akıntı konusunda karar veremıyorum lutefen yardım edın?

alak

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
240
32
süreklı bı akıntım var camasırımda kurumus yumurta akı gibi beyaz.. ya bu sperm mı gebelık belırtısımı ilişkıye gırsemde gırmesemde gelıo süreklı

alak merhaba neden bi test yapmıyosunn bu kadar akıntı düşüneveğine test yapsana arkadaşaım ya bence sperme en fazala ertesi gün gelir öyle 4 güğn sonra falan kalmaz o kadar tuvalete gidip çıkıyoruz belki yumurtlamıssın dır yada yumurtlama dönemimdir ama yumurtlama belirtileirnini oku burda bi yerden netten yaızyo yumurta akı şekilnde akıntı diye bi bak istersen inş hamilesindirrr

saol cnm benım.. adetıme 4 gun var yumurtlama dönemım degıl. test yaptım ama ılgınctır T yazan yerde degılde bıraz daha iç kısımda bı cızgı cıktı anlamdım tam olarak testı ıkıye ayırdım ıc kısımda yuanı S kısmına yakın bı yerde cızgı olurmus anlam veremdım nedır acaba bı fıkrın varmı cnm?

tekrar test yap günü geçsin tamam canımm benimde bugün adet günüm olmadım halan ama oluum ya beklemiyorumm benimde çok akıntım var ama sarı ve de koyu kaç gündür bilmiyorum artık beklemedeyim

tekrar test yap günü geçsin tamam canımm benimde bugün adet günüm olmadım halan ama oluum ya beklemiyorumm benimde çok akıntım var ama sarı ve de koyu kaç gündür bilmiyorum artık beklemedeyim

insallah hamılesındır bu forumda kımı görsem bebek ısteyın ıcımden dua edıorum cunku ısteyenler o kadar yurekten ıstıokııı herkesın hıssıyatına ortakk oluıorum

Kızlar sizi umutlandırmak istemem ama burdan takip ettiğim kadarıyla bence akıntı en önemli hamilelik belirtisi.ben denediğimiz ayların bazılarında nerdeyse bütün belirtileri yaşadım.fakat hiç akıntım olmadı yumurtlama gününden başka.geçtiğimiz ay ateşim son güne kadar 37 lerdeydi ama akıntım yine yoktu.ve regl oldum.bence yoğun akıntı hamilelik belirtisi.iltihap filan yoksa tabi.allahım hepimize hayırlısını nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…