Ailemin kilomla dalga geçmesi

Ailemde olsa bu kadar üstüme gelseler hiç aman kırılmasınlar diye uğraşamam valla. Şakanında bir dozu var. Sizde biliyorsunuz zaten fazlalığınızın olduğunu hem eşinizin de dediği gibi kime de. Takdir edilesi bir hareket

Ah kilolar veremediğim kilolar bence boyuna göre sırıtan kilon yok ben senden daha kısayım ve kilomuz aynı
Bir beş kilo versen bile çok fark eder ki önceden vermişsin

Ah kilolar veremediğim kilolar bence boyuna göre sırıtan kilon yok ben senden daha kısayım ve kilomuz aynı
Bir beş kilo versen bile çok fark eder ki önceden vermişsin
Evet az buçukta olsa toparlandım verdim kilo, ama yinede vermem gereken bir 4 5 kilo falan var kilo alınır verilir de böyle şeyleri şaka yollu dahi olsa söylemek insanı gücendiriyor işte

Valla şimdide iyisin iyi kilon yerinde çokta zayıflama yeter diyorlar :)))

Eşine şunu demek istiyorum adammmmmmsin abi
Sizde ailenizle biraz mesafe koyun derim aranıza bir süre sonra Arif olan anlar zaten .

Ne komik bir saka
Keşke komik olsada bende gülseydim ama değil işte en sonu söyledim o son oldu daha ağızlarını bıçak açmıyor :)
Eşine şunu demek istiyorum adammmmmmsin abi
Sizde ailenizle biraz mesafe koyun derim aranıza bir süre sonra Arif olan anlar zaten .
Zaten bu konudan sonra bayağı zaman geçti bende hepsiyle bir aradayken söyledim size güceniyorum eşimin yanında yapıyorsunuz birde dedim, bir daha şakaymış gerçekmiş duymak istemiyorum yoksa konuşmayacağım dedim o son oldu ondan sonra bir tanesinden bile duymadım ama şimdi azda olsa vermeye başladım kilo şimdide iyisin maşallah çokta verme diyorlar :)

Benimde 6 7 kilo fazlam var sizin gibi 2 doğum yaptım ardarda ve sezeryandansonra gercekten göbek bölgesi kiloları gitmiyor , çok zor yani biliyorum. Ama eşimin yanında birisi kilomla ilgili yorum yapsa çok fena şekilde bozarım onu. Herkes sıfır beden olmak zorunda değil, anne olmak da kolay değil, 2 tane evlat dünyaya getirmişsiniz illa ki bir vücut deformasyonu olacak. Hiç takmayın bile kafanıza bunları.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim, şuan bayağı zayıfladım göbeğim falanda azaldı yok gibi ama işte böyle söylemler üzüyor insanı, 2 çocuk çıktı karnımdan ve herkesin genetiği bir değil kimisinin göbeği dümdüz oluyor doğumda kimisi sarkıyor benim 2 hamileliğim de bayağı iriydi karnım ikiz bebek gibi haliyle doğumdan sonra sönmüş balon gibi oldu kilodan değil ama deformasyona uğruyor vücut valla artık ne derlerse desinler anladım ki kiloda versem kiloda alsam yine yaranamam kimseye

Ben 1.56 boya 73 kiloydum.Ona rağmen abartı durmuyordu ki sizin boyunuzla kilonuz gayet orantılı.Ailen kafayı yemiş.

Benım de öyle oldu canım ,çocuklar fazla büyüktü deformasyon çok oldu. Hiç üzülme gecerse gecer gecmezse de estetik olursun ne olacak sanki. Ben yaptırmayı düşünüyorum.

Zayifim aynısını bana da yapan var takmıyorum üstelik hastayım bu yüzden olduğunu bile bile yapıyorlar döt yaristiriyirlar takmicaksiniz mutlu olduğunuz gibi kalacaksınız insanlar aynanın icad edildiğini bilmiyorlar insanliklari olmus

Benım de öyle oldu canım ,çocuklar fazla büyüktü deformasyon çok oldu. Hiç üzülme gecerse gecer gecmezse de estetik olursun ne olacak sanki. Ben yaptırmayı düşünüyorum.
Yok artık takmıyorum zaten güzel söylemleriniz için çok teşekkür ederim estetiğide düşünmedim değil ama ağrısı sızısı çok oluyormuş kasları falanda onardıkları için sezeryandan daha fazla ağrıyor diyorlar ondan ürktüm yoksa düşünmedim değil zaten öyle abartılacak kadar sünük ve buruşuk değil ama eski göbeğim gibi gergin de durmuyor anladım ki insan önce kendisine değer vermeli, yoksa kimse vermiyor ailede dahil buna :)

Haklısınız katılıyorum size kimse kendisine dönüp bakmıyor herkes bir başkasını eleştirmenin derdinde

Ailenin yaptığı normal değil ama bazen az kilo olsa bile vücut orantısız olunca olduğundan fazla gözükebiliyor
Benim boyum 169 ve o zaman 70 idi kilom sanki 60 gibi duruyordu çünkü kilo dağılımı düzgündü ama benim hep yüzüm yanaklarım kilo alır ve doğum sonrası göbeği malum eskisi gibi olmuyor bu ikisinden yola çıkarak kilolusun kilolusun diyorlardı yani

Çok saolun bende böyle düşünüyorum bu yüzden söyledim yüzlerine artık diyemiyorlar birşey :)

Aynen öyle canım. Bana eskiden ayy çok zayıfsın nasıl yaşıyorsun diyen insanlar, şimdi de ayy kilo ver biraz spor yap bu göbekle rahatsız olmuyor musun diyorlar. Benım de fazla değil 5 6 kilo fazlam ve doğumdan kalan pörsümüş bir göbeğim var Kilo gitti göbek kaldı sönmüş balon gibi Sanırım gitmeyecek, kendimi iyi hissetmek için düşünüyorum estetiği, yoksa insanların her zaman bir eleştirisi var zaten çok ciddiye almamak lazım .

Ben 1.56 boya 73 kiloydum.Ona rağmen abartı durmuyordu ki sizin boyunuzla kilonuz gayet orantılı.Ailen kafayı yemiş.
İşte benim sinirlendiğim noktada buydu ama ahh bir anlatabilsem ama eni sonu dedim artık kırgınlık çıkacak hele eşimin yanında bunu yapmayın bir durun artık dedim korkum o ki eşimin yanında bir daha söyleseler herkes birbirine girer eşim lafını esirgemez ve aile arası tatsızlık çıkar o yüzden bağırıp çağırmadan gayet sakin bir ses tonuyla yeter dedim 7 ay oldu ses seda yok şimdilik :)

Aman valla bende de bir sönmüş balon var işte herkesin derdi seri o :) canımız saolsun bazen de düşünüyorum Allah bana o çocukları nasipte etmeyebilirdi anne olmak için uğraşan ne çok kadın var, diyorum ki olsun be varsın pörsük olsun karnın çocuklarını orada taşıdığını büyüselerde o karnın onlara ev sahibi olduğunu hatırlarsın diyorum siz de hiç üzülmeyin 5 6 kilo ne ki veririz elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…