Akciğer filmim böyle çıktı anlayan sağlık personeli var mı ?

Küçümsemiyorum asla doktor açıklama yapmadan direk ilaç yazdı hani bu bi enfeksiyon dedi sadece başka da bir şey demedi ben kağıtta gördüğümü yazdım sadece buraya.
Ve alanı olmadığı için de belki yanılma payı vardır diye düşündüm sonuçta eğer her doktor her bölüme bakabilse ayrı dallar olmazdı
Bu kadar cıldıracak kadar ne yaşadınız acaba
Hayatınızda tanımadığınız birine bu kadar öfkelenecek kadar ne yaşadınız da bu kadar sinirlendiniz
Panik atak tedavisi gördüm ilaçları gebelik düşündüğüm için kontrolle bıraktım maalesef suan kullanamıyorum bagımlı kalmak istemiyorum daha bırakalı 2-3 ay oldu doktorum bile psikolojik olarak etkileneceksin ama bırakmak zorundasın derken siz hayırdır tedavi ol git o zaman zart zurt bu ne kabalık ya kimse istemez böyle evhamlı olmak anladınız mı bu kişinin elinde olan bir şey olsa bu hayatta milyonlarca bunu yaşayan insan olmaz
Sakin olun lütfen

Son olarak bir daha röntgen çektirirken sütyeninizi çıkarın
Çıkarmamı istemedi kadın ? Kapı açık çekiyo zaten sırada orda önümde bekleyen insanlar olsa herhalde çıkarmamı istese herkesi tek tek alıp kapıyı kapatıp çıkar derdi kolyemi çıkarmamı istedi sadece ..

Son olarak bir daha röntgen çektirirken sütyeninizi çıkarın
Siz tatmin etmeyin o zaman ? Bu sayfada milyonlarca kadın sorular soruyor kimisi gebe kalamıyor doktordan defalarca aynı şeyleri duysa da burda bir ümit aynı soruları soruyor ? Bu sayfalar bunlar için var siz etmeyin kimsenin derdine derman olmayın o zaman bu sayfada durmanıza da gerek yoktur yani

Suan daha iyiyim sadece kuru gıcık gibi bi öksürük kaldı böyle biraz da hafif nefes darlığı ile batma ama ilk haline göre azaldı
Peki eğer kötü bi şey olsa bunun ne olduğunu görürler dimi hani tehlikeli bişi olsa yani bunun enfeksiyon değil de başka bişi olduğunu anlarlar dimi peki

Leke görürlerdi ve kanlı balgam varsa onu analiz ederlerdi herhalde. Çok da bilmiyorum ama kanser olsaydı , Allah korusun, böyle enfeksiyon gibi yayvan olmazdı başlarda. İlaçlarla da hemen rahatlamaya doğru gitmeyebilirdi.

Sadece mantık yürütmeye çalışıyorum. Uzmanı değilim. Akciğer kanseri niye olasınız ki? Kötü hava koşullarında mı yaşıyorsunuz ki? Benim aklıma hiç gelmezdi. Ben meme kanseri miyime daha çok odaklanırsam odaklanırım.

ay cidden ne bos yaptım ya kusura bakmayın sonradan okuyunca komik geliyo ama işte üfffff
Ben eskiden hiç böle bi insan değildim sadece bi stres üzerine yaşadığım bi doktora gittiğim de hemen bana antidepresan yazdı normalde hiç grip olurdum 2 ay kalkmazdım umrumda olmazdı ama o doktor hiçbir şeyim yokken bunları yazdı hatta çevremde herkes kullanma sende panik yok dedi doktor bana anksiyete yazılı ilaç verince ben daha anksiyete ne panik ne bilmezdim daha sonra her şeyi araştırmaya başladım o ilaçları kullanmaya başlayınca ne olsam şimdi kolum ağrır kalp sırt üstü yatarken nefes alamam aman ciğer aman bilmem ne yani işte saçma belki ama yaşamayan bilmez her şeyden nem kapan biri oldum bende kendimden sıkıldım mantıklı sizin gibi konuşuyor herkes mesela 1-2 ay falan rahatım sonra ufacık bir hasta olayım hemen araştırıyorum inini dibini çok kötü bişi cidden ..

Covid zamanları da ben öyleydim. Şimdi akışına bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…