Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

Evet karnın sertleşmesine kasılma diyorlar tolga beye sormuştum...
allah hepimizi kurtarsın, bebeklerimiz sağlıkla gelsin inşallah...

ooo kızlar kasılma aşamalarına gelinmiş:)
allah sağlıkla kurtarsın inşallah hepinizi..
hamileyken zaman geçmek bilmiyor ama doğumdan sonra nasıl geçiyor anlamıyor insan..
kızım 3 aylık oldu bile:) darısı başınıza:)

bu arada defnecim gruba fotoğraf bekliyorum duyruluuur:)

34+1 hamileliğim bugün itibariyle.
en son bebeğim dönmemişti döndümü anlamıyorumda sürekli bi hareket var içerde ama anlayamıyorum.dönüncemi terskenmi idrar torbasına baskı daha çok yapıyo bilen varmı acaba.çünkü benimki nerdeyse altıma kaçıttırcak bazen beni :) bi hareket ediyo neye uğradığımı şaşırıyorum allah korusun bigün işicem ortalığa sayesinde :)-tatlicadiarzu-

evet anlattığına göre dönmüş gibi görünüyor... hissettiğin hareketler de, içerde bebişinin gerinmesi, hıçkırması el ayak hareketleridir... artık yavaş yavaş sonlara yaklaştığımız için doğum kanalına girmeye çalışıyordur kerata... yarın tolga beye gideceğim merak ettiğin bişey varsa sorabilirim...

doğum yaptın mı canım sen, eğer yaptıysan doğum aşamalarını tek tek anlatır mısın?

24 haftalık erken doğum yaptım 11 ağustosta 16 ağustosta kaybettim 2sinide...sebep yokken ....takdiri ilahi deyip teselli buluyoruz.benim için allah sabır versin die dua edermisiniz,,,,

canım aslında bende salı günü gidicem ama bi merakım var şimdi normal doğum olursa ben gece 2 de hastaneye gittim gelicek demi doktor bey :)

merhaba arkadaşlar bende tolga hocanın hastalarındanım.Bizde bebiş olması için uğraşıyoruz ama tuturamadık daha :))))daha önce bir bebek kaybettim 20 haftalıkken erken doğum oldu malesef faktör 8 ve paı genlerimde mutasyon varmış şimdi iğne kullanıyorum inşallah iyi haberler veririrm bende.İNŞALLAH Bütün anne adaylarımız sağlıklı bir şekide bebeklerini kucaklarına alırlar .Benimgibi isteyen annelerede hayırlı bir şekilde hamile kalıp kucaklarına alırlar bebişlerini:))

hemen ekliyorum tatlımmm

ayyyy yerim ben seniiii,içine düşecektim fotoğrafın:) allahım esirgesin canım,bu minicik fotoğrafta bile dünya tatlısı

doğum yaptın mı canım sen, eğer yaptıysan doğum aşamalarını tek tek anlatır mısın?

canım sen sonradan katıldığın için haklı olarak bilmiyorsun ama ben 36.haftada zorunlu olarak doğum yaptım,suyum azalıyordu ve sonunda bitti..o nedenle normal ilerleyen bir süreç değildi.. ama doğum hikayemi çok detaylı yazmıştım istersen link atayım okursun,belki o şekilde yardımcı olurum..

24 haftalık erken doğum yaptım 11 ağustosta 16 ağustosta kaybettim 2sinide...sebep yokken ....takdiri ilahi deyip teselli buluyoruz.benim için allah sabır versin die dua edermisiniz,,,,

hangi sözcük seni teselli eder bilemiyorum o nedenle allahım güç versin,sabır versin diye dua etmekten başkası gelmiyor elimden( üzüldüm,çok üzüldüm(

canım tez zamanda güzel haberler ver inşallah..
allahım sağlıklı ve uzun ömürlü evlatlar nasip etsin..

allah yardımcın olsun dilerim bebeğine kısa zamanda kavuşursun...

ay esra okurken nasıl heyecanlandım anlatamam... allahım bütün hayatını böyle mutluluklarla doldursun... ne kadar da güzel anlatmışsın...

doğum fotoğrafçısı elçin hanımın internet adresi var mı sende... ben bugün gittim tolga beye doğumum 15 eylülde olacakmış,
Bir de hastanede keşke yanıma almış olsaydım dediğin birşey oldu mu? gecelik sabahlık, pijama vs vs. epidural oldun ya iğne acıttı mı? nasıl oldu?

neyse elçin polatın sitesini buldum fıstığını da gördüm maşallah kilosu da güzel doğmuş erken olmasına rağmen... şimdi ne bıcırık olmuştur küçük hanım...

neyse elçin polatın sitesini buldum fıstığını da gördüm maşallah kilosu da güzel doğmuş erken olmasına rağmen... şimdi ne bıcırık olmuştur küçük hanım...

canım güzel dileklerin için çok teşekkürler,darısı daha güzel bir hikayeyle başına inşallah..
15eylül göz açıp kapayana dek gelir:)
hastane çantası ve diğerlerini detaylı yazmıştım hep de söyledim kullanmadğım oldu ama keşke şu olsaydı dediğim olmadı..ha bir tek pijama yerine gecelik alsaydım dedim çünkü hep gecelikleri giydim ama o da tercih meselesi..
epidural iğnesini duymadım bile:) herşey o kadar acısız ve ağrısızdı ki inanılır gibi değildi:)
anestezi uzmanı kenan bey epidural konusunda muhteşem,cidden profesyonel..
tolga bey zaten işin piri:)

elçin hanımın sitesini bulmuşsun,beğenmene sevindim fotoğrafları:) o kadar tatlı ki o da ameliyathaneye renk kattı..çektiği her kare çok güzeldi..kesinlikle tavsiye ederim..

ama doğumdaki fotoğaflara bakınca ay bu çocuk o muydu diyorum:) öyle değişti ki:)
facebooktaki grubumuza yeni foto yükleyeceğim birazdan,bakarsan sen de hak verirsin:))

hamilelik güzel ama kucağında olması gözünün içine bakması bambaşka..
allahım sağlıkla kavuştursun bak az bile söylemiş herkes diyeceksin:)

Bak şimdi yine çok güzel anlatmışsın şimdi dünyaya getirip gözünün içine bakmak istiyorum tolga bey bana 15 eylül dedi ama daha önce de gelebilir miki:):) 2 eylülde tekrar kontrolüm var ozaman da 15 eylül derse ve bebeğim bayramda gelmeye karar verirse ben ne yaparım...Tolga bey de izinli olacak ozaman... offffff allahım inşallah 2 eylülde gittiğimde hadi alalım der:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…