ah günler ah

exempli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
26
0
yalnızlıktan yoruldum. aşkımın nefesini hissetmek istiyorum. gözlerimin içine bakıp bişiy sölemeden gözleriyle benimle konuşmasını istiyorum. kelimeler boğazımızda duğumlense de konuşmadan onun yanında olmak istiyorum. artık kırmızı şarabımı onsuz içmek istemiyorum... aşkıııım seni çooook ama çok seviyorum..
onsuz bi gun, bi saat, bi dakika dahi geçirmek istemiyorum artık. yeteeer...
sevdiceğimden çok uzaklarda 6 ay geldi geçti. şimdi de şafak 56. aranızda benim gibi şafak sayanlar var mı?

evet ben varim malesef( off offf bende oyle yaa, okadar ozledimki onu dayanamiyorum artik

oy oy benimki gideli 4 ay oldu anlıcanız şafak karanlıkkk

allah kavuştursun sevgili yağmur tanesi. ama bu saydığım şafak kendime. ben aşkımdan çok uzaklardayım. o şimdi kpss çalışıyooo evde :) çok şukuuurrrr 17 gunum kaldı...çok mutluyuum:sm_cool:

belli ki kimse pek ilgilenmek istemedi benimle ama ben yine de yazmak istiyorum. artık dönmeme son 5 gunum kaldı. mutluluğum doruklarda... elim ayağım dolaşıyo. hiç böle olmamıştım yerimseniben oooh be dunya varmış... bekle aşkım beniii :teytey::1hug: ya allahım bu 5 gun nasıl geçer? oof ooof:1shok: hayali bile guzelken sonunda kavuşuyorum aşkımaaaasırnaşık şey

hadı bakalımhayırlısı olsun tatlım allah sag salım kavusmayı nasıp etsın bır yastıkta kocayın emmıı

sevgili bayanlar,

bugun son gunum. bu sabah öle rahat uyandım ki... akşama uçağım var ve nihayet dönuyorum artık. heyecndan elim ayağım titriyor. sırnaşık şey

allah tum sevenleri kavuştursun. benim durumumda olan ve sevdiceğini askerden gelmesini bekleyen tum arkadaşlara sevgilerimi gönderiyorum. sabrın sonu selamettir.a.s.

not: izmir beni bekler... izmir bensiz yapamaz... veee aşkımı havalimanında naparım bilmem artıkımjeyyar

sevgiler ve saygılar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…