Aileden Hediye

tabii ki yazın. benim göremediğim şeyler olabilir sonuçta görümce kayın maaştan para veriyorlar eve. bahsetme sebebimi anlatamadım galiba. hani evde tek maaş olur, ben aç gözlü gibi bi şeyler beklerim ama o da değil yani. kaynana parayla oynuyor resmen anneme hiç kıyamam yaaa ama hep böyledir. abime karşı da böyle. annemin taraf rahmetli anneannem de böyleydi.

doğalgaz da iyiymişş hahahahah en iyisi dediğin gibi beklememek

doğalgaz da iyiymişş hahahahah en iyisi dediğin gibi beklememek
Tabi tabi inan ki oyle şok olduk esim hayret etti ama caktirmadi.. ne dicek?o da farkinda ama aile snucta... hcbsey yapmazlar ama surekli de fikir verirlerperdenin orasi yamuk keske store olmasaydi sunu alsaydnz bla bla bla tek kelime daha güzelini sen alırsın ben takarim anne deyince sus pus neden? Para gider
Bosver bacim.. Allah ailelerimizden razi olsun her zor animda kosar anam babam. Onlar yeter bana da sana da

Beklenti içinde olman doğru değil çünkü artık siz evlisiniz ve siz de bir ailesiniz. Gelir gideriniz size yetmeli. Başkalarından beklenti içinde olursanız her yapmadıkları şey için üzülürsünüz. Azıcık aşım ağrısız başım

Düzgün kullansaydın da eskitmeseydin derse peki

calci kaynanan sana hediye aldı mı almadı mı doğruyu söyle

ay ne bileyim, insan ayda yılda 1 kere bi şey bekliyo
Bazi insanlar o düsunceye sahip degiller canim aaaa bak bizim gelin aliyo bende alayim diye birsey yok biz istiyoruz keske onlarda alsa bende mutlu olsam dahada istekli yaparim bazi seyleri ama malesef canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…