Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benim eşimde bu süreçte 2-3 kez sperm testi verdi. Biri varikosel dedi diğeri yok öyle bişey dedi. En son ki doktorum işte daha detaylı test istedi. Yaptırdık ve sorunu olmadığını söyledi. O süre devamlı değil ama arada takviye ilaçlar kullandı. O da belki etki etmiş olabilir. İşte belki eşinden dolayı olmuyordur aslında gözünün önündedir ama sen görmüyorsundur 😂 Bazen bir şeye odaklandığımızda başka şeyleri göz ardı ediyoruz bence hepimizde var bu
Ben salak yapıyodum açıkçası da eşim dedi gecen gece benden dolayı olmuyo bence diye. Salak yapma sebebim de kırmak yormak istemediğim için ilk benimle evlenmiş olsa salak yapmazdım. Başının etini yerdim tahmin edebiliyorum. İlk evliliğini bitirme sebep aldatma mevzuları malesef. Bazı şeyleri ilk öğrendiği dönemlerde o evliliğinden olma çocuğundan da şüphe etmiş o yüzden ben kendi derdime çözüm ararken onun yarasını deşmek istemiyorum. Benden benim üzerimden çözebilir miyiz diye debeleniyorum işte ama tabi dediğin gibi bi kere daha test verse iyi olur

Kızlar 6 gün kaldı adetime ilk idrar değil yeni yaptım 9 dakika sonra çektim fotoğrafı Memeli Mestan Memeli Mestan kuzum nerelerdesin yaaa sıra bana geldi sen yoksun

Eklentiler

• IMG_8739.jpeg
    IMG_8739.jpeg
    186,9 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_8736.jpeg
    IMG_8736.jpeg
    197,8 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_8727.jpeg
    IMG_8727.jpeg
    202,5 KB · Görüntüleme: 50
Günaydın bebeksiler 🤩 dün yazmıştım reglme 3 gün vardı beta 3,10 çıktı diye. Bugün de sabah ilk idrarla erken test yaptım. Silik çizgi çıktıı. Bayağı bi silik ama. Regle 2 gün kaldı çok heyecanlı bir bekleyişş. Ama regl olcakmış gibi ağrılarım var. İnşallah bebiş yerleştiği içindir bu ağrılar 🥹
Heloo kızlaar. 48 saat arayla betamı verdimm. 20,61 çıktıı. Allah ın izniyle güzel güzel sağlıkla artsın. Haklı çıktınız 3 ten arttı resmen 🥰

Ben salak yapıyodum açıkçası da eşim dedi gecen gece benden dolayı olmuyo bence diye. Salak yapma sebebim de kırmak yormak istemediğim için ilk benimle evlenmiş olsa salak yapmazdım. Başının etini yerdim tahmin edebiliyorum. İlk evliliğini bitirme sebep aldatma mevzuları malesef. Bazı şeyleri ilk öğrendiği dönemlerde o evliliğinden olma çocuğundan da şüphe etmiş o yüzden ben kendi derdime çözüm ararken onun yarasını deşmek istemiyorum. Benden benim üzerimden çözebilir miyiz diye debeleniyorum işte ama tabi dediğin gibi bi kere daha test verse iyi olur
Olsun kuzum geç olmuş ama bir şekilde o da farkına varmış. İyi yapmışsın kendi kendine farketmesi uzunda sürse kırmadan farketmiş en azından. Şimdi bundan sonra ki sürece odaklanın bence. Ben inanıyorum 1 tane evladınız olmuş 2. De olacaktır ❤️❤️

Heloo kızlaar. 48 saat arayla betamı verdimm. 20,61 çıktıı. Allah ın izniyle güzel güzel sağlıkla artsın. Haklı çıktınız 3 ten arttı resmen 🥰
Ayyy çok mutlu oldum ❤️ şimdi düzenli artışta sıra 🌸 inşallah düzenli artış olur sağlıkla kucağına alırsın kuzum 🌸

Sağlıklı çatlama zamanında olan çatlamadir mesela yani demi bide yumurtanın belli bi büyüklüğe gelmesidir. Başka kriter yoksa klomensiz de sağlıklı gelişiyor ve çatlıyorum adetlerim düzenlidir hormon problemim yok kilom yok ha 64 kiloyum ama boyum uzun. Daha ne kadar zayıflamak gerekiyo bilmiyorum ilk gebeliğimde de 62 kiloydum 72 ile doğuma girmiştim.
Zamanında değilde kaliteli yumurtanın çatlaması olunca pregesteron yüksek oluyormuş canım. Yumurtanın kaliteli olması için destek verilmesi gerekmiş

Olsun kuzum geç olmuş ama bir şekilde o da farkına varmış. İyi yapmışsın kendi kendine farketmesi uzunda sürse kırmadan farketmiş en azından. Şimdi bundan sonra ki sürece odaklanın bence. Ben inanıyorum 1 tane evladınız olmuş 2. De olacaktır ❤️❤️
Amin yavrum inşallah ❤❤

Konudan alakasız da bu siteye girince abuk sabuk reklamlar nasıl engellicem kzlar ya siteden soguyorm resmen. Uygulama yok dmi dirwk ben websitesinden giriyorm saçma sapan reklamlar sayfa dolu

X