Akıntım var korkuyorum

teacher nslsın cnmmm bu ay sıkı bi çalışmaya başlıycaksın demi:):)::))
benimde adetime 4 gün kaldı off çok sabırsızım..umarımmmmmmmmmm bu ay hamileyimdir..sende regl bittikten sonra kalırsın inş hemen.. allahım isteyen herkese nasip etsin:)

kuzum sen kaç yaşındasın ki

canim, benim yas 32, okuldu kariyerdi derken evliligi gec yaptik:KK43:
bu arada adetime son bir hafta kala mide bulantilarim tekrar ortaya cikti, atesim yukseldi. hafta ici ben de bi test yaparim artik. sanmiyorum ama oylesine bi yaparim iste:86:

benimde adetime 4 gün kaldı off çok sabırsızım..umarımmmmmmmmmm bu ay hamileyimdir..sende regl bittikten sonra kalırsın inş hemen.. allahım isteyen herkese nasip etsin:)

benim de 5 gün kaldı ya bakalım artık gerçekten çok zormuş böyle beklemek bilseydim hiç korunmazdım hemen olur sandım.bu ay daha ilk ayım pek umutlu değilim desemde umutluyum aslında:)))

merhaba kızlar gecen hafta relgli oldum kahverengi akıntım devam ediyo ve kasıklarımda ağrı var biraz sizce hamilelik belirtisimidir 2 aydan beri hamile kalamıyorum

regl oldum derken? biraz daha aciklar misin? yani sadece kahverengi akinti mi var?

gecen hafta yani ayın 2. relg oldum 3 gün sürdü ve bitti ama bende akıntı var kahverengi ve kasıklarımda biraz ağrı 2 aydan beri hamile kalamadım bu aralarda yumurtlama dönemim cevep iin teşekkürler

gecen hafta yani ayın 2. relg oldum 3 gün sürdü ve bitti ama bende akıntı var kahverengi ve kasıklarımda biraz ağrı 2 aydan beri hamile kalamadım bu aralarda yumurtlama dönemim cevep iin teşekkürler

simdi bu ustune gorme dedikleri seye benziyor. normalde kac gun surerdi? ancak ustune gormeyse idrar testinde cikmasi lazim. suanda bi test alip yapma imkanin yok mu?

simdi bu ustune gorme dedikleri seye benziyor. normalde kac gun surerdi? ancak ustune gormeyse idrar testinde cikmasi lazim. suanda bi test alip yapma imkanin yok mu?

evde testim var yapabilirim şimdi ama geçen ay kan testinde bişey yoktu yaptırdığımda şimdi çıkarmı idrarda?

evde testim var yapabilirim şimdi ama geçen ay kan testinde bişey yoktu yaptırdığımda şimdi çıkarmı idrarda?

cok sivi aldin mi bugun? aldiysan yapma, sabahi bekle, ilk idrarla yap. ama elinde fazla test varsa ve ucuz testlerdense yap derim, ben dayanamazdim:).

benim de 5 gün kaldı ya bakalım artık gerçekten çok zormuş böyle beklemek bilseydim hiç korunmazdım hemen olur sandım.bu ay daha ilk ayım pek umutlu değilim desemde umutluyum aslında:)))

aynen cnmmm bende bilsem korunmazdım 15 aylık evliyim bu yaz işe girdim bilsem işe girmeden dogururdum:) tabi hamile kalırmıydım hemen bilmiyorum.. nebilim evlenir evlenmezde hamile kalmak istemezdim ozaman üzülürdüm bebek oldu diye.aslında çevre baskısından dolayı hiç istemedim bugune kdr evlendim ertesi gün kaynanam bebek yap diyip durdu..ondan sonrada akrabaları başladı belki inatlaştım diye bukdr bekledim neyse kısmet demekki diyorum:).nebilim herşey zamnında güzel. üniv okudum evlendim keyfini çıakrdım evliliigin şimdide bebek zamanı:) bakalım şu 4 gün geçsin çok merak ediyorum bu perşembe test yaparım evde belkide dayanamaz yaparım yaırn yad aöbürsü gün:)umaırm hamileyizdir:)

Son düzenleme:
aynen cnmmm bende bilsem korunmazdım 15 aylık evliyim bu yaz işe girdim bilsem işe girmeden dogururdum:) tabi hamile kalırmıydım hemen bilmiyorum.. nebilim evlenir evlenmezde hamile kalmak istemezdim ozaman üzülürdüm bebek oldu diye..nebilim herşey zamnında güzel. üniv okudum evlendim keyfini çıakrdım evliliigin şimdide bebek zamanı:) bakalım şu 4 gün geçsin çok merak ediyorum bu perşembe test yaparım evde belkide dayanamaz yaparım yaırn yad aöbürsü gün:)umaırm hamileyizdir:)

evet cnm ya bana da 5 ay oldu ama bukadar çabuk istiorum kendime bile şaşırıorum başta istemiosun ama hormonlar coşuooo hemennn:=))

cok sivi aldin mi bugun? aldiysan yapma, sabahi bekle, ilk idrarla yap. ama elinde fazla test varsa ve ucuz testlerdense yap derim, ben dayanamazdim:).

canım bende dayanamıyorum geçen ay o kadar cok umutluydum ki kesin hamileyim dedim belirtiler o yöndeydi hep 2 tane 17 liralık test yaptım kan testi yaptırdım değilmişim çok umutlanmıştım ama nasip değilmiş o gün ağlamaktan şişmiştim resmen şimdide test yapmaya korkar oldum ama sen ole deyince yaptım şimdi negatif canım senin var mı bebiş ?

canım bende dayanamıyorum geçen ay o kadar cok umutluydum ki kesin hamileyim dedim belirtiler o yöndeydi hep 2 tane 17 liralık test yaptım kan testi yaptırdım değilmişim çok umutlanmıştım ama nasip değilmiş o gün ağlamaktan şişmiştim resmen şimdide test yapmaya korkar oldum ama sen ole deyince yaptım şimdi negatif canım senin var mı bebiş ?

benim daha yok:KK59: ama ugrasiyoruz iste. :KK69:
kahverengi lekelenmeler cok ilginc. istersen sabah bir daha yap, aslinda en sagliklisi kan testi. simdi baska belirtiler var mi diyecegim ama genelde anne olmayi dusunen ve bunun icin calisan her kadinda bi sekilde psikolojik olarak oluyor bu belirtiler. en iyisi sabah bi daha yap. cook silik bile olsa dikkat et. eger oyle cikarsa hemen kan testi yaptir.

Son düzenleme:
benim daha yok:KK59: ama ugrasiyoruz iste. :KK69:
kahverengi lekelenmeler cok ilginc. istersen sabah bir daha yap, aslinda en sagliklisi kan testi. simdi baska belirtiler var mi diyecegim ama genelde anne olmayi dusunen ve bunun icin calisan her kadinda bi sekilde psikolojik olarak oluyor bu belirtiler. en iyisi sabah bi daha yap. cook silik bile olsa dikkat et. eger oyle cikarsa hemen kan testi yaptir.

inş. olcak canım elbet bir gün bizde yazcaz HAMİLEYİZZZZ diye bende başka belirti yok umutlanmakta istemiyorum nasip artık yarın tekrardan yaparım yazarım canım

inş. olcak canım elbet bir gün bizde yazcaz HAMİLEYİZZZZ diye bende başka belirti yok umutlanmakta istemiyorum nasip artık yarın tekrardan yaparım yazarım canım

en hayirli zamanda olsun insalah. sen yarin yap testi, bizi de unutma. yine negatifse hic uzulme, naz yapiyordur bebisin:KK49:

selam kızlar yazılarınızı baştan sona okudum umarım rabbim çok bekletmeden gönderir bebişleri
benim çikolata kistim var 9 ay oldu bebek gelmedi henüz, bu ay ilk kez klomen kullandım. cuma adet olmam gerekiyordu hala olmadım, ama okuduğuma göre klomen geciktiriyormuş yada kist yapabiliyormuş, hiç belirtim yok zaten, dün yaptığım testtede negatif çıktı ama bikaç gün daha gelmezse kan tahlili yaptırayım diyorum. yarında randevum vardı hormon tahlillerim için güya adet olacam diye randevu almıştım artık olmazsa onuda yarın iptal ettireyim:26::26:

mrb. çok şükür canım ya, inşallah sende iyisindr. benim regl bitti başladım bile çalışmalara. geçen aydan tecrübe etmiş oldum, ara vermeden çalışmam lazım:KK17:

bi sen kaldın. inşallah sen bizi teyze yaparsın. hadi bakalım hayırlısı az kaldı:18:

aslında keşke kan testi yapsaydın onda 3 haftalıkken falanda belli oluyomuş. beklemek insanı hem strese sokuyo hemde umutlandırıyo. kendimden biliyom :KK43:
amiinnn. umarım isteyen herkes bebeğine sağlıklı hayırlı bi şekilde kavuşur

X