Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bugün adet günüm ama hafif alt karında tuhaflık var bir de aşırı uyku isteği (ama uyuyamama).. kafam dolu olduğundan uyuyamıyorum ama hiç bilgisayar başında duramıyorum kafam düşüyor resmen bir de ne yersem yiyeyim ağzımda metal tat var
Benimde telefona bakarken suratıma düşüyor telefon uykum geldiği için güpe günduz bide ama işte emin olamıyor insan normal günlerde de olabilecek birşey sonuçta.

Kızlarım nabersiniz Candy7777 Candy7777 @ayb00 Kahhve Kahhve @BallYilmaz123 B Beyond the sky @Poncikokiz24_ Denizz41 Denizz41 Benim klomenin 4. Günü bugün ilk defa bu kullandımda cok çişim geliyo 😒 bide öyle aman aman bi akıntı yok bence tam gelişmedi yumurta ilaç yarın bitecek dr a da yarın gitmeyeyim bigün sonra gideyim diyorum çünkü gitcem ölçüsü düşük çıkacak ve moralim bozulacak ilk ayda olduğu gibi. Bu klomen bende yumurta geliştirmiyo 😏
Oyle dusunme canim belki de buyudu sen fark etmedin olabilir oyle.. ben bir seferinde yine yazin gelince rutin kontrol icin gitmistim sag tarafta hazir bir yumurta var demisti buyudugunu hic fark etmemistim. Icin rahat edecekse dedigin gibi bir gun sonra gidersin guzel haberlerini bekliyoruz insaallah💖

Yoğundum ama hayallerimle gerçekler bir olmadığı için hatta olamadığı için moralim bozuk nerden tutsam elimde patlıyo. Eşim takma kafaya dese de üzülüyorum inşallah incir beni mutlu eder sağol kuzum
Canim ay cekirdegi de yiyebilirsin o da iyi geliyormus hem yemesi de keyifli rahatlatici bir etkisi var bence😋🥰

Yavrucuğum günde üç kullandığında kaç yumurtan vardı kaç mm oluşmuştu ikizleri en az iki yumurtan vardı o cepte eşine o ay bişeyler yedirdin içirdin mi mesela
Kuzum şöyle oldu ben klomeni kullandım ama doktor kontrolüne gitmek istemedim çünkü çok sıkılmıştım doktordan ama içim rahat etmedi 17.gün gittim. 3 tane yumurta vardı çatlamıştı üçüde. Boyutlarını söylemedi ama kocamandı hepsi bak diye ekranı gösterdi doktor hepside baya gözle görülür büyüktü. Doktor ikiz gebelik olabilir iki tane yumurta çok yakın birbirine demişti ve duphaston verdi tutunması için. O ay eşim şehir dışındaydı tam yumurtlamaya 3 gün kala geldi. Bir 10 gün kadar ayrı olduğumuz için delicesine sevişmiştik aklımıza hiç bebek gelmedi valla. Eşime ekstra bir şey yedirmedim yani. Bide ikizler arasında bir hafta fark vardı ilk başta pek belli olmadı ama büyüdükçe fark belli olmaya başladı. Kızım oğlumdan bir hafta küçüktü

Oyle dusunme canim belki de buyudu sen fark etmedin olabilir oyle.. ben bir seferinde yine yazin gelince rutin kontrol icin gitmistim sag tarafta hazir bir yumurta var demisti buyudugunu hic fark etmemistim. Icin rahat edecekse dedigin gibi bir gun sonra gidersin guzel haberlerini bekliyoruz insaallah💖
Belki öyle olmuştur benim de içime su serpildi ne yalan söyleyeyim. İnşallah dediğin gibi olur bebeğim çok sağol🤎🥹

Ben hâlâ bekliyorum😃 sat 31 temmuz bat 30 Ağustos. 22 ağustosta başlayıp 4 gün süren peçeteye sürünce gelen kahverengi lekelenmem oldu. Şu an hiç bir ağrım yok. Belirtim yok. Yorgunluk,mide bulantısı, şişkinlik,kasik agrisi, göğüs ağrısı yok 😅 yaa ben adet oldum mu acaba😏 kahverengi lekelenme adet miydi? Şüpheye düştüm ya😐

Benimde telefona bakarken suratıma düşüyor telefon uykum geldiği için güpe günduz bide ama işte emin olamıyor insan normal günlerde de olabilecek birşey sonuçta.
image.jpg

canım merhaba. adetimin gecikmesinin 2.günü ovülasyon testim böyle koyulaşmaya başladı silikti 2 gün önce ne oluyor ya anlayamıyorum

Kuzum şöyle oldu ben klomeni kullandım ama doktor kontrolüne gitmek istemedim çünkü çok sıkılmıştım doktordan ama içim rahat etmedi 17.gün gittim. 3 tane yumurta vardı çatlamıştı üçüde. Boyutlarını söylemedi ama kocamandı hepsi bak diye ekranı gösterdi doktor hepside baya gözle görülür büyüktü. Doktor ikiz gebelik olabilir iki tane yumurta çok yakın birbirine demişti ve duphaston verdi tutunması için. O ay eşim şehir dışındaydı tam yumurtlamaya 3 gün kala geldi. Bir 10 gün kadar ayrı olduğumuz için delicesine sevişmiştik aklımıza hiç bebek gelmedi valla. Eşime ekstra bir şey yedirmedim yani. Bide ikizler arasında bir hafta fark vardı ilk başta pek belli olmadı ama büyüdükçe fark belli olmaya başladı. Kızım oğlumdan bir hafta küçüktü
Ah benim de gelmese keşke aklıma hayır bide güleceğim geliyo tam o sırada hah şimdi de tutturama da göreyim falan diyorum içimden 😁😁😁 vallahi yumurtlama 3 kala cok iyi. Ama elden bişey gelse tabi çoğul gebelikler biraz riskli oluyo🥹

Ah benim de gelmese keşke aklıma hayır bide güleceğim geliyo tam o sırada hah şimdi de tutturama da göreyim falan diyorum içimden 😁😁😁 vallahi yumurtlama 3 kala cok iyi. Ama elden bişey gelse tabi çoğul gebelikler biraz riskli oluyo🥹
Keşke ya aklımıza gelmese benim tam o an aklıma gelmiyor ama bitince acaba oldu mu diye düşünmeden edemiyorum🤭 aynen riskli biraz çoğul gebelik

Kızlarım nabersiniz Candy7777 Candy7777 @ayb00 Kahhve Kahhve @BallYilmaz123 B Beyond the sky @Poncikokiz24_ Denizz41 Denizz41 Benim klomenin 4. Günü bugün ilk defa bu kullandımda cok çişim geliyo 😒 bide öyle aman aman bi akıntı yok bence tam gelişmedi yumurta ilaç yarın bitecek dr a da yarın gitmeyeyim bigün sonra gideyim diyorum çünkü gitcem ölçüsü düşük çıkacak ve moralim bozulacak ilk ayda olduğu gibi. Bu klomen bende yumurta geliştirmiyo 😏
Canım doktor ne zaman gelmeni söylediyse o zaman git, gerekirse ertesi günde de gidersin. Çişinin gelmesi normal bence benim de öyle olmuştu, sanırım idrar torbam rahime ve yumurtalıklara çok yakın yani bilmiyorum ama çatlatma iğnesini vurulduktan sonra yumurtalarım toplandı 1-2 gün hala çok sık tuvalete gittim...

Bu aradaa napıyorız olumsuz düşünmüyoruzz :))

Kızlar merhaba agustostaki sonuçlarım buraya da atmıştım . Doktoru begenmedigim için sonuçlar için gitmemistim. Arkadaşımla karşılaştırdığımızda farkettim estradiol düşüklüğünü. İlk gebeligimde 32 çıkmış 4 senede bu kadar düşer mi. Yeni bir randevu aldım erken menapoz falan diyor üzüldüm bu adetimde tekrar aldırmak istiyorum. E2 nin böyle olması gebeliğe engel mi veya yukselebilen bir şey mi biliyor musunuz ?
Eki Görüntüle 3473422
Çok bir bilgim yok açıkçası ama tek söyleyebileceğim internette gördüklerine inanma içine sinen bir doktora git onunla konuş, kafana takılanları güzelce sor. İnternet bilgi kirliği konusunda derya deniz maalesef... Tek bir değerin düşün olmasıyla o ya da bu denilemediğini biliyorum, o değeri dolaylı ya da dolaysız olarak etkileyen bir çok etken vardır, muayene bulguların vardır fln fln... O yüzden doktorun dediğini baz al içine sinmediyse yeni doktorlar deneyimlemekten çekinme 🌸

Canım doktor ne zaman gelmeni söylediyse o zaman git, gerekirse ertesi günde de gidersin. Çişinin gelmesi normal bence benim de öyle olmuştu, sanırım idrar torbam rahime ve yumurtalıklara çok yakın yani bilmiyorum ama çatlatma iğnesini vurulduktan sonra yumurtalarım toplandı 1-2 gün hala çok sık tuvalete gittim...

Bu aradaa napıyorız olumsuz düşünmüyoruzz :))
Yok yok moral bozmuyoruz katiyen bu ayda çiğli olacak sanırım duygu durum bozukluğu olacağına daha iyi tabi 😆😆😆

X