Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet kabak cekirdegi,findik, ceviz, muz, bitter cikolata spermlere iyi geliyormus🤓 ben menulerimizi de ona gore hazirliyorum😅 yumurta,avakado, zeytin, zeytin yagi, baklagiller, taze sebze, sarimsak, kefir de yumurtlama donemine katki sagliyormus😉
Zere sarımsak nasıl belli etti kendini. Bu ay ben yoğurtlarına çiğ sarımsak rendeledim hep onla beraber benimde tüketimim arttı. A dan z ye ovü dönemini anladım yani🤣🤣🤣🤣🤣 avokadoyu severek yiyemiyorum limonda sıktım ama zorla gidiyo bende. Kocam bey işten geldi kavak çekirdeği vardı masada baya yardırdı yiyodu neyse kayınpeder yatmaya gittiği gibi kabak cekirdeğinin yağını yemek kaşığını doldurup ağzına soktum adam şok🤣🤣🤣 ee dedim gülüm ne oldum değil ne olacağım diyeceksin bu ay ağzıma kadar sperm doluydum şimdi bi ay senin ağzın kabak çekirdeği yağıyla dolacak ahhagsggsgs yaşasın kötülük😆😆😆😆😆

Aaa kocana ayaklarindan tutturup sallattin mi mesela🤣🤣 bir grupta bi arkadas bunu da yapmisti😂
Kız o ne ki vajen girişine sülük tutturan varmış hshdhdhhdhsh🤣🤣🤣🤣 ben razı olurum kocamın ayaklarımı sallamasına valla gözlerim kör olaydı da okumayaydım sülük muhabbetini🤣🤣🤣🤣

Zere sarımsak nasıl belli etti kendini. Bu ay ben yoğurtlarına çiğ sarımsak rendeledim hep onla beraber benimde tüketimim arttı. A dan z ye ovü dönemini anladım yani🤣🤣🤣🤣🤣 avokadoyu severek yiyemiyorum limonda sıktım ama zorla gidiyo bende. Kocam bey işten geldi kavak çekirdeği vardı masada baya yardırdı yiyodu neyse kayınpeder yatmaya gittiği gibi kabak cekirdeğinin yağını yemek kaşığını doldurup ağzına soktum adam şok🤣🤣🤣 ee dedim gülüm ne oldum değil ne olacağım diyeceksin bu ay ağzıma kadar sperm doluydum şimdi bi ay senin ağzın kabak çekirdeği yağıyla dolacak ahhagsggsgs yaşasın kötülük😆😆😆😆😆
Allah seni😂😂😂 korkutmasaydin adamcagizi🤭😂😂

Kız o ne ki vajen girişine sülük tutturan varmış hshdhdhhdhsh🤣🤣🤣🤣 ben razı olurum kocamın ayaklarımı sallamasına valla gözlerim kör olaydı da okumayaydım sülük muhabbetini🤣🤣🤣🤣
Evet ayaklardan sallatmak daha kolay gorunuyor😂😂 Ben boyun fitigim icin suluk yaptirdim cok da iyi geldi. Hijyenik bir ortamda uzmanina yaptirilirsa suluk sifa oluyor ama vajina ya koydurmak buyuk cesaret ben yaptiramazdim sanirim😬😅

Arkadaşlar merhaba biz yaklaşık 8 aydır deniyoruz bu ay bi grip atlattım ve çevremde bir kaç kişi sürekli hamilesin falan dedi hatta hamile bir arkadaşım üst üste 3 kere beni rüyasında görmüş bu ayda yumurtlama dönemini değerlendirdik göğüslerim çok acıyor kasiklarimda seğirme oluyo bel ağrısı sırt ağrısı da çekiyorum ayrıca adetime 2 gün var kaset testlerden yaptım ve negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim kafayı yicem artık lütfen yardımcı olun

Ayy evet evet bende okudum 🤦🏻‍♀️ama şu ayak sallandırma işini bi konuşucam eşimle birde öyle deneyelim ahahahhahaha B Beyond the sky 😂😂

Günaydın kızlar en üstteki 2 gün önce ortadaki 2 tane dün en alttaki bugün ben piki yakalamaya çalışırken galiba dün pikmis bugün çatlamış gorunuyo hadi hayırlısı tabi doğru yorumladiysam testlerimi

Eklentiler

• 1000111112.jpg
    1000111112.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar testlerim git gide siliniyor. Ama dün ki ve bugün ki kafamı karıştırdı. Ben yanlış mı görüyorum yoksa dün ve bugün aynı mı yoksa bugün silinmiş mi bir bakar mısınız ? ArasaNillGerek ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777 silatansueco silatansueco ve diğer kızlar

Eklentiler

• IMG_3477.jpeg
    IMG_3477.jpeg
    194,1 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_3478.jpeg
    IMG_3478.jpeg
    187,8 KB · Görüntüleme: 38
X