Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay ben dün buna trip attım bunun için bu gün kendi ayağıma sıktım. Misafirim gelecek benim yüzümden yoksa dışarı gidecektik hay ben bu nazik kalbimi. 🥺😒
Ben de trip atarım arada ama onun gibi uzatmam kıyamam ama bu maşallah uzattıkça uzatıyor. Heppp bu minnoş kalbimiz yüzünden 🥺

Neeee gerçekten bunu dedi mi pes ya iki tane çocuk doğurmuşsun ne kısırı afedersin ama salak mı bu adam. Beyefendi bir ara istemiyordu ne oldu şimdi. Offf sinirlerim bozuldu yaaa. 🤬

Bence başka yerde birdaha ver amh kuzum
Aynen öyle dokunsalar aglayacam 😭 ama ben yumurtluyorum şuan geçen ay düzelmişti niye böyle oldu birden Allah'ım beni evlatlarimla sınama nolursun 🤲🤲🙏🙏 iki gün sonra Zeynep Kamil e gitcem bakalım onlar ne diyecek

Aynen öyle dokunsalar aglayacam 😭 ama ben yumurtluyorum şuan geçen ay düzelmişti niye böyle oldu birden Allah'ım beni evlatlarimla sınama nolursun 🤲🤲🙏🙏 iki gün sonra Zeynep Kamil e gitcem bakalım onlar ne diyecek
Yaaaaa canım benim üzülme lütfen herşeyin bir çaresi var. Yumurtluyorsan tekrar hamile kalırsın Allahın izniyle. Kesinlikle farklı doktorların fikirlerini al başka bir yerde tekrar amh baktır kuzum

Canlarım selaamm
Bat 5 eylül
Bugün sabah beta baktırdım 3,10
Acabaa artar mıı. Çok arada bıraktı beni sayı 😅 regl olmaya benzer ağrılarım var 2 gündür. E reglye de kaldı 3 gün. Bu kadar azıcıkken artan oldu mu tanık oldunuz mu hiçç

Ozlediniz dimiiiiiiiii tatildeydim geldim ve bilin bakalim naptim😂yarin regli gunum hala bi nane olmadigina gore bugun yarin test yapmayi birakirim😂😂😂

Eklentiler

• IMG_9169.jpeg
    IMG_9169.jpeg
    196,3 KB · Görüntüleme: 29
Oyy kıyamam kızma ama iyi bir dayağı hak etmiş seninki. Bence gittiğin yerin cihazı bozulmuştur ya üzülme sen.

Canlarım selaamm
Bat 5 eylül
Bugün sabah beta baktırdım 3,10
Acabaa artar mıı. Çok arada bıraktı beni sayı 😅 regl olmaya benzer ağrılarım var 2 gündür. E reglye de kaldı 3 gün. Bu kadar azıcıkken artan oldu mu tanık oldunuz mu hiçç
Bence yükselebilecek çok arada bir değer iki gün sonra tekrar baktır bence inşallah yükselir

Çok bir bilgim yok açıkçası ama tek söyleyebileceğim internette gördüklerine inanma içine sinen bir doktora git onunla konuş, kafana takılanları güzelce sor. İnternet bilgi kirliği konusunda derya deniz maalesef... Tek bir değerin düşün olmasıyla o ya da bu denilemediğini biliyorum, o değeri dolaylı ya da dolaysız olarak etkileyen bir çok etken vardır, muayene bulguların vardır fln fln... O yüzden doktorun dediğini baz al içine sinmediyse yeni doktorlar deneyimlemekten çekinme 🌸
Çok teşekkür ederim yorumunuz için ☺️🌸 Bakalım adet olmayı bekliyorum tekrarlayacağım sonucumla da başka bir doktora gideceğim 🙏🏻

Anladım canım inşallah ameliyata gerek kalmaz. Senin kistin basit folikul kisti değil mi onu ilaçla geçiriyorlar neden illa ameliyat diyor doktor. Bir iki ay doğum kontrol hapı veriliyor genelde geçiyor öyle
Zararsız bi kist miş büyürse ameliyat dedi bilmiyorum ne alemde.. regl gelsin kontrole gidicem canım inşallah geçer ameliyat olmam 🙏

Vallahi bilmiyorum ya 🤦🏻‍♀️ ilk defa bu kadar uzun sürdü negatife dönmesi. Testlerde bozuk olabilir diye düşünüyorum bilmiyorum. Belki yarın kan veririm 2 gün sonra yine verip öyle takip ederim artık
Normalde kaçıncı günde test yapman gerek gebelik olup olmadığını öğrenmek için iğnenin kaçıncı günü olması lazım?

Belkide hiç sıfırlamadan yükselecek

X