Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

Böyle bişi mümkün olabilir mi? Kabul etme bence 3lü test önemli ayrıca 20 gün ne demek. Benimde 26sında var randevum ama henüz arayan olmadı. 34. haftamdayım daha bole bişi hiç başıma gelmedi.

aradım 6 dk bekletip açmadılar kadın doğum bölümü.herşey ters üfffff.bugün acil bi durum çıkmış hadi onu anladım tamam.ben bikaç saat erteleyecekler derken tuttu en erken eylül dedi.nasıl yani dedim.dr bey izne fln çıkacak bu arada dedi.daha ne sorim???sanırım ben ilk defa gideceğim içni direk gözden çıkarılan hasta oldum.

hakkaten şoktayım,çok şaşırdım,ilk kez duyuyorum böyle birşeyi..
hayır erteleme olabilir,acil durum olur,doğum olur tabii ki önceliği onlara veririz ama 20gün akıl alır gibi değil..
kadın doğumdakilerden ziyade randevu sistemini ayarlayanların beceriksizliği..

kızlar acaba özel muayenesine gidip ayrıntılı ultrason mu yaptırsam.bu arda başka dr a gitmek istemiyorum.benim diğer 2 çocuğumdada 3 lü test riskli çıkmıştı ve eyüp ekiciye gidip dünyanın parasıyla ayrıntılı ultrason yaptırmıştım.ne dersizin

canım o zaman hiç düşünmeden muayenehaneye git derim,zaman kıymetli..
adres ve numarayı yazayım,dide hanımı arayıp randevu alabilirsin..

Kennedy Caddesi 35/2 Tunalı Hilmi
tlf: 418 6667

biz eyüp beyde 17 haftalık yaptırmıştık ama sanki siz daha geç yaptırdınız.tam olarak kaçıncı haftada gelin demişti.ben şuan 17.haftamdayım da...

biz eyüp beyde 17 haftalık yaptırmıştık ama sanki siz daha geç yaptırdınız.tam olarak kaçıncı haftada gelin demişti.ben şuan 17.haftamdayım da...

evet canım 20.hafta civarıydı sanırım,hatta benim taa o zmanlarda bile suyum az olduğu için 24.haftada gitmiştik,su olmayınca görüntü kötü oluyor diye 4 hafta damacanayla su içip sola yatmıştım:))

ama gidip muayene olsan hem tanışmış olursun..sonuçta muayeneye gidince de tarama testleri yapılacak ya hastanede..eğer muayenen muayenehanede olursa,sana yaptıracağın testleri yazıyor,sonra sen ertesi gün falan gidip akayın kadın doğum katına ya da başka bir yere tolga beyin yazdıklarını gösteriyorsun ve kan-idrar ne lazımsa veriyorsun..
ben birkaç defa dışarda yaptırdım çünkü,şeker yüklemesi ve rutin kan-idrar testiydi..

hem muayene için hem de tarama testi için zaman kaybetmemiş olursun ..

ve bu erteleme olayını tolga beye de ilet eğer gidersen,ben bile gıcık oldum çünkü!

yani beceriksizler yüzünden hastaları tolga beyden mahrum edecekler..

Gerçekten üzüldüm,çok ötelemişler. Bu seferlik muayenesine gidip sonra hastaneye gidebilirsin. Benim de başıma hiç böyle bir şey gelmedi. Tolga Hoca,gerçekten çok yoğun bir doktor. Ben de ayrıntılı USG için muayenehanesine gittim.

merhaba arkadaşlar. bende internette doktor araştırması yaparken, sizin yorumlarınızı okuyarak aranıza yeni katılanlardanım opuyorumnanaktan 13 +4 haftalık hamileyim ve bu olumlu yorumlarınızdan dolayı sanırım bende tolga beye gidicem. kendisinden randevu almak istedim ama hastanede 3 hafta sonrasına verdiler. o kadar sabredebilirmiyim bilmiyorum sositososito belki öncesinde muayenehanesine giderim. orada randevuyu hemen ertesi gune alabiliyomuyuz yoksa yine beklememiz mi gerekiyo. bide son olarak muayenehanesinde muayene ucreti ne kadar bilgi verirseniz cok sevinirim. herkese sağlıklı hamilelikler sonrada saglıklı bebekler diliyorum

heyoo bir taze anne daha geldi aramızahihoyyyt
ikiniz de hoşgeldiniza.s.

bebeğin hayırlı olsun,sağlıkla kavuş canım..

ilk muayene için randevu almak biraz zor ama sonra muayene sonrası hemen arayıp alırsan kolaylaşıyor aslında..şimdi hemen muayene olmak istiyor insan 3 hafta uzun geliyor ama dediğim gibi rutin muayeneler ayda bir oluyor,muayeneden sonra hastaneyi arayıp sonraki kontrolü ayarlarsan sorun olmaz..

nasıl sabırsızlanıyorsundur bebişini görmek için:)

muayenehanede randevu için çok beklemezsin ama yine de arayıp sorman lazım..
hem 4boyutlu renkli görürsün kuzunu:) en son 150tl idi,bir değişiklik olmamıştır sanırım..

canım 2 ağustosta tolga beyin özel muayenehanesinde ayrıntılı yaptırdım, 150 tlydi hala.
ecenin durumunu okuyunca dün hastaneyi aradım, 31.inde rabdevum var çünkü, şeker yü klemesi yapılacak. günü ve saati aynı bi sorun yok, niye öyle yapmışlar eceye anlamadım. o günkü tüm randevular ertelenmiş mi acaba? 20 gün çook uzun gerçekten, her testin zamanı var,olmaz ki öyle.

tesekkur ederiz hosbulduk kaydirigubbakcemile3 gercekten sabırsızlanıyorum. bundan 2 hafta once gitmistim doktora ama is nedeniyle sehir degisikliği yaptım. simdi 3 hafta daha atınca arada 5 hafta cok uzun geldi bebisimden uzak :çok üzgünüm: ayrıca gittigim hastanenin ultrason cihazıda cok iyi degildi kuzucugu henuz net gordugum soylenemez yani. sizin anlattıklarınızdan 4 boyutlu ultrasonu cok merak ediyorum. sanırım dayanamayıp hafta sonu gidicem belki cinsiyetide belli olur :Saruboceq: cok tesekkur ederim bilgiler icin. bu arada minik kurabiyen gercekten dunya guzeli gorunuyo kendinize iyi bakın

aramakla çok iyi yapmışsın canım,teyit etmek süper fikirmiş..
ecenin yaşadığı hakkaten ilginç,hala anlamış değilim ama ben bile gıcık oldum:)sen nasılsın bu arada?

canım 4 boyutlu süper,gerçekten neye benzediğini görüyorsun:) hatta tolga bey usgde eşime benzetirdi ki hakkaten babasına benziyor:)
minik kurabiyem de öpüyor teyzesi:)

linki vereyim,bir de facebook grubumuza bak,daha ne şeker kuzucuklarımız var:)

Welcome to Facebook

kızlar düşündüm taşındım biraz araştırdım ve tolga beye başlamaya tekrardan karar verdik eşimle.ctesi 3 te özel muaynanesine gideceğiz inşallah.sonrasında eğer olumlu olursa herşey hastaneye devam etmeyi düşünüyoruz.çok iyi dr larda var ama çoğu hastane dışında çalışıyor ve özel hastane fiyatı bir hayli artıyor.inşallah herşey güzel olur

canım o çok iyi doktorlar da var dediklerinin en iyisidir tolga bey:)
inşallah herşey yolunda gidecek ve sağlıkla kavuşacaksın kuzuna..

ya ecenin yazısın okuyunca bnde korktum 27sinde benimde randevum vardı ececim banu var özel sekreteri herhangi bir acil durumda o sana hastane içinden randevu veriyor.Ben acil durumlarda öyle yapıyorum...

merhaba arkadaşlar. minik zeynep ada'm dünyaya gözlerini açtı şükürler olsun:) bugün 1 hafta oldu. Tolga Beye ve çalışanlarına sonsuzca teşekkürler emeklerine ilgi ve alakalarına minnettarım. kendileriyle tanışmak son haftalarımda oldu ama doğumumun orda olması benim için cok iyi oldu. doğumuma gelince sancılar çektim normal bekledik Tolga Beyle ama açılma olmayınca epidural sezeryan oldum ki o kadar korkan bir insandım sezeryandan ama iyiki sezeryan olmuşum. bebeğimi doğarken gördüm doğar doğmaz yanağıma yaklaştırdılar öptüm kokladım bu anı hiç bir seye değişmem.şimdi çok iyiyim. Allah herkese hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler nasip etsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…