Akıntım var korkuyorum

kızlar galiba adet oluyorum. herzamanki gibi ağrılar yaşıyorum. farklı hiç bişey yooookkk yaaaaaaaaa

günaydın tatlım. bende o ağrılar ilk hamişliğimde gecikmesine rağmen 5 6 gün sürmüştü tabi öncesi de vardı. ilac almadım hiç en sonunda dayanamadım kan testi yaptırınca cıkmıstı. ona rağmen yine 2 gün falan sürmüştü. hayırlısı bakalım yaa... bu arada sabahları mide bulantısıyla uyanıyorum. ilkinde de oluyordu. ama 6. haftadan sonra daha belirginleşmişti ilkinde. bakam hayırlısı olsun

ileri derece demir eksikliği çıktı canım bende
bence sen de vakit kaybetmeden kan sayımlarını yaptır
ilacına başladım bugün

demir eksikliği sadece bebek için değil öncelikle kendimiz için büyük sorun... uzun yıllar yaşadım ama çok sükür bitti artık kansızlık falan... darısı basınıza

demir eksikliği sadece bebek için değil öncelikle kendimiz için büyük sorun... uzun yıllar yaşadım ama çok sükür bitti artık kansızlık falan... darısı basınıza

kızlar galiba adet oldum. normalde 4 ekimde olmam lazımdı ama bugün kahverengi lekelenmem oldu öğlen. şimdi bişey yok. heralde sabaha da kırmızılar geliiirr:85:

kızlar galiba adet oldum. normalde 4 ekimde olmam lazımdı ama bugün kahverengi lekelenmem oldu öğlen. şimdi bişey yok. heralde sabaha da kırmızılar geliiirr:85:

teacher cnm benim kahverengi leke geldikten 2-3 saat sonra kan gelir.. senin normalde nsl oluyor..inş hamişsindir durumları yaz merakta bırakma:)

kızlar folik asit kullanın içinde herşey var demir eksikliginide önlüyor kalsiyum magnezyum vitamin hepsi varr:)

canım korunmayı bırakalı okadar değişti ki dengem. normalde dediğin gibi olurdu benim. bu sefer öğlen koyduğum ped çok az lekelenmişti. değiştirdim yenisini koydum.temizdi. bişey yoktu. bilmiyorum yaaaa..
inşallah hayrlı şeyler olur ve paylaşırım canım.

elevit diye bi vitaminde var. ama o çok iştah açıyomuş kilo falan yapıyomuş onu almadım.

bu arada sizin folik asitin adı ne

ay cnm gece yatmadan önce yaz hasta olup olmadıgını ok.. inş olmazsında bebek geliyodur bizede umut olur hamiş ol lütfen:)
ben folik plus kulanıyorum doktorum verdi bi şişe içinde 90 tane var sabah akşam kullanıyorum..

ya canım okuyorum da hep kahverengi lekeler düşük tehlikesi olunca oluyomuş.
benim folik asit minicik bişey bi de doktor günde bitane al dedi. senin kaç mg?

ya canım okuyorum da hep kahverengi lekeler düşük tehlikesi olunca oluyomuş.
benim folik asit minicik bişey bi de doktor günde bitane al dedi. senin kaç mg?

ay cnm baktımda şimdi bulamadım kaç mg oldugunu sanırım mg si yazmıyor hep aynııı ..doktor en iyisi bu dedii..bi kaç marka daha varmışş..günde bikere az reçetesinde 3 kez diyoda bana sabah akşam al dedii:)

ya arkadaş da kullanıyo senin anlattığın gibi onunda. günde 3 kez alıyo ve büyük. benimde minicik ve günde 1 tane al dedi doktor.
belki etkileri farklıdır amaaann ne bileyim işte offf canım sıkılıyo minikgelin ya. ne zaman bebeğimiz olacak

boşver cnm sen doktorunun dedigini kullan sonucta hepsi aynı işi görüyor:)
valla bende idrar yolu enfeksiyonu var onun için ilaç kulanıyorum bu ayda olmaz kesin.. çünkü hep okudum idrar yolu enfeksiyonu olanlar hamile kalamıyomuşş geçmesi lazımmışki anca hamile olsun..ondan bu ay çok umutlu deilimm ama allahtanda umut kesilmez hesabı merakla bekliycem ayın 12sini:) sende daha kan gelmedi demiii

mrb kızlar nasılsınız napıyorsunuz bakim:80:dün giremedim misafirim vardı.bende hala sabahları midemde ekşime oluyor gibi kusacakmışım gibi oluyorum inş bu ayda hüsran olmaz 10 gün kaldı zamanda geçmez artık :97:teharcenn canını sıkma hakkında hayırlısı olsun canım kanaman geldimi.hala gelmediyse git kan testi yaptır çıkarsada hemen doktora git bizide haberdar et canım merakla bekliyorum haberini

kızlar günaydın. sabah gördüm kırmızıları, malesef geldiler. hemde 3 gün erken. iyiki fazla kaptırmadım kendimi. yoksa yine çok üzülecektim.

sağlık olsun kızlar, her zaman dediğim gibi bebeğim için en hayırlı vakit ne zamansa o zaman gelsin.

slm arkadaslar ben konu actim ama fazla cevab yaza olmadi sizin sayfalari okudum 20 ye kadar
benim de sorunum bende cok fazla mide batmasi oluyor.bi anda mideme sanci giriyor 1dk sürmeden geciyor.ben en cok buna takiliyorum neden acaba diye
bide 3 gündür gögüslerime cok hassaslasti dokunamiyorum bile cok sizliyor
akintimda var ve kasiklarda batma

ama ben en cok mideye takildim sizce neden olabilir?

hayırlısı olsun cnm üzülme bende gecen ay 4 gün erken olmuştum hiçte öyle olmaz normalde inana :)sanırım kafaya takıyuoruz diye böle oluyo ..daha önümüzde birsürü ay var inş allahtan ümit kesilmez 1 hafta sonra çalışmalara devam:)

cnm mideni üşütmüşsün çünkü bendede aynısı oluyor hava deişiminden üşütüyoruz farketmiyorz

fazla kaptırmaman iyi olmuş canım ya bende geçen ay senın gibi yaptım 4 gün önceden geldi kırmızılar.. daha yenı adetım bıttı şimdi tekrar başladık çalışmalara.. ne bılıyım bu ay da hiç ümitli değilim. bazen o kdar çok korkuyorum ki bebeğim olmayacak diye RABBİM duysun SEsimiziiii Hayırlı evlatlar versın hepımıze tez vakitte.. :2::2::2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…