Akıntım var korkuyorum

mrb kızlar. ya biz kadınlar ne kadar duygusalız. yazdıklarını okuyunca ağlayasım geldi var ya

üzülme canım ya zamanı geldiğinde olur inş. ki cemrenin dediği gibi senin teselli bulacağın kızın var(allahım esirgesin)
bizde o da yok:84:

dua edelim ve hayırlısını isteyelim

bir müslümanın kendinden çok mümin kardeşine yaptığı dua daha makbulmüş. dualarımızda birbirimize de yer verelim.

allahın izni ile olmayacak bişey yok. yeterki umudumuzu yitirmeyelim canım

kızlar ya ben normalde 6. 7. gün banyo yapardım adetten sonra. ama bı sefer 4.gün yok denecek kadar azaldı. pazartesi başlamıştı dün bitti. bu gün hala kasıklarımda ve sırtımda ağrı var

evet canım iyiki kızım var o olmasa düşünemiyorum halimi onunla teselli oluyorum zaten.dua ediyorum hepimiz için.bide bugün akşam üstü iki kadın akrabamız oluyor ikiside hamiş benide görünce slm vermesen olmaz.gittim yanlarına artık bana da sordular bişe varmı hamiş gibi duruyon sen demesinlermi içim cızladı kendimi o an kısır gibi hissettim bende yok adet olmadım günüm geçmedi daha dedim hiç testten bahsetmedim bile yarın yada birgüne kırmızı kartı yerim heral

evet canım iyiki kızım var o olmasa düşünemiyorum halimi onunla teselli oluyorum zaten.dua ediyorum hepimiz için.bide bugün akşam üstü iki kadın akrabamız oluyor ikiside hamiş benide görünce slm vermesen olmaz.gittim yanlarına artık bana da sordular bişe varmı hamiş gibi duruyon sen demesinlermi içim cızladı kendimi o an kısır gibi hissettim bende yok adet olmadım günüm geçmedi daha dedim hiç testten bahsetmedim bile yarın yada birgüne kırmızı kartı yerim heral

aman boşver insanların ne dediğini. böyle şeyleri düşünme bile. hem sen daha kaç yaşındasın?

takmamaya çalışıyorum ama elimde degil.20 yaşındayım sen

kız meryem sen tam kötekliksin. yaşın daha 20.
2.çocuk olmazsa insanlar kısır olduğunu düşünecek diye dert ediyon kendine. daha 30 35 kadar çok zamanın var. dert etme kendine böyle şeyleri

ben 25 yaşındaym

ya ben aslında böle kafama takan bi insan degildim ama insana taktırıyolar varya:78:kayınbabam düşük yaptım daha 1 ay olmadan bana neler söledi yok ben kendime kıyamıyormuşum oglunu kandırıyomuş falan filan onada eşimin teyzesil falan var görsen bi sinir oldumki azı bozarak konuşacaktımki teyzeler kızdılar kayınbabama işte böle saçam saçma konuşup duruyodu kafamı gördü yerde eşimde fırçaladı kesti sesini şimdi.ramazanda yeme gittik eşimin annannesi gile ordada kadınlar soruyolar bişesi varmı diye kaynanamda yok olmuyo düşük yaptıya 1 sene olmaz onun çocugu,tedavi falan görür öle olur ,göbeni çektirelim falan diye konuşurlarken duydum sinir oldum önceki ayda doktora gitmiştim doktor hiçbir sorunun yok olur dedi bende öle söledim kendilere kestiler seslerini insanı sitrese sokuyolar ya :84: dogurmam onlara inatta işte ben istiyorum diye bide annemden başka bakacak insan yok onun sağlı yerindeyken dogurayım diyorum :44:

17de okumadım yani ben istemedim ve evlendim

canım boşver ya. sen eşinle aranı iyi tut gerisi ne derse desin. umarım o da senin yanındadır.
cahil insanlar işte,sen netten okuyup araştırıp öğrenip doktoruna da başvuruyosun. doğrusunu yapıyosun. boşver o insanların ne dediğini.
hem daha küçüksün. az evliliğinin tadını çıkar. eşinle çocuğunla vakit geçir. zamanı gelince 2.si de olur

eşim zaten bana destek veren kollayan o bana kıyamıyo aşkım.ben 2ci yapalım dedimde 1 sene daha duralım küçüksün falan demişti.şimdi kayınbabamgile fazla gitmiyoorum anladılar heral kendilerden gıcık kaptımıama ben çok istiyorum bir bebişim daha olsun inş.kızımda istiyor bi hayeller kuruyor görsen içim gidiyor varya

minikgelin napıyo nasıl acaba daha adet olmadım yazmıştı merak ettim inş ondan hayırlı haber gelir

sekerlik canim, ozel mesaj gonderemiyorum
aksama misafir var, onun hazirligi var, bi yandan yemek bi yandan internet, oylaniyorum:)
sen nasilsin?

sekerlik canim, ozel mesaj gonderemiyorum
aksama misafir var, onun hazirligi var, bi yandan yemek bi yandan internet, oylaniyorum:)
sen nasilsin?

ben de öyle bir yandan temizlik bir yandan kk takılıyorum öyle bakam :) Allah kolaylık versin sana da görüşemiyorduk uzun zamandır

ohoooooo meryem ve teacher, sizin bana abla demeniz lazimmis ama:86::86::86:

Son düzenleme:

yok canim doktara gitmedim ama bugun iyim:)idrarre ciktigimda yanma oluyordu gece sabaha kadar kasiyodum cinler diyoduki tuvalete firca varya onu al kasi kurtul diyoduama gerek kalmadi jel kullandim 2 gun bugun sukur iyim ama suan isteyim hamis olmak insallah olursam burda sizlerle paylasmak isterim:)

hayırlı haberlerini alırız inşaAllah bakalım hayırlısı... geçen ay tutturamadım ben bu ay da denicem :) olmadı önümüzdeki ay :)))) tutana kadar...

gecen ay büyük ihtiml tutmustu ama hamişliğin ilk günleri olduğundan sanırım sorun oldu ve düstü gibi geliyo benim.. nedeni yurt dısından ablam geldi kızlarıyla. kızlar da türkçe bilmiyorlar ufaklar daha anlayıp dinelmeden kucağıma atladılar kaç kere maum ağır kaldırmak zorunda kaldım anlıcan. öyle olduktan sonra benim tüm belirtiler bir anda kesildi ve sonuç hhamiş değilim. ama bu ay deli gibi dikkat edicem. yaaa nasip bakalım bebiş istiyorum ben artık hamiş olmak istiyorummmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…