Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar benim normalde dün adet olmam lazım di pcos var bende ilaç da kullanıyorum ama adet olmadım

Ayyy canım maşallah gerçekten maşallah bakalım benim testler dogru degılse onumuzdekı ay gerçekten takmıcam 0 hesabı da sılcem zaten

10.gunde belli oluyo die biliyorum bence 3 gün daha bekle kuzum

Merhaba hayırlı olsun inşallah sağlıklı olsun bendede pko var ilaç kür vs kullandinizmi bendede adet duzensiz 3-4 ayda bir bazen daha uzun olurum

Merhaba hayırlı olsun inşallah sağlıklı olsun bendede pko var ilaç kür vs kullandinizmi bendede adet duzensiz 3-4 ayda bir bazen daha uzun olurum
Teşekkür ederim inşallah, inofolic hp kullanmıştım 2-3 ay bıraktım geçen ay klomen kullandım kimyasal oldu bu ay hiç birşey kullanmadım ayıptır söylemesi 3 kere falan birlikte olmuşuzdur ne takip ettim ne bişey yaptım şoku atlatamıyorum. Kilomda çok her gittiğim doktor çok zor diyordu

masallah hayırlı olsun bende klomen kullandım bu ay bekliyorum.demekki yumurtlama dönemine denk geldi ve Rabbim nasip etti.biz pkolarda yumurtlama cok sorun ve tutturmak.inofolic fayda etmiş olabilir.ben cok kilolu değilim ama doktor kilo verebilirsin demişti bir kilo vermek bile etkiliyomus belki sizde biraz kilo verdiniz.hersey etkiliyor.güzel olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…