Akıntım var korkuyorum

slm kızlar doktordan geliyorum şimdi idrar yolu enfeksiyonum vardıı sabaha kdr uyutmadı bende dayanamayıp kadın dogum uzmanına gittim.. çünküü kondomsuz ilişki olunca oluyordu neyse bisürü ilaç verdi..
asıl konuya gelelim ultrasona girdim sag tarafımda birsüürü yumurtam vardı yumurtlama zamanındaymışım son günlermiş.. doktor degerlendir dedii.. çok sevindim birsürü yumurtayı gördüm.. bide her ay bir tarafın yumurtalıgı yumurtlarmışş benim bu ay sag tarafım diger ay sol olcakmışş onuda ilk kez duydum söylemek istedim.. zaten sag belimin kalca tarafında batma vardı ondan oluyomuş..
öle işte yumurtlamada sorun yok umarım eşimdede sorun olmazda hamile kalırım..bide folik plus verdi sabah akşam kulancakmışım.. bebek için önemliymiş hamile kaldıgımızda bedensel özürleri engelliyormuş.kullanmıyanınız varsa alın eczaneden:)bide dediki 10-17. gün arası yumurtlama zamanıdır bu sıralar yaptınız olur yoksa onun öncesi sonrası çok zor imkansız gibi bşy dedii..benim bugun 17. günüm:)ve bisürü yumurtam var gerisi eşime kalmış:KK70:

geçmiş olsun minikgelin. dikkat et kendine.

hadi bakalım değerlendirin bu günleri. hayırlısı olur inş

meryemcim sen madem tecrubelisin anlat bakalim bize azicik ilk hamileliginde belirtiler nasildi? stres yapiyor muydun mesela? nasil ogrendin falan? anlat iste yaffff, hamilelik hikayeleri duymak istiyor insan:KK9:

canım evlendim ilk geceyi geçirdikten sonra 3 gün dinlendim bişe yapmadık 4cü gün gece beraber olduk korunmadık sabaha adet oldum.adetim bitti ilişkiye girdik korunmadık yine o gün:KK17:.sonra eşim korunalım hemen yapmayalım çocuk dedi korunduk adet günüm geldi olmadım 3 gün bekledim test aldım idrarı daha damlattım hemen 2 çizgi çıktı baya koyuydu 2side :KK1:belirti olarak sadece sık idrara gidiyordum üşüttüm heral diye geçiştiriyordum aklıma bile gelmiyordu hamile oldum. ama şıp çıktı çizgi:KK1: hamilelim boyunca 3 kere kustum bide halsizlim vardı.leke falan bişe gelmemişti. bir sıkıntı çekmedim çok rahat bi hamilelik geçirmiştim.şimdi 2ci istiyorum ama baya bekletiyor beni kızım gibi şıp diye gelse ne var demi ama :97:inş bu ay gelir bebişim bugün sabahtan beri bir bulantım var üşütmüş olmam çorapla,terlikle falan dolanıyorum hava serinledi çünkü hayırlısı bakim hemen umutlanmakta istemiyorum sonu hüsran oluyor çok üzülüyorum.işte böle canım:KK71:

teachernn nasılsın bakim lekeden devam ettimi etmedimi merak ettim kız hiç bişe gelmediyse kesin hamişsin canım benim:KK66:hadi hayırlısı bakim haberdar et beni ok :KK71:

canım evlendim ilk geceyi geçirdikten sonra 3 gün dinlendim bişe yapmadık 4cü gün gece beraber olduk korunmadık sabaha adet oldum.adetim bitti ilişkiye girdik korunmadık yine o gün:KK17:.sonra eşim korunalım hemen yapmayalım çocuk dedi korunduk adet günüm geldi olmadım 3 gün bekledim test aldım idrarı daha damlattım hemen 2 çizgi çıktı baya koyuydu 2side :KK1:belirti olarak sadece sık idrara gidiyordum üşüttüm heral diye geçiştiriyordum aklıma bile gelmiyordu hamile oldum. ama şıp çıktı çizgi:KK1: hamilelim boyunca 3 kere kustum bide halsizlim vardı.leke falan bişe gelmemişti. bir sıkıntı çekmedim çok rahat bi hamilelik geçirmiştim.şimdi 2ci istiyorum ama baya bekletiyor beni kızım gibi şıp diye gelse ne var demi ama :97:inş bu ay gelir bebişim bugün sabahtan beri bir bulantım var üşütmüş olmam çorapla,terlikle falan dolanıyorum hava serinledi çünkü hayırlısı bakim hemen umutlanmakta istemiyorum sonu hüsran oluyor çok üzülüyorum.işte böle canım:KK71:

ne guzel yazmissin:KK9:
minikgelin gecmis olsun canim. yumurtalari bosa akitma sakin:KK66:
ogretmenim, simdi daha bi merakla bakmaya basladim foruma...senden haber gelecek diye:)

Son düzenleme:

iki gündür özellikle inanılmaz idrar cıkıyorum acaba yine mi idrar yolu enf. diye düsünüyordum suyu deli gibi içtim 3 lt kadar gece gündüz ama yok iki saate kalmadan tuvalete gitme ihtiyacım oluyo. üstüne iştahım acıldı. regl baslamasına da 5 gün var umutlanmak ta istemiyorum ama .( ayy çatlıcam meraktan

iki gündür özellikle inanılmaz idrar cıkıyorum acaba yine mi idrar yolu enf. diye düsünüyordum suyu deli gibi içtim 3 lt kadar gece gündüz ama yok iki saate kalmadan tuvalete gitme ihtiyacım oluyo. üstüne iştahım acıldı. regl baslamasına da 5 gün var umutlanmak ta istemiyorum ama .( ayy çatlıcam meraktan

şekerlik aynı günü bekliyorz canım ya. 4 ekim.... :18:
bakalım nasıl olacak
bende aynı senin gibi hiç umutlanmak istemiyorum. zavallı biz kadınlar ya psikolojimiz o kadar etkileniyo ki gerçekten hamilelik belirtisi yaşıyoruz ya var mı böyle bişey:44: :KK59:

neyse hayırlısı olsun inşallah. ALLAH isteyen herkese versin inşallah en hayrlısından.

kızlar öğrenrsem mutlaka paylaşıcam sizlerle. inşallah hayırlı haberler veririm ve alırım bu günlerde:79:

bu arada kızlar bilmiyorum ki nedendir, tatilden sonra çalışmaya tempolu başladık ondan mı doğru düzgün yemek yiyemiyoruz okulda ondan mıdır bilmem başım dönüyo, gözüm kararıyo gibi oluyorum ya. hayrolsun inşallah.

hamilelik belirtileri arasında baş dönmesi var ama böyle başlarda mı olur onu öğrenemedim. çoğu sorduklarımda da olmamış

şekerlik aynı günü bekliyorz canım ya. 4 ekim.... :18:
bakalım nasıl olacak
bende aynı senin gibi hiç umutlanmak istemiyorum. zavallı biz kadınlar ya psikolojimiz o kadar etkileniyo ki gerçekten hamilelik belirtisi yaşıyoruz ya var mı böyle bişey:44: :KK59:

neyse hayırlısı olsun inşallah. ALLAH isteyen herkese versin inşallah en hayrlısından.

kızlar öğrenrsem mutlaka paylaşıcam sizlerle. inşallah hayırlı haberler veririm ve alırım bu günlerde:79:

bu arada kızlar bilmiyorum ki nedendir, tatilden sonra çalışmaya tempolu başladık ondan mı doğru düzgün yemek yiyemiyoruz okulda ondan mıdır bilmem başım dönüyo, gözüm kararıyo gibi oluyorum ya. hayrolsun inşallah.

hamilelik belirtileri arasında baş dönmesi var ama böyle başlarda mı olur onu öğrenemedim. çoğu sorduklarımda da olmamış

6 haftalıkken falan oluyormuş sanırım
bende öğretmenim ve bende de sık sık baş dönmesi olmaya başladı
hatta birinde bayıldım bile
hamile deilim adet oldum aslında ama arkadaşlar ısrarla hamile olabilirsin adet olsan da diyorlar
tabi ben ihtimal vermiyorum
ama belki mevsimsel falandır bende de var çok fena hemde

6 haftalıkken falan oluyormuş sanırım
bende öğretmenim ve bende de sık sık baş dönmesi olmaya başladı
hatta birinde bayıldım bile
hamile deilim adet oldum aslında ama arkadaşlar ısrarla hamile olabilirsin adet olsan da diyorlar
tabi ben ihtimal vermiyorum
ama belki mevsimsel falandır bende de var çok fena hemde

:KK61:belki tatilden sonra hemen işe başladık. yoruluyoruz ondandır. ben bayılmadım ama bayılacakmşım gibi oluyorum. oturuyorum biraz öyle geçiyor. hayrolsun inş.

senin ne kadar oldu deneyeli? bu arada branşın ne

slm ksılar nslsınız:)
idrar yolu enfeksiyonu için kulandıgım ilaçlar beni kötü yaptı midem bbulanıyor be acaip şişkinlik yaptıı gögsümde daralıyor gibi..ama mecbur kullanayımda bidaha olmasın:KK43:

slm ksılar nslsınız:)
idrar yolu enfeksiyonu için kulandıgım ilaçlar beni kötü yaptı midem bbulanıyor be acaip şişkinlik yaptıı gögsümde daralıyor gibi..ama mecbur kullanayımda bidaha olmasın:KK43:

minik gelıncım sana msj gonderemıom. eskı msjlarını sılmen gerekıyomus :)

kızlar galiba adet oluyorum. herzamanki gibi ağrılar yaşıyorum. farklı hiç bişey yooookkk yaaaaaaaaa:110:

kızlar galiba adet oluyorum. herzamanki gibi ağrılar yaşıyorum. farklı hiç bişey yooookkk yaaaaaaaaa:110:

öle deme :KK43::KK43::KK43:
çogu kişi adet agrısı gibi çekermiş cnm bu forumda hep okuyorum adet gününlerinde adet olcak gibi olurmuş gecikince o sancılar falan bitermiş..hem üzülme bu ay olmassa diger ay yine olmassa öbür ay ...umut tükenmez:)

tabi öyle ama insanoğluyz işte isteyince hemen olsun diyoruz.
inşallah en kısa zamanda ALLAHım bize nasip eder. çok dua et hepimize

:KK61:belki tatilden sonra hemen işe başladık. yoruluyoruz ondandır. ben bayılmadım ama bayılacakmşım gibi oluyorum. oturuyorum biraz öyle geçiyor. hayrolsun inş.

senin ne kadar oldu deneyeli? bu arada branşın ne

brans matematik maalesef oturamiyorum ben
dersin ortasinda bayildim
bugun de oyle olunca ciktim direk siniftan cok kotuydum
kansizlik demir b vitamini tahlilleri falan yaptirdim bugun
onlardan bisey cikmazsa checkup a giricem

7 ay oldu deneyeli
gecen ay tsh ve prolaktin yuksekliginden olmadigini ogrendim
tedavisini goruyorum su an

brans matematik maalesef oturamiyorum ben
dersin ortasinda bayildim
bugun de oyle olunca ciktim direk siniftan cok kotuydum
kansizlik demir b vitamini tahlilleri falan yaptirdim bugun
onlardan bisey cikmazsa checkup a giricem

7 ay oldu deneyeli
gecen ay tsh ve prolaktin yuksekliginden olmadigini ogrendim
tedavisini goruyorum su an

çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda olur. bende araştırdım eğer hamilelik varsa kansızlıkta varsa bayılma oluyomuş. hayrlısı ya, herşeyin zamanı var. inşallah en kısa zamanda kavuşuruz kuzularımıza

X