Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Emzirme dönemine yakın bi renkti ayırt edebiliyodum çünkü şaşırmıştım göğsündeki değişimi görünce test yaptığım haftaydı yeni öğrenmiştim şurdan hatırlıyorum bi de planlı gebelik değildi öncesinde belirti aramamıştım hiç adet gecikmem dışında bişiyim yoktu mide bulantısı vs olmayınca belirtiler neymiş diye açıp okuyup kendimde karşılaştırma yapmıştım

Benim oluyo aşkım. Adet bitiyo ya 3 4 gün rahat oluyorum sadece. Sonra hep ıslak adete kadar. Ovü dönemi koyulaşıyo sonra su gibiye dönüyo. Ay bide ben bişi dicem. İğneye varmadan çatlıcam galiba az önce iğne gibi bişey battı kesildi. Yarım saat sürer kesin çatladım derdim o acıydı yani. Doktor beni cumaya çağırdı herhalde iğneye ihtiyaç olmucak B Beyond the sky A ayb00 Candy7777

Batmalar başlar sıcak basar ve kocaya olan istek de artarsa çatlama olmuş olabilir birde memeler biraz hassas oluyor batma oluyor ben öyle anlıyorum çatlama olduğunu valla teste gerek kalmıyor. Anlayınca diyorum herif bu gün o gün eve uçarak gel

Olabilir vallahi değerlendirmeye devam et sen atlama bu günleri. Zaten doktorlar tedavi boyunca gün aşırı ilişki olsun diyorlar. Yumurtların sağı solu belli olmuyor

Ayyy hadi inşallah yarın bi erken gebelik testi yapıcam 5 gün kalmış oluyor hep gölge varmış gibi geliyor vücudum da diyor hamişsin ama testler öyle demiyor

Bak hassas meme dedin de bu ay iğne bana göğüs hassasiyeti yapmadı. Hala da bişey yok tahminimce pazartesi falan adet olmam lazım eğer bişey yoksa ama hala başlamadı göğüs ağrım. Hamileliğin başında genelde göğüslerinden anlıyorlar ya acaba iğne işe yaramadı mı

Hahahha adet olacağımdan 5 6 saat öncesine kadar ateş basmaları devam ettiği için ayıkamıyorum öyle benim direkt yarım saat süren ağrı bi saat önce de ilk atağını gösterdi. Değil o gün geçen ay her gün denedim nerdeyse malum eserimiz oldu ağzıma kadar sperm doluyum diye ama olmayınca olmuyo hususi çatlama zamanı ilişkiye girmemeyi düşünüyorum bu ay bide böyle mi denesem napsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…