Ahh baba vahh baba..

Kardeşimin doğumundan sonra olmuş herşey...

Anneme dedim gelsinler istesinler hem babam aile içine karışınca düzelir belki beni kaybediceğini anlayınca kıymete binerim yani öyle düşündüm ama annem ben iyileşmeden olmaz dedi kestirip attı...

bekliyorum zamanı gelecek bende yuva kuracağım bu evden kopacağım Allah nasip edecek banada ...

Ya ne zor durum offf gerçekten üzüldüm.
Evde pek zaman geçirmemeye çalış lütfen...
:teselli:

Allah size sabirlar versin, ne diyeyim...
umarim en kisa zamanda babaniz hatalarini anlar.

bence acele etme bu adamla evlenmekte
ön yarğılı çabuk parlayan bi adam çekilmez tatlım
yağmurdan kaçarken doluya tutulma

canım benim bildiğim kadarıyla ms hastalığının tedavisi yok.. annen niye izin vermiyor senine evlenmene de iyileşene kadar bekle diyor??

canım benim bildiğim kadarıyla ms hastalığının tedavisi yok.. annen niye izin vermiyor senine evlenmene de iyileşene kadar bekle diyor??

Kanser aynı zaman da onu bekle diyor Aralıkta ameliyat olacak ardından 6 ay kadar tedavisi sürecek onu diyor

bence acele etme bu adamla evlenmekte
ön yarğılı çabuk parlayan bi adam çekilmez tatlım
yağmurdan kaçarken doluya tutulma

Çok teşekkür ederim bunları kulağıma küpe yapacağım emin olabilirsin çünkü siz benden deneyimlisiniz

acele etme arkdasin dedigi gibi yagmurdan kacarken doluya tutulma
ama bence gir bi ise ve ev arkadasi bul annenede güzel bir dille
bunu izah et annene zarari yoksa bence gönül rahatluyla gidebilirsin
annenin yaninada syk syk gidersin
ne bilim ama canim bece bi sözüm bulmalisin
inan bir süre sonra hic dengen bozulacaktir
cekilmez

kesin senin baban baba diyemeyeceğim ama psikolojik sorunlu Allahım islah etsin umarım karşına tertemiz gönülden dilediğin gibi biri çıkarda evlenirsin bu adam senin düğününüde mahveder ne diyeyim sebeplerini anlayamadım ama ya çok güvendiğin bir akrabanın yanında kal canım işe gir yada çalış onuda yüzünü en azından daha az görürsün Rabbim sabır versin seninde sınavın bu...

canım benim Allah yardımcın olsun
babanıda ıslah etsin inşallah akıl fikir önceliklede duygu versin

çok zor bir durum canım. yılardır annenin rahatsızlığı bütün işlere koşuşturmak snirlerinde ruhunda onunda ciddi sorunlar açtığı belli.. bunalımını senden çıkarıyor sanırım. Allah sabır versin umarım iyi bir eşin ve işin olur bu günleri unutursun.

Teşekkürler iyi dilekleriniz ve dualarınız için hepinizi komacan kocamaaan öpüyorum :1hugpuyorumnanaktan

bazı anne babalar kendi saygı ve sevgilerini kendi davranışlarıyla yok ediyorlar malesef.......
yaptıgı hiç hoş degil........
sevmiyorum demesıde öyle.....kendi yaşlandıgında belki sana muhtaç olcak belki sen hizmetinde dönücen......
bunları düşünmesi gerekiyor.......
fazla babanla aynı odada kalma yada o bi şey deyince karşılık verme........
o ne kadar kötü davranırsa sende inadına iyi ol.......
sabırlar diliyorum canım......
yinede baban işte hayata gelirken seçenegimiz olmadan geliyoruz.........
işallah insaf merjamete gelirde ........insan gibi baba gibi davranır......

üvey baban falan değıl değıl mı? bır ınsan öz kızına nasıl böyle yapar

arkadaşım seni çok iyi anlıyorum.
erkek arkadaşım olduğunu duyunca babam beni hortumla dövmüştü.hiç unutmam o acıyı.
allah sabır versin

Annem, ben anneme anne dediğim günden beri hasta MS hastası ve 6 aydır göğüs kanseri. annem 20 senedir MS hastası demek istedim ve son 6 aydır da göğüs kanseri
evet katlanmam gerek bende içimdeki sıkıntılarımı bu şekilde yazarak atabiliyorum yada hafiflete biliyorum biraz da olsuun :1no2:

arkadaşım seni çok iyi anlıyorum.
erkek arkadaşım olduğunu duyunca babam beni hortumla dövmüştü.hiç unutmam o acıyı.
allah sabır versin

çok teşekkür ederim :çok üzgünüm: ama evlisin ve mutlusun bak benneyaptımki

canım Allah sabır versin babanı değiştirmen mümkün değil ama
erkek arkadaşınatakıldım beyninden ameliyat olduğunu söylüyosun beyin çok farklı bi organ istemediğin tepkilere ve davranışlara neden olabilir yani beyninde ki problem istek dışı hareketlere neden olbilr dr.görüştümüzmü hiç

canım sonuçta o senin baban belkide sinirli bi halinde bunları sölemiş olabilir benim babamda çok iyi sayılmazdı hiç çalışmazdı evde otururdu bide sinirlenir bizi döverdi neler neler yaa anlatsam şok olursun ben halada babamdır diyorum atmıyorum sonuçta ne kadar kötüde olsa o kadar emeği var üzerimde ya ben ona baba diyorum daha ne olsun o sana öle diyodru ama hiç baba hiçbi anne çocuğunu atamaz nefret edemez o öle dese bile içinden diyemez ne demek babanın evinden ayrıl nereye gidiceksin tatlım dışarısı ne kadar kötü en iyi yer ne kadarda kötüde olsa huzursuzda olsn babanın evi bide babamın yanından kaçayım diyede bi ipsiz sapsıza takılıpta gitme o çözüm değil hani dedin ya babam annem oldu annem hasta olduktan sonra bak bu yüzdende bu kadar asabi olmuş olabilir bütün yülk onun üzerinde olduğu için olabilir canım takma kafana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…