Ah ettim ama hala hazmedemiyorum.

dagdayanirinsandayanamaz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
68
-3
Merhaba, 45 yaşındayım. Eşim beni aldatmış. Ben yakaladım. Sonra benim yakaladığımı fark edince bana haber bile vermeden çekişmeli boşanma davası açmış. Bana iftiralar atmış. Aile apartmanında oturuyordum. Dedesinin eviydi. Evimi ağlaya ağlaya boşalttım. Bir özür bile dilemedi. Bir affet bile demedi. Bir de kul hakkına girerek, iftiralar atarak boşanma davası açmış.

Neden özür dilemedi, neden affet beni demedi. Neden böyle kötü şekilde bitirdi? Günlerdir bunu düşünüyorum. Birbirimize yıllarca hakkımız geçmiş. Ah ettim, tüm haklarımı haram ettim, ahım çıkar mı.. Çok üzgünüm yıkıldım. Hala hazmedemiyorum.

Bu konuyu daha önce okuduk. Hatta sizin telefonda kardesinize yazdığınız mesajı görmüştü öğrendiğinizi anlayıp dava açtı. Biz de size boşanın dedik. Siz de eşim beni mutlu ediyordu sorun yoktu. Geç evlendim falan demiştiniz.
Evi boşalttım bunu kuzeninden öğrenmiş. Aramadı bile.

Nasıl öğrendiniz? Kimle aldatmış? Çocuğunuz var mı?
Cocugu yok, mesajlari gormustu sanirim. Calisiyor diye hatirliyorum.

Uye 45 yaşında 5 yildir evliler, sanirim evde kalma korkusuyla (anladigim kadariyla buna takintisi var) aniden yapilmis bir evlilik.

Onceki konuda neden iftira atttigini anlamlandirmaya calismistik olmamisti, cunku uye isine gelmeyen sorulara yanit vermiyor.

Esiniz sizi sevmiyor, bunu kabul edip yolunuza bakin. Yalniz kalmak, gurursuz bi evlilikten daha yeğdir emin olun.

Dilerim bundan sonrasi icin daha duzgun biri karsisiniza cikar siz de mutlu olursunuz
Teşekkür ederim. Bu evlilikte çok fedakarlık yaptım ailesine baktım. Hep kendini el üstünde tuttum. Bir de iftira atarak gitti hazmedemiyorum ailemin evimdeyim duvarlar üstüme üstüme geliyor.

Teşekkür ederim. Bu evlilikte çok fedakarlık yaptım ailesine baktım. Hep kendini el üstünde tuttum. Bir de iftira atarak gitti hazmedemiyorum ailemin evimdeyim duvarlar üstüme üstüme geliyor.
Benden yasca buyuksunuz, saygida kusur etmeden yanitlamak cok zor.

Ama hickimse (bakin kadin erkek, es dost ayirmiyorum) icin kendinizden bu kadar ödun vermeyin. Yeri geliyor kardes kardese ihanet ediyor, anne baba dolandiriyor insanlari.

Esiniz ne iftirasi atmis?

X