Akıntım var korkuyorum

slm kızlar regl me 3 gün var bugun tam eve geliyordum okdr çok ekşi mide suyu agzıma geldiki öksürdüm yutkunamadım.. tabi hemen hamilemiyim diye koştura koştura eczaneye gidip 3 tane gebelik testi aldım.. eve geldim tuvalete gittim iç çamaşırımda koyu jelimsi akıntı vardı ama böle çok hafif kahvemsii neyse ben iyicene heycanlandım test yaptım negatif... acaba hastamı olcammmm çok sinirim bozuldu.. adet olsam feci karnım agrır öle bşyimde yok...ama adet olmama yakınki tüm belirtiler var malesef..testi yaparken bile acaip heycanlandım ya bide gerçekten çift çizgi görsem nolur kim bilir.. şimdiii bşy sorcam hamile olupta adetine 3 gün kala test yapınca negatif çıkma olasılıgı varmı?

slm kızlar regl me 3 gün var bugun tam eve geliyordum okdr çok ekşi mide suyu agzıma geldiki öksürdüm yutkunamadım.. tabi hemen hamilemiyim diye koştura koştura eczaneye gidip 3 tane gebelik testi aldım.. eve geldim tuvalete gittim iç çamaşırımda koyu jelimsi akıntı vardı ama böle çok hafif kahvemsii neyse ben iyicene heycanlandım test yaptım negatif... acaba hastamı olcammmm çok sinirim bozuldu.. adet olsam feci karnım agrır öle bşyimde yok...ama adet olmama yakınki tüm belirtiler var malesef..testi yaparken bile acaip heycanlandım ya bide gerçekten çift çizgi görsem nolur kim bilir.. şimdiii bşy sorcam hamile olupta adetine 3 gün kala test yapınca negatif çıkma olasılıgı varmı?

Merhaba 22 haftalık hamileyim hamiliğimi 3-4 gün önce idrar testi ile öğrendim ilk basta çizgi cok cok silikti. sonraki günler koyuldu adet tarihimi 2 gün gecince kan testi yaptırdım. Umarım bebişin bekletmeden gelir.

Merhaba 22 haftalık hamileyim hamiliğimi 3-4 gün önce idrar testi ile öğrendim ilk basta çizgi cok cok silikti. sonraki günler koyuldu adet tarihimi 2 gün gecince kan testi yaptırdım. Umarım bebişin bekletmeden gelir.

ozamannn hamile deilimdir:KK43::KK43::KK43:: 3 gün var adetimee off yaa.. şimdi ben yarın da test yapsammı yoksa sabretip adet günümdemi yapsam:KK43:
bu arada kendi derdime düştüm hayırlı olsun bebegin sag saglim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin rabbim

ozamannn hamile deilimdir:KK43::KK43::KK43:: 3 gün var adetimee off yaa.. şimdi ben yarın da test yapsammı yoksa sabretip adet günümdemi yapsam:KK43:
bu arada kendi derdime düştüm hayırlı olsun bebegin sag saglim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin rabbim

sabah idrari ile yap yapacaksan eger...

kızlar mrb. özledim sizi ya.:KK3: ben girdiğimde siz yoksunuz siz girince ben çıkmış oluyodm

minik gelin yerleşme kanaması diye bişeyde varmış ama.

zaten adet dönemine yakın olurmuş çoğu zaman. ve hamileliğin ilk kendini hissettirdiği 4.haftada falan - ki bu bizim adet dönemimize denk gelir- adet ağrısı gibi ağrılar olurmuş.

sen canım yine kendini fazla umutlandırma. herşeyin hayırlısı. en kesini gidip kan testi yapmak

kızlar ya bu korunmayı bırakıp çalışmalara başladık başlayalı 2 aydır, dengem değişti ya.

sizde de var mı değişiklik? önceden olmayıp şimdi başlayan değişiklikler.

akıntm devam ediyo. kasıklarım ağırıyo kızlar ya. sol kasığıma arada nasıl ağrı giriyo.midem bulanıyo arada.
test yapsam mı ki.
şu üstüne görme olayı zaten aklımı karıştırıyo. 9 ay adet gören varmış ya.

Allah ım ne zormuş hamile kalmak

kızlar ya bu korunmayı bırakıp çalışmalara başladık başlayalı 2 aydır, dengem değişti ya.

akıntm devam ediyo. kasıklarım ağırıyo kızlar ya. sol kasığıma arada nasıl ağrı giriyo.midem bulanıyo arada.
test yapsam mı ki.

aynen benimde dengem degişti ya bebişten başka bişe düşünemez oldum:KK1:akıntın kahve rengimi canım?olmassa bi test yap

aynen benimde dengem degişti ya bebişten başka bişe düşünemez oldum:KK1:akıntın kahve rengimi canım?olmassa bi test yap

yok ya. düşünmüyorum inan. sadece vücudumda değişiklik var. onu kastettim. adetim kısa sürdü, az önce yazdıklarım devam ediyo. akıntım renk cümbüşü. bazen beyaz sarmsı..

off of. anne olmak hakketten zormuş valla

neyse ben bi namaz kılıp gelcm kaybolmayın haa

yok ya. düşünmüyorum inan. sadece vücudumda değişiklik var. onu kastettim. adetim kısa sürdü, az önce yazdıklarım devam ediyo. akıntım renk cümbüşü. bazen beyaz sarmsı..

off of. anne olmak hakketten zormuş valla

neyse ben bi namaz kılıp gelcm kaybolmayın haa

evet hormonlardan dolayı vücudumuzda da degişiklik oluyor tabi:KK1:sen bence bi doktora git böle böle de anlat.hamile kalmak çok zor ya:KK5: benim 1ci hemen geldide 2ci nazlanıyo baya:KK1:burayım ben namazını kıl gel sen

Son düzenleme:
sabah idrari ile yap yapacaksan eger...
ya farkediyormu cnm bnmmm ozaman yarın sabah yapayım :KK43: aslındaaa yapıpta negatif oldugunuda görmek istemiyorum nebilim ya:KK43:

kızlar mrb. özledim sizi ya.:KK3: ben girdiğimde siz yoksunuz siz girince ben çıkmış oluyodm

minik gelin yerleşme kanaması diye bişeyde varmış ama.

zaten adet dönemine yakın olurmuş çoğu zaman. ve hamileliğin ilk kendini hissettirdiği 4.haftada falan - ki bu bizim adet dönemimize denk gelir- adet ağrısı gibi ağrılar olurmuş.

sen canım yine kendini fazla umutlandırma. herşeyin hayırlısı. en kesini gidip kan testi yapmak
cnm bnm öle kan gibi deil yani nsl desem çamaşırıma az bşy jelimsi akıntı bulaşmış oda çok hafif bi kahvelikte hani beyaz olur ya öle deildi..şimdi habire tuvalete gidiyorummm ama normal beyaz renkte...off yaaa ben neden hemen hamile kalındıgına odaklamışım kendimi .. bide benim işim en yogun haziran temmuz agustos aylarında çok çalışırız bende mayıs sonu dogururum diyip bu ay acaip çalışmalarda bulundukk ama umudum kırıldıııı....

test yapsam mı ki.

benim pskolojik dengem baya deişti cnm bnm:) sanırım pskopat oldum herşeyiiiii hamilelige yoruyorum..elim kaşınıyo acaba belirtimi gözüm seyriyo acaba budamı belirti diyorummm...cidden hamile kalmak zor.. ben anlamıyorummmm tecavüze ugrayanlar.. yada sevgililer nsl hop bikerede hamile kalıyorlar:)

aman hiç sorma:)
asıl komik olan ben ilk denemede hamile kalındıgını düşündügümden evlendigimde ilk gece bile kondom kulandıkk canım yana yana :)ne salakmışım yahu:)

:KK61:ben de dediğin gibi şimdi ne kadar salakmışım diyorum kendi kendime. hep kondom kullandık ve geri çekilmeyi bile istemiyodum tehlikeli olur diye. oysa o kadar kolay değilmiş.

aman boşver arkadaşım zamanı geldiğinde olur inşallah. biz duamızı edip bekleyelim.
herşeyde bi hayır vardır. :KK34:

:KK61:ben de dediğin gibi şimdi ne kadar salakmışım diyorum kendi kendime. hep kondom kullandık ve geri çekilmeyi bile istemiyodum tehlikeli olur diye. oysa o kadar kolay değilmiş.

aman boşver arkadaşım zamanı geldiğinde olur inşallah. biz duamızı edip bekleyelim.
herşeyde bi hayır vardır. :KK34:

öyle cnm bnmm ..15 aylık evliyimm belki evlendigimin ilk aylaır hamile kalsam böle kıymetli olmazdı bebek.. belkide sıkıntı verirdi bana keşke hamile kalmasaydım falan derdim erken oldugu içinde.. nebilim herşeyde güzel bşy bulayım diyorum bakalım hayırlısı.. bak şuanda yazarken sol hasıgımda böle hafif bi agrı girip çıkıyor şimdi durdu .. ben bunu hemen hamilemiyim diye yordum :KK43:

iyi akşamlar kızlar

benim 1 hafta süren akıntım gecti

rüyalarımda bile bebek görüyorum , kendimi hamile hayal ediyorum ne zormuş hamile kalmak bilseydim korunmazdım valla ya 1.5 sene boyunca

allah hayırlısını versin :KK61:

X