Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

Bak şimdi yine çok güzel anlatmışsın şimdi dünyaya getirip gözünün içine bakmak istiyorum tolga bey bana 15 eylül dedi ama daha önce de gelebilir miki:):) 2 eylülde tekrar kontrolüm var ozaman da 15 eylül derse ve bebeğim bayramda gelmeye karar verirse ben ne yaparım...Tolga bey de izinli olacak ozaman... offffff allahım inşallah 2 eylülde gittiğimde hadi alalım der:):)

canım tolga bey işini şansa bırakmaz o yüzden rahat ol,tatil vs gibi durumları konuşup ona göre bir yol çizersiniz..
bu bayram en tatlı hatta ballı tatlı sizin eve gelecek anlaşılan :emir_bebek:
çifte bayram diye buna derler herhalde:))
sabırsızlığın tavandadır ama kuzucuk annem beni çok istiyor hemen gideyim der aman sen ona çaktırma :))

canım tolga bey işini şansa bırakmaz o yüzden rahat ol,tatil vs gibi durumları konuşup ona göre bir yol çizersiniz..
bu bayram en tatlı hatta ballı tatlı sizin eve gelecek anlaşılan :emir_bebek:
çifte bayram diye buna derler herhalde:))
sabırsızlığın tavandadır ama kuzucuk annem beni çok istiyor hemen gideyim der aman sen ona çaktırma :))

evettttttttttt keşke bayramdan önce gelse ne kadar mutlu olurum... sabırsızlık hat safhada delireceğim.... çaktırma diyorsun da 2 eylülde çaktırayım da alsın tolga bey:):):)):) yoksa ben çatlayacağım... bayram şekerim olsun oğlum benim..

canım tez zamanda güzel haberler ver inşallah..
allahım sağlıklı ve uzun ömürlü evlatlar nasip etsin..[/QUOTE]

inş canım bütün isteyenlere versin allah

evettttttttttt keşke bayramdan önce gelse ne kadar mutlu olurum... sabırsızlık hat safhada delireceğim.... çaktırma diyorsun da 2 eylülde çaktırayım da alsın tolga bey:):):)):) yoksa ben çatlayacağım... bayram şekerim olsun oğlum benim..

doğum sezeryan olacak sanırım hadi hayırlısı güzel haberleri bekliyoruz isim bellimi??

24 haftalık erken doğum yaptım 11 ağustosta 16 ağustosta kaybettim 2sinide...sebep yokken ....takdiri ilahi deyip teselli buluyoruz.benim için allah sabır versin die dua edermisiniz,,,,

Allah sabır versin canım, dualarımız seninle. İnşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalıp kucağına sağlıkla alırsın bebişlerini.

Slm kızlarr esra nasılsın canım.Setap allah bebeğini zamanında kucaüına versin...korkma Tolga beyde doğum yapmak gerçekten çok keyifli..aynen esranın anlattığı gibi. :ecrin_bebek:

Arkadaşlar,merhabalar...
Doğum yaptıktan ne kadar süre sonra bebeğimize eğitim setleri vb almamız gerekiyor.Hangi firmanın ne tarz oyuncaklarını ya da eğitim setlerini önerirsiniz. İnternette o kadar çok seçenek var ki. Ben kullanan ve memnun kalan arkadaşlarımızın önerisi ile bu tarz şeyler almak istiyorum.

Slm kızlarr esra nasılsın canım.Setap allah bebeğini zamanında kucaüına versin...korkma Tolga beyde doğum yapmak gerçekten çok keyifli..aynen esranın anlattığı gibi. :ecrin_bebek:

Amin canım çok teşekkür ederim canım senin de var mı doğum hikayen! zaten heyecanlıyım da okuyup okuyup daha çok heyecanlanmak istiyorum... okurken sanki okuduğum herşeyi ben yaşıyorum gibi mutlu oluyorum...

canım iyiyiz çok şükür,kızımla beraber büyüyoruz:) anne olmayı öğretiyor bana:)
büyüdükçe daha keyifli oluyor hayat..hatta bugune kadar ne kadar yavanmış hayat dedirtiyor..evet yorucu ama bir gülüşü herşeyi alıp götürüyor..
senin durumun her anlamda 2 katı tabi:))
sen nasılsın fıstıklar nasıl? ben biriyle başederken yoruluyorum ama allahım veriyordur sabrını..

Arkadaşlar,merhabalar...
Doğum yaptıktan ne kadar süre sonra bebeğimize eğitim setleri vb almamız gerekiyor.Hangi firmanın ne tarz oyuncaklarını ya da eğitim setlerini önerirsiniz. İnternette o kadar çok seçenek var ki. Ben kullanan ve memnun kalan arkadaşlarımızın önerisi ile bu tarz şeyler almak istiyorum.

canım eğitim setini öneren bir arkadaş vardı,yanılmıyorsam defnedamla bahsetmişti..topiği okuyunca yanıtlar mutlaka..
oyuncak için de bol ses çıkaran herşey işe yarıyor,özellikle çıngırak:) bir de aktivite oyuncağı var fisher price onunla oynuyor bu ara..dönence de en sevdiği oyuncak..o da fisher price..sanırım ilk aylar için bu kadarı yeterli:)

Amin canım çok teşekkür ederim canım senin de var mı doğum hikayen! zaten heyecanlıyım da okuyup okuyup daha çok heyecanlanmak istiyorum... okurken sanki okuduğum herşeyi ben yaşıyorum gibi mutlu oluyorum...

inşallah çok güzel bir hikayen olacak ve biz de senin hikayeni keyifle okuyacağızopuyorumnanaktan

canım iyiyiz çok şükür,kızımla beraber büyüyoruz:) anne olmayı öğretiyor bana:)
büyüdükçe daha keyifli oluyor hayat..hatta bugune kadar ne kadar yavanmış hayat dedirtiyor..evet yorucu ama bir gülüşü herşeyi alıp götürüyor..
senin durumun her anlamda 2 katı tabi:))
sen nasılsın fıstıklar nasıl? ben biriyle başederken yoruluyorum ama allahım veriyordur sabrını..

canım eğitim setini öneren bir arkadaş vardı,yanılmıyorsam defnedamla bahsetmişti..topiği okuyunca yanıtlar mutlaka..
oyuncak için de bol ses çıkaran herşey işe yarıyor,özellikle çıngırak:) bir de aktivite oyuncağı var fisher price onunla oynuyor bu ara..dönence de en sevdiği oyuncak..o da fisher price..sanırım ilk aylar için bu kadarı yeterli:)

inşallah çok güzel bir hikayen olacak ve biz de senin hikayeni keyifle okuyacağızopuyorumnanaktan

ömrüm 76 nın ikizi mi var ne güzel allahım analı babalı büyütsün seninkini de ömrümünkini de:nazar:

inşallah ben de sizler kadar güzel anlatabilirim hikayemi allahım yardım etsin annelere de anne adaylarına da... mis bebeğini öpüyorum yürekten...

maytap çok üzüldüm, allah sabır versin. yine burada okumuştum , bu acının tek tesellisi ikizlerinin kardeşini kucağına almak olacaktır. en yakın zamanda sağlıkla mutlulukla kavuşmanı dilerim.

soyarslan eğitim seti derken neyi kastettiğini anlamadım. ben pek çok oyuncak aldım kızım 1 yaşında ama eğitim seti gibi değillerdi. açıklarsan yardımcı olmaya çalışırım.

Merhabalar, aslında anlatmak istediğim tam olarak oyuncak değil.Arkadaşım oğluna monozebra adında bir eğitim seti almış. Oyun kartlarının üzerinde siyah beyaz dairesel çizimlerle hayvan figürleri var. Bunları bebeğine gösterip hikaye anlatıyor. Bu tarz oyun ve eğitim setlerinden bahsediyorum.

2 hafta önce tolga beye 24 ü için randevu almıştım sizlerin sayesinde.bugün hastaneden aradlıar ve bi sorun çıktığını randevumu 14 eylüle erteleyeceklerini söylediler.ben günlerdir bugünün gelemesini beklerken,tam dr umum buldum derken herşey altüst oldu.1-2 gün değil tam20 gün erteleme.yaaa nasıl olur bu???çok kızgınım.şimdi işim yoksa tekrardan dr ara bul araştır.bi de randevudan 1 gün önce haber veriyolar yani çok kızgınımalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

2 hafta önce tolga beye 24 ü için randevu almıştım sizlerin sayesinde.bugün hastaneden aradlıar ve bi sorun çıktığını randevumu 14 eylüle erteleyeceklerini söylediler.ben günlerdir bugünün gelemesini beklerken,tam dr umum buldum derken herşey altüst oldu.1-2 gün değil tam20 gün erteleme.yaaa nasıl olur bu???çok kızgınım.şimdi işim yoksa tekrardan dr ara bul araştır.bi de randevudan 1 gün önce haber veriyolar yani çok kızgınımalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

ece78 böyle birşey benim başıma hiç gelmedi bence üzerine düş tekrar ara... 20 gün erteleme mümkün olmaması gerek...

başka bir seçenek sunmadı.en erken 14 eylülü olabilirmiş.tatile fln çıkacakmış o arada dr bey.inanamıyorum hala.cinsiytini de öğrenecektik.3 lü taramamda vardı.2liyi kaçırmıştım zaten.2 haftadır bekliyorum.şimdi iyi bir dr düşünsem gene 2 haftadan önceye randevu alamayacağım.çok kızgınım.offff

ömrüm 76 nın ikizi mi var ne güzel allahım analı babalı büyütsün seninkini de ömrümünkini de:nazar:

inşallah ben de sizler kadar güzel anlatabilirim hikayemi allahım yardım etsin annelere de anne adaylarına da... mis bebeğini öpüyorum yürekten...

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

soyarslan eğitim seti derken neyi kastettiğini anlamadım. ben pek çok oyuncak aldım kızım 1 yaşında ama eğitim seti gibi değillerdi. açıklarsan yardımcı olmaya çalışırım.

Merhabalar, aslında anlatmak istediğim tam olarak oyuncak değil.Arkadaşım oğluna monozebra adında bir eğitim seti almış. Oyun kartlarının üzerinde siyah beyaz dairesel çizimlerle hayvan figürleri var. Bunları bebeğine gösterip hikaye anlatıyor. Bu tarz oyun ve eğitim setlerinden bahsediyorum.

damla değilmiş demek ki eğitim setini anlatan,kimdi hatırlayamadım:)
soyarslancım üşenmezsen biraz karıştır ilk sayfaları,internet adresi falan da vermişti bir arkadaş..
bahsettiğin siyah beyaz kartlar ilk doğduğu zaman bebeklerin en ilgisini çeken renk siyah beyaz olduğu için dikkatini çekmek için sanırım..
ama o kadar erken dönemde onunla bu oyunu oynamak için ne kadar vaktin olur bilemem:)
yepyeni hayata alışırken onu kucaklamak ve konuşmak kartlardan daha büyük gelişim sağlar bence..
ama sonraki zamanlar için süper fikir..

canım eğer bir yanlış anlaşılma yoksa kızmakta çok haklısın,çok uzun bir süre ertelemişler..
nasıl bir gerrekçe sundular peki, çok merak ettim? yanlış anlaşılma olduğuna inanmak istiyorum..

bence pire için yorgan yakma,bu 20gün içinde başka doktora git istersen ama hastaneye kızıp tolga beyden mahrum kalma..

X