 gün erken oluyorumm:)

arkadaşlar ben dün test yaptım pozitif :)
:21:
sadece biraz kanamam oldu ondan korktum ama doktor vitamin ve folic yazdı dün başladım kullanmaya

:nazar::KK49::nazar:

canım tebrik ederim çokk sevindim:KK71:inş hayırlısıyla kucana alırsın bebişini bizede bol bol dua et canım.benimde 6 günüm var adet olmama inş olmam:97:kendine dikkat et bol bol yat,uzan,dinlen canım:KK16::nazar::emir_bebek:

X