Ailem çok fakir tavsiyelerinize ihtiyacım var🙏

Ama bunun kahrını ben çekiyorum. Hiçbir şekilde ihtiyacımızı karşılamadılar bu zamana kadar. Ben şikayet etmiyorum üzüldüğümü söylüyorum ve tavsiye istiyorum.
E şimdi arabayı sat harcayalım düzgün yaşayalım desen kabul edecekler mi? Hayır. Düzgün bir hayat süreceksen sen kendin iş bulacaksın, meslek edineceksin. Bu saatten sonra ailen değişmez

Biz de aynı durumdayız Khomyuk.
3 milyona ev alacak gücüm yok. Buna kalkışırsam aç kalırım. Ama bana fakir denmez bu durumda işte.

En az 35 bin geliri var babanızın ve kirada ödemiyorsunuz. Kahvaltılık almıyorlar alamıyor değiller
hangi belediye 20 bin verir ki? asgari ucret zaten 17bin belediyedeyse daha cok kazaniyordur.
Evet fakir doğru düzgün kahvaltılık bile yok evimizde. Çalışmadan önce üstüme giyecek kıyafetim bile yoktu ciddi anlamda.
fakir degil, cocugunun beslenmesini önemsemiyorlar. arada cook fark var. babanlara bir yerden iki miras daha da kalsa onlar yine cocuguna guzel hayat vermektense malina mal eklemeyi tercih ederler.
muge anliya da cikiyorlar ya adam yillardir dislerini yaptiramamis agzinda dis yok, bilmemkac milyon dolandirildim diye ağlıyorlar. senin ailen de oyle iste

En az 35 bin geliri var babanızın ve kirada ödemiyorsunuz. Kahvaltılık almıyorlar alamıyor değiller
Benim teyzemler
Köyde villa gibi evleri var
Merkezde 4 katlı apartman

Karı koca emekli
İki oğlan var evde çalışan

Arada bize gelir teyzem fasulye alcaktım çok para param da yoktu alamadım

Git mendil aç caminin önüne diyesim geliyor

E şimdi arabayı sat harcayalım düzgün yaşayalım desen kabul edecekler mi? Hayır. Düzgün bir hayat süreceksen sen kendin iş bulacaksın, meslek edineceksin. Bu saatten sonra ailen değişmez
İstediğim harcamak değil olan borcu kapatıp elimizdeki maaşla düzgünce geçinmek ortalama bir hayat yaşamak..

Biz de aynı durumdayız Khomyuk.
3 milyona ev alacak gücüm yok. Buna kalkışırsam aç kalırım. Ama bana fakir denmez bu durumda işte.
Geçmişte fakirlik yaşayan ailelerde biriktirme hastalığı oluyor. Paraları olsa da harcayamıyorlar.
Biz orta gelirli bir aileydik. Çok fazla mal mülkümüz olmadı ama düzgün yaşadık:
Kayınailem bildiğin fakirlik yaşamışlar. Şimdi fakir değiller ama tek zevkleri para biriktirmek:

Fakir değilsiniz hatta siz bunları yazınca bir gülerek nasıl fakirler diye düşündüm. Oturduğunuz ev var alt katı var ayrı bir ev daha var arsaniz var ve ev yaptirıyorsunuz arabanız da var. Sürekli mal edinmek için uğraşmak yerine yaşam standartlarınızı yükseltin bu nasıl fakirlik anlamadım

İstediğim harcamak değil olan borcu kapatıp elimizdeki maaşla düzgünce geçinmek ortalama bir hayat yaşamak..
yapacak bir sey yok zaten uni okuyorsun. bir an once mezun olup kendi parani kazanmaya kendi evine cikmaya bak. birak ailen malina mal katsin. en sonunda hepsi sana ve kardeslerine kalacak zaten. sen rahat etmediysen de cocugun rahat edecek oradan gelen parayla

Sen fakir aile görmemişsin öncelikle. Kiracılar evler arsalar araba.
Annen namusuyla çalışıp para kazanıyo hem de ev temizliğinde iyi para var bunun nesi dokunuyo sana?
Kardeşinin de velisi sen değilsin. Okulunu oku kendi hayatını kazanmaya bak sen.mala mal katıp duruyo işte ailen

Bizim de var böyle tanıdığımız. Hala belediyeden şuradan buradan yardım alma peşinde koşuyorlar.
Gerçekten fakir olan insanların rızkını yiyorlar bence. Ama bir ağlarlar bunlar, sadaka veresin gelir. O kadar diyorum.

Fakir degilsiniz orta hallisiniz. Aileniz mal yapmak icin minimum seviyede yasiyorlar. Hicbir seyleri olmasa bunu anlardim ama zaten hali hazirda 2 kira geliri ve oturduklari ev varmis. Su an aslinda 3.ev yerine yatirimi evlatlarina yapmalilar. Okutup meslek sahibi olmalari icin ugrasmalilar. Ki babaniz belediyede calisiyorsa sizleri okutup tanidik vasitasiyla gayet iyi bi yerlere sokabilir. Ama vizyonlari buna musait degil. Siz de artik kendiniz cabalayip bi yerlere gelmeye bakin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…