Akıntım var korkuyorum

benim de 5 gün kaldı ya bakalım artık gerçekten çok zormuş böyle beklemek bilseydim hiç korunmazdım hemen olur sandım.bu ay daha ilk ayım pek umutlu değilim desemde umutluyum aslında:)))

:KK60: ilahi angelica. çok güldüm ya
valla biz kadınlar böyleyiz işte. kendimize bile itiraf edemeyiz duygularımızı. çok isteriz istemiyomuşz gibi görünürüz. psikolojk hamilelk belirtileri yaşarız.vs vs... kısacası biraz coplex bi yapımız var

hadi bakalım inş olur hayırlısıyla

merhaba kızlar gecen hafta relgli oldum kahverengi akıntım devam ediyo ve kasıklarımda ağrı var biraz sizce hamilelik belirtisimidir 2 aydan beri hamile kalamıyorum

gözdecim keşke bende bunun analamını bilsem. benimde pazartesi başladı çarşamba nerdeyse bitti. düne kadarda akıntım oldu.
bende senin gibi iki aydır deniyorum.

üstüne görme olayını araştırmıştm biraz. bilmiyorum ki acaba öyle bişey mi?

benimde sırtım ve kasıklarım hala ağırıyo

test yaptığını yazmışsın gözde. sonradan okudum. hayırlısı canım inşallah en kısa zamanda olur.

rahim kendini hazırlıyo falanda diyolar değişiklikler için.

inşallah öyledir ve en kısa zamanda gelir meleklermz:KK49:

canim, benim yas 32, okuldu kariyerdi derken evliligi gec yaptik:KK43:
bu arada adetime son bir hafta kala mide bulantilarim tekrar ortaya cikti, atesim yukseldi. hafta ici ben de bi test yaparim artik. sanmiyorum ama oylesine bi yaparim iste:86:

dediğin gibi okul iş kariyer.. evlilik geç oldu. ama bilemiyo insan işte. eşim ilk evlendiğimizden beri istiyodu ben hep erteledim. sanki istediğim an şıp diye olacakmış gibi düşünüyosun. tam bi yıl bitti benim annelik hormonlarım salgılana kadar:KK61:

ben birşeylerin zamanı geldiğinde olacağına inanırım. o yüzden akışa bırakmak lazım.

inşallah olur seninkide. hayırlısıyla umarım.

mrb. çok şükür canım ya, inşallah sende iyisindr. benim regl bitti başladım bile çalışmalara. geçen aydan tecrübe etmiş oldum, ara vermeden çalışmam lazım:KK17:

bi sen kaldın. inşallah sen bizi teyze yaparsın. hadi bakalım hayırlısı az kaldı:18:

aslında keşke kan testi yapsaydın onda 3 haftalıkken falanda belli oluyomuş. beklemek insanı hem strese sokuyo hemde umutlandırıyo. kendimden biliyom :KK43:
amiinnn. umarım isteyen herkes bebeğine sağlıklı hayırlı bi şekilde kavuşur

:):):) cnm bende bu ay ovulasyon günümde başladım çalışmalara.. eger bu ay bende hamile deilsemm.. adetten hemen sonra 1 er gün arayla sürekli bebek çalışcaz inş:)hakkımıza hayırlısıııı çok beklemeden hamile kalırız inş:)aslında kan testi yaptırcamda ya deilsem sürekli delik deşik etmek istemiyorum kendimi:)bakalım bu hafta cuma yaparım kan testi adet olmazsam eger:)

:):):) cnm bende bu ay ovulasyon günümde başladım çalışmalara.. eger bu ay bende hamile deilsemm.. adetten hemen sonra 1 er gün arayla sürekli bebek çalışcaz inş:)hakkımıza hayırlısıııı çok beklemeden hamile kalırız inş:)aslında kan testi yaptırcamda ya deilsem sürekli delik deşik etmek istemiyorum kendimi:)bakalım bu hafta cuma yaparım kan testi adet olmazsam eger:)

hadi bakalım inşallah gönlüne göre olur

gecen hafta yani ayın 2. relg oldum 3 gün sürdü ve bitti ama bende akıntı var kahverengi ve kasıklarımda biraz ağrı 2 aydan beri hamile kalamadım bu aralarda yumurtlama dönemim cevep iin teşekkürler
mrb canım aramıza hoşgeldin:KK9:bende 2 ay önce adetim 3 gün sürdü 4 gün leke bile gelmedi. ama bende kahverngi falan degildi kandı. doktora gittim belki üstüne görmüşündür dedi baktı bişe yok. kan testi yaptık ve hormonlarıma bakıldı hepsi normal çıktı bence sitresten oluyo yinede bi git doktora anlat baksın ne diyecek. belkide üstüne görüyosundur inş:KK16:

kızlar cevaplar için teşekkür ediyorum inş hepimiz en kısa zamanda kalcaz olumlu düşünelim hepiniz için dua ediyorum :KK1:

akşam arkadaşım geldi ikimizde aynı sıra bebek yapmaya karar verdik.. adetlerimizde ortalama aynı tarihlerde.. adet olmuş bugun niyeyse bende umutsuzluga düştüm:KK43:

umutsuzluk yok bu ay olmazsa ucunda ölüm yok ya :KK66: bir sonraki aya inşaAllah

hayırlısı deilmi:KK43::KK43::KK43:
nebilim dün mesela çok umutluydum bugun sıfırlandım.. halbuki çok başındayız 2. ayımız bebek çalışması yapalı.. belki ben ilk korunmadan yappılan ilişkide bebek olur zihniyetindeydim ondan böle oldu...umarım çok beklemeyiz:KK43:

hayırlısı deilmi:KK43::KK43::KK43:
nebilim dün mesela çok umutluydum bugun sıfırlandım.. halbuki çok başındayız 2. ayımız bebek çalışması yapalı.. belki ben ilk korunmadan yappılan ilişkide bebek olur zihniyetindeydim ondan böle oldu...umarım çok beklemeyiz:KK43:

tatlım ben d eçalısmalardayım açıkçası bir iki ay daha ümidim yok ama olsun ümidimin olmamasının sebebi haziranda düşük yaptım 3 aylıkken bebeğim karnımda öldü... ama olsun umudum var :KK66:

tatlım ben d eçalısmalardayım açıkçası bir iki ay daha ümidim yok ama olsun ümidimin olmamasının sebebi haziranda düşük yaptım 3 aylıkken bebeğim karnımda öldü... ama olsun umudum var :KK66:

aslında her işim yavaştır hep derim geç olusn güç olmasın.. nebilimmm diyorum ya ilk ilişkide hamile kalınır sanıyordum dum dum:) ben evlendigimin ilk gecesi bile kondomla ilişkiye girdik eşimle.. düşün nsl cnaım yandı:) neyse hepimize hayırlı zamanda gelsin bebişler inş:)

aslında her işim yavaştır hep derim geç olusn güç olmasın.. nebilimmm diyorum ya ilk ilişkide hamile kalınır sanıyordum dum dum:) ben evlendigimin ilk gecesi bile kondomla ilişkiye girdik eşimle.. düşün nsl cnaım yandı:) neyse hepimize hayırlı zamanda gelsin bebişler inş:)

sorma yaaa bu aksam kanal d de yeni bir dizi var ya bir cocuk sevdim orada kız ilk ilişkisinde hamile kaldı çıldırıodum nerdeyse. biz denioruz olmuyo istemeyenin ki tutuyo acaba sıkıntı yapmadığından mıdır bilmiom ki

X