Robot Süpürge Tavsiyesi İstiyorum

Tamir mi? Niye yeni sifir batarya değil de tamir, cok mantiksiz, tamir edilmis sarf malzemesinin garantisi olamaz, ama yeni sifir malzemenin garantisi olmak zorunda.

Bu durumda kesinlikle makinayi atip yenisini almak daha mantikli. Kac senede bitti bataryası?

Kuzenlerimde roborock var 4.seneleri ve bataryalari oldugu gibi duruyor.
2. Sene bitti batarya da bitti , tamir derken sıfır batarya takılması için 9 bin istiyorlar, yenisini alırım daha iyi ...

2. Sene bitti batarya da bitti , tamir derken sıfır batarya takılması için 9 bin istiyorlar, yenisini alırım daha iyi ...
Ha anladim, yine de cok, zaten Turkiye'de boyle bi aptallik var elektronik urun tamiratlarinda, sanki bilincli olarak urunun yenisini satma tamirata ugrasmama politikasi guduluyor gibi.

360 kullanıyoruz toplamda 4 kişi, ilk ben aldım sonra da arkadaşlarım. Mopu da var ama ben kullanmıyorum, aparatını çıkardım. 2-3 sene oldu sağ olsun sıkıntısız çalışıyor. Xiaomi'nin şikayeti çoktu, haritalaması bozuluyordu, o yüzden almamıştım, iyi ki de almamışım.

T*yol, hep* bu**da gibi sitelerde xioami Türkiye garantili satiliyor, saticisini da sitenin kendisinden secerseniz sorun yasamazsiniz aslinda ama mesela benim de hic pil tukenme tecrubem olmadi o evreye gecince ne yapacağız cok merak ediyorum.
Tesekkur ederim dikkat ederim, sanırım cok yüksek bir model almayıp 2 3 yıla kendimizi hazırlayacagız. Yardımcıların 1500e geldigi devirde (aldıgım yok o ayrı) kendimize bu ıyılıgı yapacagız ve nerde trak orda bırak hesabı
kullandıgımızı kar sayacagız
Mihrimah Sultann Mihrimah Sultann

Roborock bataryası o kadar gidiyorsa almaya deger fakat biraz da sans işi işte

Ben roborock muadili yine roborock gibi xiaomi alt markası olan dreame aldım. Çok memnunum. Roborock tan daha hafif aynı özellikleri vardı aldığım zamanda. Memnunum ama halının püsküllerine takılıyor devamlı uyuz oluyorum. Püsküllü halın varsa püskülleri bantla 😂

Ben roborock muadili yine roborock gibi xiaomi alt markası olan dreame aldım. Çok memnunum. Roborock tan daha hafif aynı özellikleri vardı aldığım zamanda. Memnunum ama halının püsküllerine takılıyor devamlı uyuz oluyorum. Püsküllü halın varsa püskülleri bantla 😂
Onlara roborock'ta takiliyor, xiaomi'de.

Hatta evinizde klasik agir hali degil, agirlikla yeni nesil kilim halilardan varsa robot supurge hepsini alip goturuyor pesine takip :)

Ben de dreame bakıyorum 3 gündür, burada bir arkadas tavsiye etti sagolsun. Goruyordum magazalarda fakat uzak duruyordum. Kullandıkca yazarmısınız, ben biraz gecikmeli alacagım, şebeke akımında sorun var, riske atamam

Hatta evinizde klasik agir hali degil, agirlikla yeni nesil kilim halilardan varsa robot supurge hepsini alip goturuyor pesine takip :)
Evet evet hangi marka olursa olsun püskül vs sorun. Mutfakta kilimim var kilimi parçalayıp yuttu 😂 yine de büyük rahatlık her sabah 9da otomatik geziyor evi

İnce kilimim yok, ince halı cogunlukla, xioami ile sorun yasamadım, ince olsa goturur evet, kardesimin kilimlerine kedi gibi sarmas dolas oluyordu:)

Ben de dreame bakıyorum 3 gündür, burada bir arkadas tavsiye etti sagolsun. Goruyordum magazalarda fakat uzak duruyordum. Kullandıkca yazarmısınız, ben biraz gecikmeli alacagım, şebeke akımında sorun var, riske atamam
Ben 1yıldır kullanıyorum bir sorun yaşamadım mediamarkt ta çalışan önermişti aynı parçaları motoru kullanıyor roborock ile aynı üretşm sadece isim farkı var roborock isim yaptığı için biraz daha pahalı demişti. Annemde roborock var o da iyi ma bana ağır geldi o biryerde biryere taşırken benimki biraz daha pratik. Sessiz modu var kuvvetli modu var. Islaklık mop ayarı var ister cok ıslatıyor istersen az ıslatıyor. Halılarda aşırı bir ıslaklık hissi de bırakmıyor ıslak mendille silmişsin gibi bir hissiyatı oluyor. Kamerası yok bendekinin ama haritalama vs herseyi yapıyor. Herhangi bir sikayetim yok suanlık 😊🌼

Ben 1yıldır kullanıyorum bir sorun yaşamadım mediamarkt ta çalışan önermişti aynı parçaları motoru kullanıyor roborock ile aynı üretşm sadece isim farkı var roborock isim yaptığı için biraz daha pahalı demişti. Annemde roborock var o da iyi ma bana ağır geldi o biryerde biryere taşırken benimki biraz daha pratik. Sessiz modu var kuvvetli modu var. Islaklık mop ayarı var ister cok ıslatıyor istersen az ıslatıyor. Halılarda aşırı bir ıslaklık hissi de bırakmıyor ıslak mendille silmişsin gibi bir hissiyatı oluyor. Kamerası yok bendekinin ama haritalama vs herseyi yapıyor. Herhangi bir sikayetim yok suanlık 😊🌼
Benim kullandıgım xioaminin de kamerası yoktu, xioami vacuum mop 2c, cokta memnundum, garantı dısı zarar gordu, fıyatına epey yakın batarya degişimi masrafı cıktı. Kısmetten çıkmıs dedim yeniden bakıyorum, dreamenin hangı modeli sizinki

Parca olayından mı, ben memnundum dogrusu fakat cabuk cıktı elimden
Çok fazla ilk bir sene içerisinde arıza ve teknik servis şikayeti var. İşin doğrusu Xiaomi Mi s10t de karar kalmıştık hem fiyat hem donanım olarak fiyat / performans ürünü diye düşünüyorum hâlâ (emiş gücü vs gayrt iyi)ancak mesela yaygın şikayetlerden biri kısırı aldıktan sonra hazneye nakletmeyip ağız kısmında taşıyıp daha sonra bıraktığı yönünde

Evde kedimiz var tüyleri kısa, 2 yıldır Roborock s7 kullanıyorum çok memnunum. Yerde tek tüy bırakmıyor, silmesi de gayet iş görüyor. Yedek parçalarını bulması kolay. Fiyatı diğer robotlara göre fazla ama kesinlikle aradaki farka değer.

Bir tanıdık Xiaomi s10+ kullanıyor, kağıt üstünde iyi alet ama temizliğini beğenmedim.

X