Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

gözünaydın canım,allahım analı babalı büyütsün inşallah..

kızımın adaşı hoşgelmiş dünyayaopuyorumnanaktan

şanslısın ki tolga beyle geç de olsa tanıştın ve bak anlatacak güzel doğum anıların var:)

dilem anne gözünaydın, ne güzel böyle memnun kalman, çok seviniyorum.

bebeğini sağlıkla büyütmeni dilerim.

gözün aydın allah analı babalı büyütsün:))

Gözün aydın dilemanne darısı benim başıma inşallah:)

esra selam ayın 2sinde son kontrolüm var, sezeryan olacağım; Tolga Bey 15inde alırım bebeği dedi; Tolga Bey çatı muayenesi yapıyor mu? merak ettim de...

Maşallh allah analı babalı büyütsün ayrıntılı bir doğum hikayesi paylaşırsın artık:):)

esra selam ayın 2sinde son kontrolüm var, sezeryan olacağım; Tolga Bey 15inde alırım bebeği dedi; Tolga Bey çatı muayenesi yapıyor mu? merak ettim de...

canım benim durumum farklıydı malum son haftaları göremedim:))
ama tanıdıklarımdan söyleyeyim eğer normal doğum seyrindeyse herşey çatı muayenesi yapıyor ama sezeryan olacağı kesinse senin gibi çatı muayenesi yok:) hadi yırttın:))

ama şimdiden söyleyeyim doğumdan iki ay sonra detaylı bir muayene var,smear falan alınıyor:)
haa bir de kan-idrar vermekten bıktıysan müjde doğum sonrası o muayenede onlar da var:))

ben her seferinde bu son değil mi diyordum duygu sömüren ses tonuyla ve hep tamam son diye teselli ediyordu ama anladım ki çocuğu doğursak bile o kan-idrar testlerinden kurtuluş yokmuş:))
ama sağolsun tolga bey hepsini bizim sağlığımızı ve bebeklerimizin sağlığını şansa bırakmamak için yapıyor..

doğumdan sonra tolga beye duyduğumuz minneti çok daha iyi anlayacaksın vereliniortak

Teşekkür ederim esracığım kısmen de olsa güzel haberler verdin:):):): gösterip çektin gösterip çektin valla.... okurken acaba bu cümlenin sonunda ne var diye okudum:):):) sen var ya acayip sürükleyici bir kitap yazabilirsin bu anlatımla:):):) çok hoşuma gitti ya harika...

Az kaldı doğuma ve o kadar çok heyecanım var ki anlatamam; 20 gün sonra evde viyak viyak bir varlık olacak bana ait o anın hayaliyle yaşıyorum... korku da var tabi... bir an önce sağlıkla doğmasını istiyorum...

Senin bebik ne alemde büyümüştür artık maşallah:):)

slm anneler...
ctesi 3 te tolga beyin özel muayenehanesine gittik eşimle.ben 2 doğumumla tüm başıma gelenleri anlattım.ilgiyle dinledi.sonra bebeği muayne etti.5 kilo aldığımı söyleyince hem biraz kızdı hem ha bire şaka yollu laf sokuşturup durdu.işte yağdan ultrasonda iyi göremiyormuşuz bebeği ,o nedenle kara kara göründüğü de oluyormuş fln.bundan sonra gr almak yok dedi.çaresiz peki dedm de şu boğazımı nasıl tutacağım bilmiyorum.haklı olduğuı için hiçbir dediğine kızmadım tabi.alanında çok bilgili bir dr tavrı var gerçekten acaba demiyorsunuz.tek canımı sıkan şey burnunu ölçecekti dawn sendromu varmı diye karından iyi göremediğinden alttan baktı.ben de şok oldum ama bebeğimin sağlığı için bişi diyemedim.16.haftada alttan muayene beklemiyordum doğrusu ama yağlarımdan dolayıymış.ben kalkıp hazırlanırken bebeğimde yön değiştirmiş zaten alttan yine tam göremedi, karnımdan bakınca gördü bu sefer.herşey yolunda dedi.ben bu ölçümü yapmadan hastamı bırakmam,buı ölçüm 3lü testten bile daha güvenilirdir dedi.içimiz rahatladı.yalnız 3 lü test için denge denen labratuara yönlendirdi ve 30 tl fln tutar dedi ama ben emekli sandığına bağlıyım 80 tl dediler biraz moralimiz bozuldu.neyse inşallah 1 seferliktir.bi de dengenin alanında en iyilerden olduğunu biliyorum.o nedenle napalım bebeğimiz için giden gitsin dedik.bu arada 1 oğlum ve ardından 19 aylık bir kızım vardı.bu bebişimde kızmış.ben çok sevindim küçükle aynı cinsiyette diye.Allah sağlık sıhhat versin tüm bebişlerimize...bi sonraki kontrol ekimin ilk haftası.bu arada ben randevu olayının ertelenmesini sordum 3 hafta birden attılar dedim.gerçekten çok yoğunluk var dedi.ayda 60 sezaryana giriyormuş ya da doğuma tam hatırlamıyorum.çok yoğunum dedi.bundan sonra problem olmaz dedi.işte böyle şekerlerrr

ayy canım ne kadar şekersinolumunekankayizsmile
çok teşekkür ederim ne güzel şeyler yazmışsın:kedi:

20gün sonra da çook şeker bir anne olacaksın,baldan tatlı da bir bebişin olacak :asigim:

doğumdan sonra aa ne kadar kolaymış,boşuna korkmuşum herşey süper diyeceksin:)

vee saatler çok hızlı çalışıyor dedirtecek kadar hızlı geçecek zaman..
inan 7/24 kızımlayım ama sanki yetmiyor,doyamıyorum gibi geliyor:)

daha dün gibi yanağıma koydukları an.. ve sanırım bir ömür öyle gelecek..
allahım uzun,sağlıklı,mutlu ve huzurlu ömürler versin yavrularımıza..

zeynom kocaman oldu teyzesi,hergün yeni bir huy icat ediyor:)))
bu ara memeyi reddetme evresindeyiz,binbir şaklabanlık yapıyorum emsin diye:)
oyun oynamayı öğreniyor hatta sallanma-kucaklanma gibi istekleri öyle net belli ediyor ki,
yüz ifadesinden anlıyorum:))
eşim şimdi ne istiyor diye soruyor,bakıyorum hımm salıncak istiyor diyorum:))) ki o dakika kucak-oyun fayda etmiyor,salıncak saatiyse illa istediği olacak :)))))

evimiz panayır gibi:)) çok yorucu ama hayatımın en keyiflli günleri..

ilk günler yeni hayatın telaşıyla geçiyor ama çok kısa zamanda sesinden anlıyor insan herşeyi..
sağlıkla gelsin de maceralarınızı dinleyelim zevkle:)

ececim çok sevindim güzel haberlerle dönmene:)
topiğimize bir prenses daha geliyor deseneopuyorumnanaktan
tolga bey işi şansa bırakmaz,vajinal usg yapmasının sebebi de odur..
denge de dediğin gibi çok iyidir alanında,zaten hastaneye gitseydiniz de bu test yapılacaktı,iyi olmuş..
valla tolga bey kadar doğuma giren doktor azdır herhalde:))
benim doğumum sabah 7 de ameliyathaneye girmemle başladı ve saat 7:42'de kızım doğdu,söyleyince normal doğum mu diyorlar,o saatte sezeryana ihtimal vermiyor kimse:))
bazen tolga beyin uyumadığını falan düşünüyorum:)))
sabahın köründe hastane,mesai sonrası muayenehane,allah güç versin:)

sonraki muayeneye randevu almak için acele et,şimdiden al hatta:))

Merhaba kızlar
Biraz kendi durumumdan söz edip Tolga Bey hakkında deneyimi olan arkadaşlarımdan fikir isteyeceğim.
Ben evlendiğimin ertesi ayından itibaren Lina Kadın sağlığı merkezine devam ediyorum.Polikistik over olduğumu öğrendiğimden beri orada tedaviye başladım.2 kez başarısız klomen+pregnyl denemesinden sonra tam aşılamaya geçecekken 3. klomen denememde hiç ümidim yokken Rabbim mucizesini bana gönderdi...
Haliyle hamile kaldıktan sonra da bu zamana kadar aynı merkeze ve aynı doktora gitmeye devam ettim. Fakat şimdi doğumla ilgili planlarımı etleştirmeye başladım.Çünkü bazı hastaneler doğumda kendi doktorlarına muayene olmuş olmayı mecbur koşuyorlar.Hatta birçok hastane bu şekilde.Ben devlette doğum yapmayı hiç düşünmedim direkt özel hastane arayışına girdim.Benim doktorumda birçok özel hastanede doğum yaptırıyor buna Akay da dahil fakat o zaman misafir doktor durumuna girdiği için fiyat 1100 lira falan fark ediyor. Akay şimdi 1750 lira fiyat veriyor fakat beim doktorum gelirse 2800 oluyor... Bu da bana gerçekten gereksiz bir masraf gibi geliyor. Şu an için Akay hastanesinde doğum yapmaya karar verdim. Zaten evimize de çok yakın mesafede.
Akay'ın doktorlarından Gül Savcı hanım görümcemin müşterisi ve benim için gelsin kolaylık sağlarım falan da demiş fakat ben şimdi araştırma yaparken Tolga Bey'i duydum.Şu an gerçekten çok kararsız durumdayım. İçimdeki tereddüt daha çok Tolga bey'in çok talep gören biri olması ve yoğunluğu. Ben şimdiki doktoruma heran gidebiliyorum.Her an cep telefonundan bilgi alabiliyorum.Çok ani birşey olduğunda hemen gel bakalım diyor.Tolga bey bu kadar yoğunken acaba aksama yaşar mıyım? yada acil durumlarda kendisine ulaşabilir miyim? Lütfen bana tecrübeleriniz sayesinde yardımcı olun hanımlar. Eğer olmazda gül hanımdan randevu alıp ona başlayacağım ve doğumumu da ona yaptıracağım.

canım minik mucizene sağlıkla kavuş inşallah..
çok şükür çok acil bir durum yaşamadım ama ateşim çıkmıştı o zaman hemen ulaşabilmiştim doktorumuza..allah esirgesin acil bir durum olmasın hiç ihtiyaç duyma ama duyarsan da mutlaka ulaşırsın..
tolga bey çok yoğun ama mesleğini çok severek yapıyor,uykusuz yorgun bile olsa enerjisi eksik olmaz,hep ilgilidir..
gül hanım da mutlaka iyi bir doktordur ama tolga bey başkadır:)

Şimdi 3lü testim falan devam ettiğim doktorda yapılsın Tolga beyden randevu almayı deneyeceğim... Umarım bende sizler gibi çok memnun kalırım

Bende tolga beye gidiyorum istediğim zaman tlf ulaşabiliyorum Bir keresinde cenazemiz vardı ve yola çıkacaktık. Doktorum Tolga beyi aradım yolculuk yapmam gerektiğini ve önerip önermediğini sormak istedim tlf kapalıydı sesli msj bıraktım ve yaklaşık yarım saat sonra beni aradı ameliyatta olduğunu oyüzden tlf kapalı olduğunu söyledi başınız sağolsun dedi 5-6 saate kadar yolculuğu önerdiğini söyledi.Tek kelimeyle çok ama çok ilgili bir doktor ben çok memnunum çok hihoyyyt

kızlar ben de hastanemi ve doktorumu değiştirmek istiyorum...
biraz geç kaldım ama...
34+3 teyim şuanda...
akay hastanesinde doğum yaptırırlar mı sizce bu haftadan sonra ? epidural var mı bir de orda ?
ücretleri hakkında bilgisi olan da paylaşırsa çok sevinirim...
çok moralim bozuk, herşeyim ters gidiyor
mafoldumben

Şimdi 3lü testim falan devam ettiğim doktorda yapılsın Tolga beyden randevu almayı deneyeceğim... Umarım bende sizler gibi çok memnun kalırım

şimdiden al canım randevunu:))

:hooray::hooray::hooray:

canım sezeryan-normal doğum hangisi olursa olsun doktorumuzun önerisi zaten epidural..
hatta anestezi uzmanımızın da eli öyle hafif ve başarılı ki herkes çok memnun kenan beyden..terapist gibi diye tanımlıyorum onu:))
sezeryanda 2 gece kalıyorsun 1750tl,
normalde 1 gece 1500tl.. paket fiyatları bunlar,herşey dahil..

arayıp sor istersen en yakın ne zamana randevu alabiliyorsun..epey yoğun çünkü tolga bey..
ilk sefer zor ama sonraki kontrollerde hemen muayene sonrası alınca kolay oluyor..
memnuniyet için de topiği biraz okuman yeterli olur diye düşünüyorum..
sağlıkla gelsin yavrun..

canım sezeryan-normal doğum hangisi olursa olsun doktorumuzun önerisi zaten epidural..
hatta anestezi uzmanımızın da eli öyle hafif ve başarılı ki herkes çok memnun kenan beyden..terapist gibi diye tanımlıyorum onu:))
sezeryanda 2 gece kalıyorsun 1750tl,
normalde 1 gece 1500tl.. paket fiyatları bunlar,herşey dahil..

arayıp sor istersen en yakın ne zamana randevu alabiliyorsun..epey yoğun çünkü tolga bey..
ilk sefer zor ama sonraki kontrollerde hemen muayene sonrası alınca kolay oluyor..
memnuniyet için de topiği biraz okuman yeterli olur diye düşünüyorum..
sağlıkla gelsin yavrun..[/QUOTE]

epidural normal düşünüyorum bende inşallah... fiyatlar da uygun... biraz evime uzak ama, napalım zaten hemen doğum başlamaz diyorlar...
korktuğum bu aydan sonra beni kabul edip etmeyecekleri... bi telefon etmek en iyisi sanırım... umarım kabul ederler mafoldumben
çok çok teşekür ederim bilgilendirmen için...
:gitme:

aradım, tolga bey ayın 21 ine kadar doluymuş ...
gül hanım ve sema hanım varmış,
gül hanımdan randevu aldım, daha da fazla geç kalmış olmamak için...
randevu cumartesi ama benim içim rahat etmicek gibi, yarın sabah gitsemmi direk bilmiyorumkismile

epidural normal düşünüyorum bende inşallah... fiyatlar da uygun... biraz evime uzak ama, napalım zaten hemen doğum başlamaz diyorlar...
korktuğum bu aydan sonra beni kabul edip etmeyecekleri... bi telefon etmek en iyisi sanırım... umarım kabul ederler mafoldumben
çok çok teşekür ederim bilgilendirmen için...
:gitme:

allah gönlüne göre versin canım..
uzaklığı dert etme doğum hemen başlamıyor dediğin gibi..
kabul ederler diye tahmin ediyorum ama istersen bir ara..

hadi güzel haberlerini ver de sana hoşgeldin partisi yapalım:dance:

allah gönlüne göre versin canım..
uzaklığı dert etme doğum hemen başlamıyor dediğin gibi..
kabul ederler diye tahmin ediyorum ama istersen bir ara..

hadi güzel haberlerini ver de sana hoşgeldin partisi yapalım:dance:
[/QUOTE]

cuma sabaha randevu aldım gül hanım diye bi doktordan...
beni kabul edip etmeyeceklerini bi öğreneyim de, tolga bey doğuma girmeyi kabul ederse onu isteyim özellikle...
umarım kabul ederler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…