Akay Hast. Tolga Ecemiş'e gidenler buraya lütfen

merhaba arkadaşlar hepinize saglıklı gunler diliyorum oncelikle.. biz 15. haftanın icindeyiz. ben haftasonu tolga beyin muayenehanesine gittim tolga bey bebegi bayagı inceledikten sonra gulerek 'kız bebek' dedi. bende duydugumdan beri gulumsemeyi atamadım hala yuzumden opuyorumnanaktan insallah saglıklı sıhhatli gelir kucuk bebecik. insan ne kadar heyecanlanıyor. bu arada tecrubelerinizden faydalanmak istiyorum bi soru soracaktım. tolga bey hem elevit hem kalsiyum hemde magnezyum verdi hergun almam icin. ancak magnezyum sadece birinde degil bu ucunun icindede var. acaba miktar olarak fazlamı oluyo diye kafama takıldı.sizde hepsinden aynı anda kullanmısmıydınız. fazlasıda zararlı olabilirmi diye korktum cunku kan degerlerim cok iyi cıktı. CADIARZU

valla ben de hafta sonu tolga beydeydim 17 haftalığım ve 5 kilo aldığımı söyleyince eleviti hemen kesti.sadece calsiyum verdi.sende ihtiyaç görmüş demkki:)))

topiğimizde prensesler çoğunluktabayanssulusmile

elenga,saydıklarının hepsini kullandım..
magnesyum kasılmaları önlüyor hatta erken doğumdan da koruyormuş:)
ama en güzeli kabızlık varsa çare oluyor:))

ececim sen de iyi bir başlangıç yapmışsın 5kg ile:)))

ama takmayın kiloları çoğu gidiyor doğumdan sonra:)
ben homini gırtlak yedim 12kg ile doğuma gittim ve sonra 8kg ilk 2 haftada gitti,4 kg hala benimle:))
kendi haline bıraktım bakalım doğal olarak ne kadar verebilirim diye ama uzman yardımı olmadan ve spor yapmadan mümkün değilmiş test ettim:)))

ben zayıf degilim aslında ama mide bulantılarından henuz kilo almadım ilk kilomu koruyorum simdilik guclubacismile tabi bundan sonra ne kadar hızla almaya baslarım bilemiyorum bu kadar vitamin bide bulantılarda yavastan gecmeye basladı istahım iyice artacak galiba hadi hayırlısı eyvahedigeldismile iyi icim rahatladı o zaman birden hepsini birden iceceksin deyince gozlerim oynamıstı yerinden :1shok: cok tesekkur ediyorum kıssslaarrrrr

kiloları takmayın diosun ama 12 kg almış olsam bende takmazdım :)))

canım vitamini gece yatarken içersen iştahını kontrol edebilrsin bir parça:))
sabah aç kurt gibi uyanırsın ama sıkı bir kahvaltının zararı olmaz..
ben her sabah öyle bir kahvaltı yapıyordum ki şimdi düşününce nasıl üşenmeden hazırlamışım diyorum ama o zaman o iştah herşeyi yaptırıyormuş:)))

kiloları takmayın diosun ama 12 kg almış olsam bende takmazdım :)))

canım 12kg kulağa az geliyor ama penguen gibiydim,vücut yapısıyla alakalı sanırım..
ameliyat masasında ne zaman yemek yiyebilirim diye sorup herkesi güldüren çok hamile yoktur herhalde:))

YOOO BAKTIM FOTOLARINA GAYET DE GÜZEL GÖRÜNÜODUN
opuyorumnanaktan

YOOO BAKTIM FOTOLARINA GAYET DE GÜZEL GÖRÜNÜODUN
opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan canım benim balon gibiymişim şimdi görünce inanamıyorum,inanmak istemiyorum:))))
eşime cidden bu kadar büyük müydü göbüşüm diyorum,yoksa kameranın azizliği mi:)))

işte bunları unutunca 2.çocuğu istiyor insanlar,anladım:)))

sağlıkla gelsin yavrun kollarına tüm sıkıntılar uçup gidiyor,kilo umrunda olmayacak,amaaan diyeceksin:)))

Merhabalar Tolga bey mutlaka gerekli gördüğü için vermiştir.bende sabah akşam ve öğle birer tane içiyordum kabızlık için vermişti...

Esraa sen 12 kilo ilemi doğum yaptın...çok güzel yaa ... bişey diyimmm ben 21 kilo almıştım 61 le hamile kaldım ..82 ile doğum yAptım.şu an 65 kiloyum sizden farkım minik kızlarımın 2 tane olması kaydirigubbakcemile5 Acıktım diyen bide ben varım canım KenaN Beyle Tolga Bey yemekle ilgili konuşunca bende çok acıktım dedim..Kenan beyde sana yukarıda verecekler dedi tam 5 saat aç ve susuz kaldım...Sonra 2 günde 8 litre su içtim....

Son düzenleme:
hımm demel magnesyumu kabızlık için de veriyyor.ben yok demiştim ondan vermemiş olablir.yaaa bana artık gr almak yok dedi ama olmuyor ne yapçam ben???

Bende tanıştım Tolga beyle...
Gerçekten çok iyi bi doktor, herşeyden önce çok iyi bi insan...
Çok ilgili... keşke en başındna beri Tolga beyle tanışmış olsaymışım...

Merhabalar Tolga bey mutlaka gerekli gördüğü için vermiştir.bende sabah akşam ve öğle birer tane içiyordum kabızlık için vermişti...

Cnm Tolga bey sana hangi magnezyum hapını vermişti. Benimde şu sıralar kabızlık sorunum var. Acaba benim içtiğim mi? Ben osteocare kullanıyorum kalsiyum magnezyum karışık.

banada hem osteocare verdi hemde magnesium diasporal. bu kadar magnezyum alacak kadar sikayetim yok aslında :sinifsinif: bu arada beceriksizligim tuttu su harika cizelgelerden ben ekleyemiyorum :çok üzgünüm: cizelge kısmında tickerfactory den ekleyebilirsiniz diyo orda olusturuyorum kodunu yapıstırıyorum ama formata uygun degil diyo bu seferde :umursamaz: cıldırmak uzereyim laelaelaelaelae

Cnm Tolga bey sana hangi magnezyum hapını vermişti. Benimde şu sıralar kabızlık sorunum var. Acaba benim içtiğim mi? Ben osteocare kullanıyorum kalsiyum magnezyum karışık.

Canım benim kullandığım hapın adı magnesıum idi toz olanınındaN su ile karıştırıp içiyordum..günde 3 defa onu içmeden tuvaletye çıkamıyordum...

merhaba
ben de 21 haftalık hamileyim.ve doktorumuz tolga bey.bu topiği görünce yazmak istedim,kendisinden gerçekten çook memnunuz,gayet ilgili ve bilgili bir doktor.

ömrümcüm sen ikiz doğurdun o kadar olur:))
ececim valla yememeye çalıştıkça iştahın açılır şimdi senin:)))
lovelinya canım doğumdan sonra tanışmış da olabilirdin,hala kardasın
hkübrac sen nasılsın,nasıl gidiyor?
elanga canım lilypie sitesini dene bir de..
cambaz sen de hoşgeldin aramıza,sağlıkla kavuş yavruna..hemen facebook grubumuza da bekliyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…