Akıntım var korkuyorum

kızlar akıntı erken gebelik belirtisi değil bence yani kişiden kişiye değişir tabikide ama oda psikolojik bana göre
ayın 21inde adet olacağım gecen haftadan beri akıntım var idrar yaparken bile akıyor herhangi bir enfeksiyon falanda yok zaten kokusuz yoğun bembeyaz bi akıntı aynı yumurtlama akıntısı gibi
ama ben gebe olmadığıma eminim ne gün ilişkiye girdiğimi bile bilmiyorum denk gelmemiştir yani.
o yüzden akıntım var diye heves yapmayın sonu hüsran oluyor.

kızlar mrb. nasılsınız? nasıl gidiyo çalışmalar:KK34:

bu arada meryem bende soğan kürünü deneyeyim dedim. sonuçta soğan. antibiyotik. bi zararı olmaz heralde denemenin. bu arada bugün yumurtlama günüm sanırım. nasıl ağırıyo kasıklarım anlatamam. yürürken bile ağırıyo

bu arada meryem bende soğan kürünü deneyeyim dedim. sonuçta soğan. antibiyotik. bi zararı olmaz heralde denemenin. bu arada bugün yumurtlama günüm sanırım. nasıl ağırıyo kasıklarım anlatamam. yürürken bile ağırıyo

bugunku çalışmayı kaçırma o zaman :) Bebişin Gelsın yavastan sana...:KK49:

bende de var akıntı
ama hamile falan değilim
bence böyle şeylere fazla takılmamak lazım
herkeste aynı olmuyor zaten

benim akıntım çok fazlaydı ama. her zamanki gib değildi. ama regl oldum.

evet herkeste aynı olmuyo.

en doğrusu kanda görüp ok demek

mrb canım :80:dene bence,birde süt buharınıda yap denemkten zarar gelmez canım daha çok faydası var bunların yani.benim adetimin bitti gibi bişe dün azıcık gelmiş leke gibi bugün yarın biter. bende çalışmalara başlarım:KK1:sen boş ver fatmagülü filan bebiş çalışması daha önemli bu ay full çalışma var:KK17::KK9::KK1::KK60:

kolay gelsin kızlar :KK66: sohbetiniz çok tatlı yahuu fatmagülün bitmesini bekliyorum filan çok iyi insan burda kendini çok iyi hissediyo :KK61: bende bu aralar sıkıntılı günlerimdeyim.adet günüm geldi çattı ama 1 hafta 10 gündür kasıklarımda özellikle sağda batmalar sancılar oluyo..gelip geçiyo.en geç ihtimal 18 i.heran olcakmışım gibi geliyo.buarada soğan kürünü bende 1 ay denedim ramazandan önce.hiç bir zararı yok ve psikolojikmidir bilmem ama bir içimde temizlenme hissettim:KK52:

kolay gelsin kızlar :KK66: sohbetiniz çok tatlı yahuu fatmagülün bitmesini bekliyorum filan çok iyi insan burda kendini çok iyi hissediyo :KK61: bende bu aralar sıkıntılı günlerimdeyim.adet günüm geldi çattı ama 1 hafta 10 gündür kasıklarımda özellikle sağda batmalar sancılar oluyo..gelip geçiyo.en geç ihtimal 18 i.heran olcakmışım gibi geliyo.buarada soğan kürünü bende 1 ay denedim ramazandan önce.hiç bir zararı yok ve psikolojikmidir bilmem ama bir içimde temizlenme hissettim:KK52:

mrb canım. evet ben sevdim bu forumu. paylaşmak birşeyleri çok güzel ve insanları rahatlatıyo. ve hepimizin tek bir dileği var. paylaşımların çok faydası luyo ve herşeyi konuşabiliyoruz kız kıza:KK34:

inşallah hepimiz birgün anne olbilriz hayırlısıyla:KK61:

evet canım bende çok iyi hissediyorum kendimi insanın morali düzeliyo kız :KK66:sogan kürü falan deneyecem kocacımada keçi boynuzu falan aldım işi garanti yapak demi ama :26::KK1:adet olmassın inş hadi bakim hayırlısı ilk sen teyze yap bizi gelişmelerden haberdar et ok:KK34:

şubatta düşük yaptım 2 ay korunduktan sonra geri başladık çalışmalara bu ay 5ci ayımız hakkımızda hayırlısı :KK69:bu arada en yakın arkadaşımda bu ay korunmayı bıraktılar oda benden önce hamiş olursa çatlarım heral :KK53::84:benden sonra hamiş olmaya karar verenlerin hepsi hamile ya:KK59: inş bu ay hepimiz hamiş kalırız inşallah bol bol dua ediyorum hepimize:KK49::emir_bebek::nazar:

meryem meşgulüz heralde kuzum ya:KK34:

ya temizlik ütü falan gün nasıl geçti anlamadım valla.

slm kıslar annemlerdeyim nete çok giremedim:) ben de yarın başlıyorum çalışmalara reglm bugun bitti:)allahım hayırlı kılarda bu ay olur inş:)hepimizin bebişi olsun:)

slm kıslar annemlerdeyim nete çok giremedim:) ben de yarın başlıyorum çalışmalara reglm bugun bitti:)allahım hayırlı kılarda bu ay olur inş:)hepimizin bebişi olsun:)

bu arada kuzlar bugun arkadaşımla görüştüm oda bebek istiiyor doktora gitmiş adetinin ilk gününden itibaren say 10 ve 14 .gün arası yumurtlama günlerin demiş..1 er gün arayla birlikte olun demiş..bide ilişkiden sonra tuvalete gitmiycekmissiniz ve banyo yapmıycakmışsınız... bacagınınn altınada yastık koycakmıssınız...
ben ilişkiden sonra 15 dk yatıp kalkıp hemen banyo yapıyorum.. sabah işe gidiyorum diye.. artık sabah kalkıp banyo yapcammm poffffff zorla uyanıyorum zatennn bide banyo eklendi:)üstünede saçları yapmak mesele:)

mrb canım :80:benimde reglm bitti yarın başlıyoruz bakim bizde :KK1:annemgil bendeydi daha demin kızımda onlarla beraber gitti anne ben orda kalacam diyor cimcime bizi başbaşa bıraktı baya:KK17::KK1:ay inş bu ay hepimizin hamile kalırız :KK49::emir_bebek::nazar:

mrb canım :80:benimde reglm bitti yarın başlıyoruz bakim bizde :KK1:annemgil bendeydi daha demin kızımda onlarla beraber gitti anne ben orda kalacam diyor cimcime bizi başbaşa bıraktı baya:KK17::KK1:ay inş bu ay hepimizin hamile kalırız :KK49::emir_bebek::nazar:

ay negüzel senin minik bi prensesin varmış :)darısı ikinciye inş:)
bak kardeş gelcegini hisetmiş rahat bırakmış sizi:)
ben 15 aylık evliyimmm bakalım umarım çok geçmeden kalırım..hamileligimi kışın geçirmek isiyorum şallarla falan karnımı kaparım yazın ince şeylerle göbek ortada işe gidip gelmek kötü oluyor:)ayyyyyyyyy ne saçma şey düşünüyorum hamile oldumdaaa bunlar kaldı:)

X