Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yaa bilerek test almadım ben kesin negatifdir üzülürüm diyerekten
Ben çatladım burda meraktan şaka bir yana yapsan bence iyi olur. Az geldi diyorsun kısa sürdü diyorsun. Tam üstüne görmeyi tarif ediyorsun. Ama tabi ki kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap

Ben çatladım burda meraktan şaka bir yana yapsan bence iyi olur. Az geldi diyorsun kısa sürdü diyorsun. Tam üstüne görmeyi tarif ediyorsun. Ama tabi ki kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap
Ayy sen bide bana sor ben daha çok çatladım da belli etmiyorum. Asıl sen neyaptın onu söyle bakam

Aaa gerçekten mi atsana bakalım, çatlamadı hatta ovulasyon testim bittiği için yanında hediye gelen gebelik testini yaptım sinirden nasılsa çatlamadı diye :))
Normalde daha net gözüküyor ama inanmıyorum imkansız ha adet peşine hamile olduğumu öğrenen biriyim de o bi kere olur

Eklentiler

• 20240906_070158.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 42
Anaaaaa kız üstüne görmüş olmayasın. Benim de şuan adetim bitti sayılır iki gün boyunca çok az geldi acaba mı dedim bende ama test yapmaya da elim varmadı. Sen testini atsana merak ettim çok
Kız bi adet oldumm hiç sanmıyorum üstüne mi altına mı ama bak seninki olabilir iki gün ve çok az diyorsun
Bence yap kafan rahat olsun varsa çıkar yoksa da rahat edersin :)

Eklentiler

• 20240906_070158.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 38
Ayy sen bide bana sor ben daha çok çatladım da belli etmiyorum. Asıl sen neyaptın onu söyle bakam
Ben napıyım adeti bekliyorum artık. Yarın 14. Günüm. Hiç ihtimal vermiyorum yinede doktorum görmek ister diye kan vericem muhtemelen pazartesiye adet olurum

Kız bu bildiğin pozitif bence tekrar aynı şeyleri yaşıyor olabilirsin
Yaa bilemiyorum kii candyy kanamam vs yok şükür yarın bi daha deneyeyim ama yalancı pozitif olabilir diye de ümitlenmiyorum
Değişik bi markaydı softec adı.
10dk da çıktı valla sonradan olsa kuruma diyeceğim

Yaa çok heyecanlı yarın ilk idrarla mutlaka yap lütfen ve foti ve beni etiketle ve inşallah yalancı değildir sahicidir

Doğum yaptığım Dr kabul etmedi çıban bizden kaynaklı değil diyerek. Acildeki napsın inşallah kuzum hepimizden gelsin bebiş haberleri inşallah
Uzmanından hayır yok ki pratisyenler ne yapsın doğru valla babamın kolestrolu yok normalde tıp 2 diyabet kolesterol ilacı yazmış doktoru ama babamın kullanmaması gerekenden ölümden döndü adam Allah'tan erken fark ettik.

Yaaa inşallah olmazsın ama adet olursan ne yapmayı planlıyorsun
Yumurtlama takibi yaptıracaktım yine aslında ama aşılamayı denemek istiyoruz. Yarın bir kaç hastane gezip aşılama için fiyat alıcaz muhtemelen. Çünkü 4 oldu bu tedaviyi. Demek ki başka biriyle denemek lazım. Ocaktan sonra da tüp bebeğe yöneliriz muhtemelen

Ben de bu aralar tüp bebeği araştırıyorum eşim pek yanaşmıyor genciz olur diyor ama çok zaman geçti ya ben oturup beklemek istemiyorum. Yavaştan ikna oldu gibi. Ya da ilk önce aşılama deneriz bilmiyorum. Off ya çok özeniyorum istediği zaman hamile kalanlara

Ama bu test bayağı pozitif duruyor. Kaçıncı dakikada çıktı?
10 dk da çıktı hatta 5 dk da çokk silik gibiydi ben testin kendi çizgisi sandım sonra tekrar bakınca pembeleşmişti
Ama işte çok bilindik bi marka değil pek inanmıyorum yani burda neler gördük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…