Airfrey

Benimde hiç kokmuyor, balık yaptığım zaman bile koku sinmedi şaşırdım...

Karnabaharı küçük küçük ayırıp baharatladım, az bir şey yağladım attım airfry moduna. Küçük olunca 10-15 dkda pişiyor. çıkarınca da mayonez ve acı sosla karıştırdım.
Tesekkürederim tarif için en kisa zamanda deniycem
Yağ sıçramaması için aparatlar var onlardan bir bakın derim.
Ilk defa duydum arastirayim saolun
Benimde hiç kokmuyor, balık yaptığım zaman bile koku sinmedi şaşırdım...
CUpra cok kokmamisti aynen ama tavuk kofte patates kokuyo baya bizde hatta kiminde duman oluyo pespese 3 kere filan pisirince

Ben de kullanmak almak istiyorum ama elektrik ne kadar yakar bilemiyorum.Araştırdığıma göre bayağı yakıyor o yüzden vazgeçtim ama çokta istiyorum kararsız kaldım.Ben de burda sordum sence nasıl etrafında kullanıp elektrik konusunda memnun olan var mı

Ben de kullanmak almak istiyorum ama elektrik ne kadar yakar bilemiyorum.Araştırdığıma göre bayağı yakıyor o yüzden vazgeçtim.
Aldığınız markaya göre değişebilir.
Benim bu ay sadece 10 TL fark etmiş , üstelik neredeyse hergün kullanıyorum.

Peki elektrik nasıl geliyor fazla mı nasıl

Benim patatesler yapisiyor bazen neden acaba? Güzel patateslerinizin sırrını öğrenmek isterim

Benim patatesler yapisiyor bazen neden acaba? Güzel patateslerinizin sırrını öğrenmek isterim
ben küp küp yapıyorum çogunlukla dogradikdan sonra yıkıyıp iyice süzüp yağ tuz koyup 190 derecede yapiyorum. Dk bilmiyorum istedigim kizarikliga gelince alıyorum. Mis gibi oluyo

Benim farketmedi fatura ama aldigimdan beri firini hic kullanmadım

GOz karari yag koyuyorum patateslerin uzeri parlayacak kadar fazla degil, birde sure boyunca acip silikon spatula ile karistiyorum miktar az ise sallamak yeterli oluyor hepsi esit seviyede kizariyor

Peki elektrik nasıl geliyor fazla mı nasıl
1ay oldu biz alali ayni zamandada kurutma makimesini kullanmaya baslamistim ikisi denk geldi onceki ay fatura ile 60tl fark vardi , camasir kurutma makinesi 40 50 oynariyordu faturai zaten uc asagi bes yukari 10-20tl arasi fark firindan cok cok daha az

Fırının yeri ayrı airfryerinki ayrı
Birini alınca öbürünü atmıyoruz
Nasıl robot süpürge alınca diğeri süpürge be viledayı atmadıysak
Hepsini amacına göre kullanınca gayetde rahatlık
Örneğin akşama balık yiceksek koca fırını çalıştırmıyorun içine 3-4 dilim somon koyuyorum yanına biraz sebze, 15 dk yeme hazır
Temizliğide kolay
Fırın temizliği ile o birmi
Eti, balığı, tavuğu harika yapiyor
Patatesde güzel oluyor
Çok gereklimi, kime göre neye göre değişir
Evinde büyük fırını varken mini fırın kullanan insanlar tanıyorum
Banada o gereksiz geliyor
Buda onun gibi
Tefal xxl olanı kullanıyoruz gayetde memnunuz

Elektirik faturam geldi artmamis aksine azalmis. Firin yemegi cok yapardim yapmayi biraktim airfrey geldi geleli. Bunum etkisi bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…