Akıntım var korkuyorum

canını sıkama kafayı taktımızdan olmuyor aslında bebiş. ama elimizde olmuyorkihakkımızda hayırlısı olsun canım sağlıklı eli aya düzgün olsun da bebişlerimiz nezaman isterlerse o zaman gelsinler

ogretmenim, ikizler burcu olmak istemiyormus demek ki senin bebis. hic uzulme, keyfine bak...

tatlım üzme kendini herseyin hayırlısı olsun... bakam benim henuz baslamadı biliosun 4 ekimde baslaması gerekiyo ama bilmiom ya b var gibi gelio benim de bir yok .( beklicez bakam hayırlısı

ya ben yenı katıldım aranıza cok merak edıyom 9 gunum var daha akıntım asırı oluyo beyaz seffaf sümüksü bişe sızce bu belirtimi yarın kan testı yaptırsam düşükde olsa cokmazmı

ya ben yenı katıldım aranıza cok merak edıyom 9 gunum var daha akıntım asırı oluyo beyaz seffaf sümüksü bişe sızce bu belirtimi yarın kan testı yaptırsam düşükde olsa cokmazmı

valla gecen ay bende aynen snein gibiydim adetime 7 gün vardı doktora gittim kan testinde kesin çıkmaz erken.. adetine en erken 5 gün kala gel dedii.. yani gitsen kesin sonuc çıkmaz cnm az daha bekle

arkadaslar bende tüm belirtilerimi kaybettim sanki adetime 6 gün var ama sadece SIK idrara cikma ve idrar sariligi var fazlaumudum kalmadi gibi sadece midem agriyor buda baska bir hastaliktandir artik diye düsünüyorum

ya benımde cok asırı akıntım var bole seffaf her tuvalata gıttıgımde asırı derecede akıo seffaf renklı sonra beyaz gıbı gelıo tmm psıkolojık olarak kasık agrısı falan olurda akıntıda mı olur psıkolojık

canım biz kadınların psikolojisi varya aklına gemeyen şeyleri bile olup yaşatıyor resmen:)) kafaya takıyoruz acaba varmı diye bütün belirtileri her ay yaşıyoruz sonu hüsran (hayırlısıyla hepimiz güzel haberler verriz kısa zamanda inş.benimde adetime 9 gün kaldı. bugün sabahtan beri kasıklarımda adet olacakmışım gibi agrı var belimdede aynı şekilde kızlar bende kırmızıları görürsem(

Son düzenleme:

benımde 9 gün var canım ama adetten once benım belımden kasıklarımdan once göğüslerim cok kötü agrırdı ama yok kasık ve bel agrısı ve asırı akıntı var ıns hamişizdir yaa:))

arkadaslar bende tüm belirtilerimi kaybettim sanki adetime 6 gün var ama sadece SIK idrara cikma ve idrar sariligi var fazlaumudum kalmadi gibi sadece midem agriyor buda baska bir hastaliktandir artik diye düsünüyorum

bende sık idrara çıkma ve yerleşme kanaması olmuştu açık kırmızı hatta adet oldum sanmıştım ilk önce sonra leke leke oldu 2 3 gün sürdü..geçti ki herkestede olmazmış akıntı çok olması genelde hamilelik belirtisi değil kırmızıları göreceksiniz demektir ama bünyeye göre bellide olmaz..allahım kalbinize göre versin inş..inş bebekler gelir..hayırlı evlad olması önemli olan..dua edin ve kendinizi asla dinlemeyin...sabır sabır sabır herşeyin başı...

kızlar bıse soracam ya bu ilişkide kullanılan yardımcı krem hamılelıgı engellıyomus spermlerı öldürüyomus dogrumu öle yapıpda hamıle kalan yokmu hiç

kızlar bıse soracam ya bu ilişkide kullanılan yardımcı krem hamılelıgı engellıyomus spermlerı öldürüyomus dogrumu öle yapıpda hamıle kalan yokmu hiç

evet, ben de duydum, gebe kalmayi dusunuyorsaniz kullanmayin diye. ayrica kanserojenmis bircogu. ne derece dogru bilmiyorum, doktora danismak lazim.

senın 7 gün vardı belırtılerın nelerdı pekı

valla cnm ben ozamanlar grip olmuştum baş dönmesi baş agrısı mide bulantısı özelikle mide ekşimesi akıntı yani hamilelik ile ilgili tüm belirtiler vardı baya umutluydumm ama 4 gün erken bile adet oldum:) lazere gitcektimm riske atmamak için kan testi yaptırayım dedimm:)doktor yapsak çıkmaz dedi..iyikide yapmamışım hamile deilmişim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…