Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ağzına sağlık bak çünkü anlatsan da anlamazlar bizim insalarimiz mal hatta aptal yani şuan sinirleniyom elime geçirsem döverim hepsini

inşallah çok doğru söylüyosun yani böyle cevaplarını verip susturmak lazım hadsizler başka bişey değil iyi konuşur gibi rhatsız etmek yaptıkları sadece cunku. doğru valla sağlık olsunda insanın en onemlı şeyi o şükürler olsun halimize bizimde bir süreç belkide sabretmek gereken demekki bu durumu yaşayıp birbirimize destek olmamız öyle güzelki değerliki gerçekten iyiki burayı keşfetmişim yani dışardaki arkadaşlarımın anlamayacağı şeykeri burda konusabılıyorum benı anlayan sızın gıbı arkadaşlar ile ..

Ağzına sağlık bak çünkü anlatsan da anlamazlar bizim insalarimiz mal hatta aptal yani şuan sinirleniyom elime geçirsem döverim hepsini
Aynen öyle herkes başkalarının hayatına müdahil olmaya bayılıyor vallahi. Herkes otursun kendi hayatına baksın önce. Ahahahhaha sakin ol sakin ollll

Aynı durum bende de var bismillah dur ben yeni bebeğimi kaybettim aceleniz ne bu soru için bende dönüp diyorum ki gen testini bekliyorum diye susuyorlar
gerçekten bizim hayatımız adına acele etmeleri peki asla iyilik değil cidden kötü düşünene varya kendine dönsün o kötülüğü diliyorumki inşallah bizlerede umduklarımıza tez zamanda mutluluk ıle kavusalım ....

Hepimiz aynı yollardan geçiyoruz. Bizi bizden başkası anlamaz

Valla dayağı hak ediyorlar ya bı gün biri elimde kalır eminim
bende mesela özellikle evlilik hayatı konusunda çok keskin sınırlarım vardır. Annem o yüzden genelde benim hakkımda konuşulan çoğu şeyi bana söylemez biliyor çünkü söylese ortalığı birbirine katacağımı ahahhahahahah

ay arkadaşlarımdanda ağzımı arayan o kadar cok ınsan varki sımdı gec anlıyorum o kadar sınır oluyorumkı o kadar soguyorum bide yani kim bilir arkamızdan konusan kimler var 2 kere karsılaştıgım ınsanlar allah sızede cocuk versın dıyo daha hepsunede yazıklar olsun valla eşimin arkadaşları ile ailecek bulustugumuzda kayınvalıdem sende ozenırsın onların cocuklarına sızınde olsa ozenmezsın sizede versın ınsallah allah dıye amaçsız dua etmesı üzmek mi dua etmekmı belli değil yani neyse hıcbırını unutmucamki ona gore davranayım artık gerçekten mesafe koymanın zamanı geldı

Haklı kadın

Kesinlikle katılıyorum sana Mesafe en iyi tavırdır kız çocuk olunca kimseye gösterme

Ya zaten bu tipler stresi tetikliyor bizde
O yüzden kimseye hele hele akbabalara pardon akrabalara ne bebek için uğraştığımız ne de istediğimizi söylüyorum. Sadece en yakın bir kaç arkadaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…