Ailem çok fakir tavsiyelerinize ihtiyacım var🙏

En düşük araba modeli,arsa ve ev varken fakir sayılıyorsunuz üzgünüm.
Nasıl mı olur,fatura ödeyemezsiniz elektriğiniz kesilecek noktaya gelir,eviniz dökülür,maaş borca harca gider.... Allah bereket versin.

Babam zaten çoluk çocuk yesin diye alırdı fazla fazla. annem hep babama aşık olduğu için çocuklar evlenir gider kocam hep yoldaşım diye düşünerek yaşadı hayatını. hala öyle. annem babama ben onları doyururum sen yemeğini ye önce der babamı aklar paklar ev işi yapardı biz de tarhana çorbasıyla makarna pilavla gün geçirirdik. sonra sonra babamda alıştı o köle kral ilişkisine işine geldi.
ama bizden neyi sakındılarsa Allah hep fazlasıyla maddi anlamda çıkardı onlardan. hep bi para kaybetti hep bi masrafı çıktı yok yere.. umre parası biriktirmiş 500bin tl anneme ve kendine mesela. biz o paranın yarısını görmedik. okula benden düşük bütçeli arkadaşlarım 2010 yılında 20-30-50 küsür paralarla gelirlerdi. babam annem beni 5 tl ile okula gönderirlerdi çok üzülürdüm.

Bu tur insanlara fakir degil doyumsuz diyoruz
Arkadasim var kari koca calisiyolar oturduklari mustakil ev ve 3 daire kiralari var arabalari var
Tatil deseniz 5 6 yilda bi yapiyolar
Almista almislar ama gunluk yasaminda ust bas yeme icme deger vermezler
Sonrada fakiriz derler

2004 model araçtan başka bir taşınmazım yok,siz fakirseniz ben fasfakirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…